DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dlaczego zgony z powodu koronawirusa są tak wysokie we Włoszech

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Zgony z powodu nowego koronawirusa we Włoszech gwałtownie wzrosły w ostatnich dniach, a kraj zgłosił 463 śmiertelne ofiary z powodu wirusa, z 9172 potwierdzonych przypadków, od poniedziałku (9 marca). Ale dlaczego liczba zgonów w kraju jest tak wysoka?

Poza Chinami kontynentalnymi Włochy mają obecnie największą na świecie liczbę zgonów spowodowanych przez COVID-19, chorobę spowodowaną przez nowego koronawirusa. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia wskaźnik śmiertelności w tym kraju  z COVID-19 – o 5% – jest znacznie wyższy niż średnia światowa wynosząca 3,4%. 

Jednym z czynników wpływających na śmiertelność w tym kraju może być wiek jego ludności – według danych New York Times Włochy mają najstarszą populację w Europie, z około 23% mieszkańców w wieku 65 lat lub starszych  . Mediana wieku w tym kraju wynosi 47,3 w porównaniu z 38,3 w Stanach Zjednoczonych, podał Times. Według The Local wiele zgonów we Włoszech miało miejsce w latach 80. i 90., populacji, która jest bardziej podatna na poważne komplikacje związane z COVID-19  

Ogólny wskaźnik umieralności zawsze będzie zależeć od demografii populacji, powiedział Aubree Gordon, profesor epidemiologii na Uniwersytecie Michigan. W tym przypadku zgłaszana śmiertelność nie jest „standaryzowana pod względem wieku”, co jest sposobem na dostosowanie się do podstawowych danych demograficznych populacji, powiedziała.

Biorąc pod uwagę starszą populację Włoch, „można oczekiwać, że ich śmiertelność będzie średnio wyższa, a wszystko inne utrzyma się na tym samym poziomie” w porównaniu z krajem o młodszej populacji, powiedział Gordon dla Live Science.

Ponadto, w miarę starzenia się ludzi, szanse na rozwój co najmniej jednego stanu, który osłabia ich  układ odpornościowy – na przykład raka lub cukrzycy – wzrasta, powiedział Krys Johnson, epidemiolog z Temple University College of Public Health. Powiedziała, że ​​takie warunki sprawiają, że ludzie są bardziej podatni na ciężką chorobę wywołaną przez koronawirusa.

Inną kwestią może być liczba osób w danym obszarze, które wymagają opieki medycznej – posiadanie wielu ciężko chorych osób w jednym regionie może potencjalnie przytłoczyć system medyczny, powiedział Gordon. Zauważyła, że ​​tak jest prawdopodobnie w przypadku Wuhan w Chinach, gdzie wybuch epidemii koronawirusa rozpoczął się i który odnotował większość przypadków COVID-19 w Chinach. Ostatni raport WHO wykazał, że wskaźnik śmiertelności wyniósł 5,8% w Wuhan, w porównaniu z 0,7% w pozostałej części kraju, jak  donosi Live Science .

Wreszcie kraj może nie łapać wielu łagodnych przypadków COVID-19. Gordon powiedział, że w miarę rozszerzania się społeczności dochodzi do łagodniejszych przypadków, co obniża ogólną śmiertelność. Tak było w przypadku Korei Południowej, która przeprowadziła ponad 140 000 testów i wykazała wskaźnik śmiertelności na poziomie 0,6%, według  Business Insider .

https://www.brightcove.com/en/why-brightcove?utm_type=player

„Prawdopodobnie nie wiemy, ile osób zostało zarażonych” – powiedział Johnson. Powiedziała, że ​​osoby z łagodnymi objawami lub osoby młodsze mogą nie zostać poddane testom. Johnson podejrzewa, że ​​prawdziwa śmiertelność we Włoszech jest bliższa globalnej śmiertelności na poziomie 3,4%.

scientificamerican.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: