DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Indie zawieszają większość wiz, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Indie ogłosiły, że wszystkie wizy, z wyjątkiem kilku wybranych kategorii, zostaną zawieszone na miesiąc w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się Covid-19.

Wizy bez wizy przyznane obywatelom zamorskim kraju również zostały zawieszone do 15 kwietnia.

Studenci noszący maski ochronne jako środek ostrożności po wielu pozytywnych przypadkach koronawirusa w kraju

Oczekuje się, że posunięcie to wpłynie na przemysł turystyczny, hotelarski i lotniczy, co będzie bardziej złymi wiadomościami dla spowolnienia gospodarczego.

Ministerstwo Zdrowia twierdzi, że w Indiach 73 potwierdzono przypadki wirusa.

Oczekuje się, że liczba ta wzrośnie w najbliższych dniach, ponieważ dostępne będą wyniki wcześniej przeprowadzonych testów.

Poradnik, wydany w środę wieczorem, mówi, że tylko wizy dyplomatyczne, oficjalne, pracownicze i wizowe będą zwolnione z obecnych ograniczeń, które wejdą w życie w piątek i zostaną ponownie rozpatrzone za miesiąc.

Stwierdził jednak, że nawet osoby, które zostały wpuszczone, mogą podlegać 14-dniowej kwarantannie i ostrzegł przed „nieistotnymi podróżami”.

Ministerstwo zdrowia Indii mówi, że był to jeden z pierwszych krajów na świecie, który przygotował się na wybuch choroby układu oddechowego.

Istnieją jednak obawy dotyczące tego, czy kraj będzie w pełni wyposażony, aby zapobiegać epidemii i leczyć ją.

„Byłoby prawie niemożliwe, aby Indie zmusiły swoich obywateli do masowej kwarantanny i hospitalizacji ludzi takich jak Chiny” – mówi Soutik Biswas z BBC.

Urzędnicy w południowym stanie Karnataka powołali się na przepisy 123-letniego ustawodawstwa, aby zapewnić, że pacjenci podejrzewani o objawy Covid-19 nie uciekną przed leczeniem w szpitalach lub naruszą domowych norm kwarantanny.

Przepis powołany na podstawie ustawy o epidemiach chorób z 1897 r. Mówi, że każda osoba, organizacja lub instytucja, która narusza przepisy, będzie ścigana.

Stan został zmuszony do uchwalenia przepisów po tym, jak pasażer z Dubaju, który został przetestowany na lotnisku w Mangalore i stwierdzono, że ma łagodną gorączkę, uciekł ze szpitala rządowego, gdzie został zabrany na obserwację.

Oczekuje się również, że ograniczenia podróży dotkliwie dotkną kilka kluczowych sektorów gospodarki Indii.

Wiodąca indyjska linia lotnicza IndiGo już powiedziała, że spodziewa się znacznego wpływu na swoje kwartalne zyski z powodu wirusa.

Przemysł samochodowy, który jest kluczowym wskaźnikiem ekonomicznym, ostrzegł również, że produkcja może zostać poważnie dotknięta, ponieważ 10% jego surowców pochodzi z Chin.

Moody’s obniżył również oczekiwany wzrost Indii do 5,3%.

zrodlo:bbc

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: