DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: „australijski rządowy minister Dutton ma nowego wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najnowsze informacje na temat pandemii koronawirusa:

Minister spraw wewnętrznych Australii mówi, że jest zarażony nowym koronawirusem.

Władze australijskie zintensyfikowały swoją reakcję na wybuch COVID-19, zalecając ludziom unikanie zorganizowanych, nieistotnych spotkań liczących 500 lub więcej od poniedziałku i ponowne rozważenie wszystkich podróży międzynarodowych.

Australia ma ponad 120 przypadków zakażenia wirusem, który powoduje COVID-19. U większości osób jest on łagodny do umiarkowanego, ale może być ciężki u starszych osób dorosłych i osób z istniejącymi problemami zdrowotnymi.

Dutton powiedział w piątek, że był w izolacji w szpitalu po potwierdzeniu, że ma wirusa.

Premier Scott Morrison powiedział, że zamierza wziąć udział w meczu ligi piłki nożnej w Sydney w sobotę, mimo że rząd odradza duże zgromadzenia publiczne.

Morrison ogłosił swoje weekendowe plany sportowe, zanim jego kolega z gabinetu Dutton ujawnił, że jest zaraźliwy. Lider opozycji Anthony Albanese już porzucił swoje plany uczestnictwa w tym samym meczu z powodu eskalacji ostrzeżeń zdrowotnych.

Prezydent Chin Xi Jinping powiedział ONZ, że jego naród chce przeprowadzić wspólne badania nad lekami i szczepionkami i zaoferować „jak najwięcej pomocy” krajom, w których rozprzestrzenia się nowy koronawirus.

Media państwowe poinformowały w piątek, że Xi powiedział telefonicznie sekretarzowi generalnemu ONZ Antonio Guterresowi, że życie gospodarcze i codzienne stopniowo wracają do normy w Chinach dzięki „żmudnym wysiłkom” w zakresie zapobiegania i kontroli.

Xi zacytowano: „Chińczycy zdecydowanie pokonają epidemię COVID-19 i na pewno zrealizują zamierzone cele rozwoju gospodarczego i społecznego”.

Cytuje się go również, mówiąc, że „ciężka praca Chińczyków„ zyskała cenny czas i znacząco przyczyniła się do zapobiegania epidemiom i kontroli nad nimi w innych krajach ”.

Chiny, w których wirus został pierwszy raz odkryty, odnotowały w piątek zaledwie osiem nowych infekcji.

Rząd Indonezji nadzoruje kampanię mającą na celu oczyszczenie 10 000 meczetów w całym kraju w ramach działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Kampania porządkowa rozpoczęła się w piątek w meczecie Istiqlal w Dżakarcie, a jej świadkiem był prezydent Joko Widodo i inni urzędnicy.

Indonezyjski minister ds. Religii Fachrul Razi wezwał oficerów w meczetach w całym kraju do zwijania dywanów i dezynfekcji w sprayu. Minister wezwał również czcicieli meczetów, aby uniknęli jakiegokolwiek kontaktu fizycznego.

Razi powiedział: „Tymczasowo zalecamy, aby nie potrząsać ręką, nie całować w policzek lub w inny kontakt z ciałem, ponieważ jest to środek przekazu”.

Singapur zaostrzył środki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w tym rozszerzenie kontroli granicznych, zakaz statków wycieczkowych i ograniczenie masowych spotkań.

Od niedzieli podróżni z Włoch, Hiszpanii, Francji i Niemiec nie będą mogli wjeżdżać do miasta-państwa Azji Południowo-Wschodniej. Singapur wcześniej zakazał tych z Korei Południowej, Iranu i Chin.

Ministerstwo Zdrowia oświadczyło w piątek, że podróżni, którzy wykazali objawy, ale nie otrzymali COVID-19, będą musieli poddać się kwarantannie w domu przez 14 dni.

Ze skutkiem natychmiastowym poinformowano, że Singapur zaprzestanie również zawinięć do portów dla wszystkich statków wycieczkowych.

Ponadto, powiedział, że wszystkie biletowane wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe z udziałem 250 lub więcej uczestników mają zostać odroczone lub odwołane. W przypadku wszystkich innych zgromadzeń masowych, w tym funkcji prywatnych i nabożeństw, wezwano organizatorów do podjęcia środków ostrożności, w tym do zarejestrowania danych uczestników w celu ewentualnego śledzenia kontaktów.

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki od Wydziału Edukacji Naukowej Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: