DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Co robią Włosi podczas kwarantanny? To nagranie podbija internet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Z powodu rozprzestrzeniającego się po świecie koronawirusa Włochy zostały objęte kwarantanną. Mieszkańcy są zobowiązani do zostania w domach, a za wyjście bez konkretnej przyczyny można dostać mandat.

Z powodu rozprzestrzeniającego się po świecie koronawirusa Włochy zostały objęte kwarantanną. Mieszkańcy są zobowiązani do zostania w domach, a za wyjście bez konkretnej przyczyny można dostać mandat.
Z powodu koronawirusa Włochy są objęte kwarantanną /Nicolò Campo/LightRocket /Getty Images

Włosi mimo tego, że muszą przebywać w mieszkaniach, nie stracili swojej towarzyskości i pogodnego podejścia do życia.

W ostatnich dniach w internecie pojawiło się nagranie z włoskiego Benevento.

Widać na nim, jak Włosi, stojąc każdy na swoim balkonie, grają na bębnach tradycyjną włoską melodię. To niesamowity przykład na to, jak można radzić sobie w trudnej sytuacji.

„Sąsiedzi w zamknięciu odgrywają tradycyjną muzykę na balkonach. Uśmiechnąłem się, a potem zacząłem płakać. Bądźcie wszyscy bezpieczni i nigdy nie przestawajcie grać!” – takie komentarze można przeczytać na Twitterze.

„Brawo, w tym okresie potrzeba trochę radości!”, „Super, niech żyje muzyka!”, „To najlepsza wiadomość dzisiaj. Jestem wzruszony” – piszą internauci pod nagraniem zamieszczonym w serwisie YouTube.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: