DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„KORONAWIRUS RAPORT” Koronawirus się rozprzestrzenia!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

PILNECZERW

W Polsce potwierdzono do tej pory 51 przypadków zakażenia koronwirusem. W czwartek zmarła 57-letnia kobieta, która w krytycznym stanie przebywała w poznańskim szpitalu. Kobieta cierpiała też na inne schorzenia.
Kilku chorych – w Szczecinie, Wrocławiu, Bełżycach oraz Lublinie – jest w ciężkim stanie. W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2, rozszerzony został zakres kontroli sanitarnej na granicach, odwołano wydarzenia masowe i zamknięto placówki oświatowe.
„KORONAWIRUS. RAPORT”
Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce odnotowano 4 marca.
Co wiemy o zakażonych osobach?
1: Zielona Góra, zakażenie potwierdzone 4 marca. Mężczyzna w „sile wieku”, stan stabilny. Przyjechał do Polski autokarem z Niemiec.
2 i 3: Szczecin, zakażenie potwierdzone 6 marca. Małżeństwo po sześćdziesiątce, oboje wrócili z Włoch. Początkowo nie wykazywali objawów. Stan hospitalizowanej kobiety pogorszył się, wymaga ona intensywnej opieki medycznej – poinformował 9 marca szpital.
4: Wrocław, zakażenie potwierdzone 6 marca. 26-letni mężczyzna, wrócił z Wielkiej Brytanii. Stan bardzo dobry, przyleciał do Polski samolotem w środę.
5: Ostróda, zakażenie potwierdzone 6 marca. Kobieta w „sile wieku”, jak podały służby medyczne. Podróżowała autokarem z Niemiec z mężczyzną, pierwszym pacjentem z koronawirusem w Polsce.
6: Ostróda, zakażenie potwierdzone 7 marca. Mężczyzna, który nie jest obywatelem Polski. Stan dobry. Przyjechał autokarem z Niemiec razem z mężczyzną, u którego jako pierwszego w Polsce potwierdzono zakażenie koronawirusem.
7: Racibórz, zakażenie potwierdzone 8 marca. Mężczyzna w „sile wieku”, stan dobry. Podróżował autobusem, współpasażerowie są objęci kwarantanną domową.
8: Racibórz, zakażenie potwierdzone 8 marca. Kobieta w „sile wieku”, która trafiła do szpitala z kwarantanny.
9: Warszawa, zakażenie potwierdzone 8 marca. Kobieta w „sile wieku”, stan dobry. Pracownica Frontexu, obywatelka Hiszpanii, która do Polski przyleciała samolotem z Niemiec.
10: Warszawa, zakażenie potwierdzone 8 marca. Młody mężczyzna, wrócił samolotem z Włoch. Służby lokalizują osoby, które kontaktowały się z zakażonym.
11: Wrocław, zakażenie potwierdzone 8 marca. 73-letni mężczyzna, stan ciężki – pacjent jest w grupie ryzyka. Przebywa na oddziale zakaźnym. Nie wyjeżdżał za granicę, zakaził się po kontakcie z bliską osobą, która jest obecnie hospitalizowana za granicą.
12: Kraków, zakażenie potwierdzone 9 marca. Ponad 60-letni mężczyzna przebywał ostatnio w północnych Włoszech. Jego stan jest dobry.
13, 14 i 15: Racibórz, zakażenia potwierdzone 9 marca. Trzy osoby w średnim wieku, ich stan jest dobry.
16: Wrocław, zakażenie potwierdzone 9 marca. 74-letnia kobieta „w stanie poważnym”, jak przekazał szpital.
17: Poznań, zakażenie potwierdzone 9 marca. Kobieta w średnim wieku z województwa wielkopolskiego. Nie żyje.
18: Warszawa, zakażenie potwierdzone 10 marca. Mężczyzna w „sile wieku”, jego stan jest dobry.
19 i 20: Cieszyn, zakażenie potwierdzone 10 marca. Mężczyzna, który przyjechał z Niemiec, a następnie poddał się kwarantannie oraz kobieta, która miała z nim kontakt. Ich stan zdrowia jest stabilny.
21: Wrocław, zakażenie potwierdzone 10 marca. Młoda kobieta z województwa dolnośląskiego. Jej stan jest dobry.
22: Bełżyce (woj. lubelskie), zakażenie potwierdzone 10 marca. Mężczyzna w „sile wieku”, jego stan jest ciężki.
23: Warszawa, zakażenie potwierdzone 11 marca. Młody mężczyzna.
24: Łańcut (woj. podkarpackie), zakażenie potwierdzone 11 marca. Kobieta w „sile wieku”.
25: Lublin, o zakażenie potwierdzone 11 marca. Kobieta w „sile wieku”. Stan ciężki. Jej syn wrócił niedawno z Wielkiej Brytanii.
26: Cieszyn (woj. śląskie), zakażenie potwierdzone 11 marca. Dziecko w dobrym stanie.
27: Łódź, zakażenie potwierdzone 11 marca. Młoda kobieta w dobrym stanie.
28: Poznań, zakażenie potwierdzone 11 marca. Kobieta w dobrym stanie.
29: Opole, zakażenie potwierdzone 11 marca. Mężczyzna w dobrym stanie.
30 i 31: Ostróda, zakażenia potwierdzone 11 marca. Dwie kobiety w dobrym stanie.
32: Łódź, zakażenie potwierdzone 12 marca.
33-34: województwo mazowieckie. Dwie osoby hospitalizowane są w Warszawie, zakażenie potwierdzone 12 marca.
35-38: województwo lubelskie. Cztery osoby hospitalizowane w Lublinie, zakażenia potwierdzone 12 marca.
39-41: trzy osoby z Dolnego Śląska, hospitalizowane we Wrocławiu oraz Oleśnicy, zakażenia potwierdzone 12 marca.
42-44: trzy osoby z województwa śląskiego, hospitalizowane w Sosnowcu, Chorzowie oraz Zawierciu, zakażenia potwierdzone 12 marca. Jeden z mężczyzn w stanie średniociężkim.
45-46: dwie osoby z powiatu leżajskiego, hospitalizowane w Leżajsku (woj. podkarpackie), zakażenia potwierdzone 12 marca. Podkarpacki inspektor sanitarny powiedział, że są to osoby powyżej 60. roku życia.
47. wielkopolskie, osoba hospitalizowana w Poznaniu, zakażenie potwierdzone 12 marca.
48. Opole, zakażenie potwierdzone 12 marca.
49. Szczecin, zakażenie potwierdzone 12 marca.
50 i 51. Poznań, zakażenia potwierdzone 12 marca.
Flourish logoA Flourish data visualisation
Minister zdrowia: przekształcimy 19 szpitali w szpitale zakaźne
Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że będzie zorganizowana „sieć szpitali jednoimiennych zakaźnych”. – Przekształcimy w całym kraju 19 szpitali – zapowiedział. Szpitale mają być w gotowości w poniedziałek 15 marca.
Flourish logoA Flourish data visualisation
Zamknięte szkoły, kina, teatry
W środę 11 marca premier Mateusz Morawiecki poinformował o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych na dwa tygodnie. Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński przekazał, że rząd zdecydował o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów i kin.
Premier: szkoły zamknięte na dwa tygodnie
Odwołane imprezy masowe w kraju
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce podjęta została decyzja o odwołaniu wszystkich imprez masowych – ogłosił 10 marca premier. Zaznaczył, że szczegółowa definicja takich imprez znajduje się w artykule 3 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Zarządzenie dotyczy między innymi meczów piłkarskiej ekstraklasy.
Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych
Zabezpieczone granice
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński poinformował we wtorek, 10 marca, że rozszerzony zostaje zakres kontroli sanitarnej na granicach. Dodał, że kontrole obejmą całą granicę wschodnią, czyli granice: polsko-ukraińską, polsko-białoruską, polsko-rosyjską, a także polsko-litewską.

Kamiński: całość granic Polski będzie zabezpieczona

TVN24
 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: