DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus w Korei Południowej. W czwartek odnotowano więcej wyleczeń niż zachorowań

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po raz pierwszy od stycznia, kiedy koronawirus pojawił się w Korei Południowej, kraj ten odnotował więcej przypadków wyleczenia pacjentów chorych na COVID-19 niż nowych zachorowań. Napawające nadzieją statystyki opublikowano w czwartek 12 marca.

O tym, ile osób w Korei Południowej zakaziło się nowym koronawirusem, a ile z nich wyleczono, informuje południowokoreańskie ministerstwo zdrowia. Z najnowszych statystyk wynika, że we czwartek 12 marca potwierdzono 110 nowych przypadków zakażenia, a ze szpitali wypisano 177 wyleczonych pacjentów. Dzień wcześniej potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u 114 pacjentów. Ten niewielki, ale jednak spadek liczby zachorowań i większa od niej liczba wyzdrowień napawa nadzieją na zwolnienie rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa w Korei Południowej.

Koronawirus w Korei Południowej. Zmarło 67 spośród 7979 zakażonych

Przypomnijmy, że Korea Południowa jest jednym z najciężej dotkniętych koronawirusem krajów na świecie. Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono tam u 7979 osób, spośród których 67 zmarło. Do tej pory wyleczono tam 510 pacjentów. Więcej osób zakażonych koronawirusem jest tylko w Chinach, we Włoszech i w Iranie.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: