DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Kreml: Rosja jest daleka od epidemii koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

– Na razie jesteśmy dalecy od epidemii koronawirusa w Rosji. Można to ocenić jednoznacznie, ze względu na tę liczbę przypadków, które u nas zdiagnozowano – powiedział rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Dodał, że na razie nie  jest rozpatrywane odwołanie defilady wojskowej 9 maja w Moskwie z okazji rosyjskiego Dnia Zwycięstwa oraz plebiscytu ogólnonarodowego nad poprawkami do konstytucji.

Z kolei premier Rosji Michaił Miszustin powiedział na posiedzeniu rządu, że obecnie głównym zadaniem jest ochrona obywateli. – Właśnie dlatego proszę wszystkich obywateli Rosji, by ze zrozumieniem odnieśli się do tych kroków – głównie wyprzedzających – które podejmowane są obecnie na szczeblu federalnym, regionalnym i lokalnym – powiedział i zapewnił, że dzięki podjętym działaniom obecnie zagrożenie rozprzestrzeniania się w Rosji koronawirusa zostało sprowadzone do minimum, mimo „palącej sytuacji” za granicą.

 od 13 marca ogranicza loty do Włoch, Niemiec, Francji i Hiszpanii. Urzędy federalne mają odwołać wszelkie – z wyjątkiem najbardziej niezbędnych – wyjazdy zagraniczne. Rząd zalecił zmniejszenie do minimum liczby imprez masowych. W Moskwie można organizować imprezy do 5000 uczestników.

Według oficjalnych danych, w Rosji dotąd stwierdzono 28 przypadków zarażenia koronawirusem.

Oprac. MaH, mp.pl, tvrain.rufot. Pixabay License

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: