DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W sanepidach telefoniczne skargi na sąsiadów. „Chodzi po ulicy, a powinien być zamknięty w domu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sytuacja związana z wzrostem zachorowań na koronawirusa zwiększyła czujność Polaków. Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, sanepidy w całej Polsce odbierają wiele telefonów od osób, których niepokoi zachowanie znajomych.

Advertisement

Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Dotychczas zdiagnozowano 49 przypadków zakażenia wirusem COPVID-19, z czego jedna osoba zmarła.

W Polsce przeprowadzono do tej pory 2236 testy na obecność koronawirusa. 2187 próbek dało wynik negatywny, a 49 pozytywny. Spośród osób zakażonych patogenem jedna osoba zmarła – to 57-letnia kobieta z Poznania.

 Szef KPRM: Wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej, namawiamy do tego

Koronawirus. Telefony do sanepidów

Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, sanepidy otrzymują wiele telefonów od osób, które dzwonią w sprawie swoich sąsiadów lub współpracowników. Rozmówcy pytają, co mają zrobić, gdy „sąsiad kaszle, a wrócił z Włoch” lub „jak nakłonić znajomego, kolegę z pracy, żeby się zbadał”.

Dzwoniący często wychodzą z założenia, że dana osoba, choć wróciła z zagrożonych rejonów, nie przestrzega procedur zalecanych przez Głównego Inspektoratu Sanitarnego. – Zdarzają się doniesienia w stylu „pan Jan chodzi po ulicy, a powinien być zamknięty w domu” – mówi dziennikowi Małgorzata Kapłan, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie. Służby zwracają jednak uwagę, że nie wszyscy są poddawani kwarantannie, niektórzy muszą jedynie obserwować swój stan zdrowia.

Sanepidy nie mają możliwości bezpośredniego zareagowania na takie sygnały: nie mogą zbierać danych od osoby trzeciej, która nie jest związana ze sprawą.

 Gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: