DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. Z Chin do Włoch leci specjalny samolot. Na pokładzie eksperci i 30 ton materiałów medycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_5

Chińczycy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami w zwalczaniu epidemii i wesprzeć Włochów, którzy są teraz w najtrudniejszej sytuacji w Europie. Z Szanghaju do Rzymu leci specjalny samolot.

Advertisement

To wyjątkowy lot i współpraca, której kilka tygodni temu trudno było się spodziewać. Chiny, które wciąż walczą u siebie z nowym koronawirusem, chcą pomóc Włochom – krajowi, który obecnie najbardziej zmaga się z epidemią. 

Koronawirus. Chiny wysyłają do Włoch specjalny samolot

Airbus A350 linii China Eastern jest w drodze z Szanghaju do Rzymu. Trasę maszyny można śledzić na portalu Flightradar24.com. 

Na pokładzie samolotu znajduje się ekipa dziewięciu chińskich ekspertów medycznych – to specjaliści do spraw intensywnej opieki medycznej, pediatrzy i pielęgniarki. Jest tam także zaopatrzenie medyczne: leki antywirusowe, respiratory, maski ochronne i inny sprzęt – łącznie 31 ton. Przewóz organizuje włoski Czerwony Krzyż. Chińczycy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami w zwalczaniu epidemii. 

Włochy. Ponad 1000 ofiar koronawirusa

We Włoszech w wyniku choroby wywoływanej przez nowego koronawirusa zmarło już 1016 osób. Współczynnik śmiertelności wynosi tam aż 6,7 proc. – średnia dla świata to około 3,5-4,0 proc. (choć trzeba pamiętać, że te wyliczenia nie są pewne). Wśród przyczyn tak wysokiej śmiertelności wymienia się fakt, że Włochy mają drugie najstarsze (po Japonii) społeczeństwo na świecie.

Flightradar24

@flightradar24

A China Eastern A350 is currently en route to Rome carrying medical experts and 31 tonnes of medical supplies. Track live at https://www.flightradar24.com/CES787/2428af3c 

gazeta.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: