NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

COVID-19: Strzelające rowy kopią już w Iranie.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Późny środowy wieczór, 11 marca (czas amerykański, Europa + 6-7 godzin), prezydent Donald Trump zwrócił się do Amerykanów z Biura Owalnego w Białym Domu. Ogłosił  całkowity zakaz podróży lotniczych między Europą a Stanami Zjednoczonymi, który wejdzie w życie o północy w piątek 13 marca i potrwa 30 dni – tylko loty między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi są uratowane .

Global Politics@Globalpoliticss

U.S President Donald Trump suspended all travel to the Unitrd states from Europe for 30 days starting on Friday to fight the deadly

Osadzony film

Pierwszymi, które zareagowały na tę wiadomość, były giełdy, które zostały napompowane ogromnymi naparami przez ostatni tydzień i zmuszone do zmiany koloru na zielony, aby pokazać wzrost. Ale po przemówieniu do narodu prezydenta USA rynki natychmiast spadły na czerwono, to znaczy zaczęły spadać:

A wszystko to dzieje się po wczorajszym zamknięciu Dow przy prawie minus 1500:

W ciągu ostatniego tygodnia Dow gwałtownie spadał przy każdym otwarciu handlu. Potem, po zamknięciu giełd, ktoś pompował indeksy przez całą noc, podnosząc z czerwonych minusów do zielonych, ale dzień zaczął się i Dow ponownie spadł.

Jednak dzisiaj, jak widać na pierwszym ekranie, albo pompowanie nie pomogło, albo skończyły się pieniądze na zakup papierów wartościowych, więc do czasu otwarcia giełd futures Dow będą prawdopodobnie gdzieś minus 1000. A potem, jak tylko giełdy się otworzą, indeksy mogą zacząć spadać z katastrofy prędkość. 

Jedyną rzeczą, która teraz rośnie, jest liczba przypadków Covid-19 we Włoszech: rano 12 marca 12462 zainfekowanych, 1045 wyleczonych i 827 zabitych. 

Corona Virus Updates@COVID19Kenya


One of the main railway stations in Italy, Roma-Termini, located in the capital of Italy ????

Osadzony film

Nie wiadomo jeszcze, jak długo Włosi opublikują statystyki zbliżone do rzeczywistości, jednak w swoim smutnym doświadczeniu Włochy szczerze pokazały światu, czym jest Covid-19. 

Tymczasem w Iranie, gdzie jest 9 000 chorych i 354 martwych:  

Heshmat Alavi@HeshmatAlavi

Shushtar, SW
Activists say authorities are digging mass graves for coronavirus victims. Some large enough for eight corpses.

And we’re supposed to believe only 354 people have died? Why are officials still refusing to quarantine even a single city?

Osadzony film

Heshmat Alavi@HeshmatAlavi


Individuals with hazmat suits burying corpses at night.

One activist says, „Considering the fact that this regime has not announced the number of people killed during the November 2019 protests, how do we know these are not the bodies of those protesters?”

Osadzony film

Ludzie o tym mówią: 382

Heshmat Alavi@HeshmatAlavi

Zarinshahr, central
At least five coronavirus victims are buried here each day, reports show.

Another report from this city indicates a group of mullahs from Qom (an epicenter of Iran’s COVID-19 outbreak) are staying at a hotel 4 kms from this city.

Osadzony film

Irańska opozycja pisze na temat swoich zasobów, że oficjalną liczbę ofiar śmiertelnych należy pomnożyć co najmniej przez 10, to znaczy mówimy o 3000 ofiar epidemii. Jednak sądząc po wideo pochodzącym z Iranu, mówimy o dziesiątkach tysięcy.

Łatwo jest zakopać kilka tysięcy ciał bez wpadania w kadr, a można to zrobić na oficjalnych cmentarzach. Jeśli na przykład 3000 ludzi zginęło w całym kraju, jest to około kilkudziesięciu na miasto. Czy można spokojnie i bez nieznajomych zakopać 20-30 ciał? Oczywiście, że możesz. Ale to nie działa, a pośpieszny pogrzeb ciągle wchodzi w kadr. 

To samo dotyczy nadchodzących miejsc pochówku. Jeśli władze irańskie nie kopią już nawet dołów, ale prawdziwe strzelające rowy, to mówimy o bardzo, bardzo wielu zabitych i setki zostaną pochowane na raz. I to tylko w jednym miejscu.  

Ponadto ludzie wciąż padają na ulice w całym Iranie: 

Freedom Messenger@freedommesenger

🔶شهرری ٢١ اسفند ٩٨ / بیمار مشکوک به بروی زمین افتاده است.

Osadzony film

Iran News Wire@IranNW

Kashmar, Khorasan Razavi Province, NE
A health worker tends to a young man with symptoms on the street. The man has a very hard time breathing.
Doctors are describing the country’s outbreak as a „human catastrophe”.
At least 2,600 people have died so far.

Osadzony film

Iran News Wire@IranNW

March 11, Isfahan central
A man suspected of being + has collapsed unmoving in the bushes in an Isfahan street.
The regime is hiding the scope of the catastrophe and has only announced 354 deaths.
But the real figure surpasses 3,000.

Osadzony film

Iran News Wire@IranNW

Islamshahr, Tehran,
Voice says the man, suspected of being positive, has been feeling ill for the past 30 minutes.
„We called the police but no one has come after 30 minutes,” she says.

Osadzony film

Iran News Wire@IranNW

Sarpol-e Zahab, Kermanshah, W
Suspected patient, unconscious on the ground in western Iran.
2600+ coronavirus fatalities in Iran has led to a human catastrophe. The regime is hiding the facts and announced that only 291 people have died since the outbreak.

Osadzony film

A jeśli ludzie nie upadną sami, policja jest zawsze gotowa im pomóc, strzelając z bliska: 

Iran News Wire@IranNW

WARNING – Disturbing video
Video circulating on social media shows a police shooting in Zahedan, SE . Details are not clear but it seems the police were trying to take away a man’s motorcycle & were met with resistance. Sound of gun being fired can be heard.

Osadzony film

Ponieważ władze irańskie ukrywają skalę katastrofy, epidemię można oszacować tylko w przybliżeniu, ale, ogólnie rzecz biorąc, Włochy wyprzedzają wszystkich o około 10 dni, a Iran wyprzedza Włochy o 14 dni, dlatego w innych krajach sytuacja włoska powtórzy się za około tydzień -Dwa, a dzisiejszy Iran prawdopodobnie nastąpi za miesiąc. Oznacza to, że do połowy kwietnia Covid-19 zacznie naprawdę niszczyć świat. Tymczasem ku wielkiemu zaskoczeniu teoretyków spisków niszczy wyłącznie 40 szerokość geograficzną: 

Miejsca najbardziej masywnych gromad z chorymi są zaznaczone na rysunku, i to tak zaskakująco zbiegło się w czasie, że wszystkie znajdują się na tej samej linii, jakby pokrywały planetę pasem. Czy jest to w jakiś sposób związane ze strefami geopatycznymi, czy jest to jakiś niejasny spisek. Niemniej jednak temat jest już aktywnie omawiany i możliwe, że wkrótce pojawią się niektóre odpowiedzi. W międzyczasie pozostaje jedynie monitorowanie rozwoju wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: