DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Co z procedurami bezpieczeństwa na Lotnisku Chopina? „Nikt nie sprawdza podróżnych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, jakoby nikt nie kontrolował podróżnych na Lotnisku Chopina. Martyna Wojciechowska napisała, że po przylocie do Warszawy z Akry w Ghanie nikt nie sprawdził pasażerów. Ale nie ona jedna. Zapytaliśmy przedstawicieli lotniska o działanie procedur.

W Polsce przybywa potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Minister Łukasz Szumowski w programie „Jeden na jeden” w TVN24 opowiedział o swoich przewidywaniach. „Niedługo będziemy mieli 100 osób, a za tydzień, może dłużej, dojdziemy do tysiąca. Największy przyrost zarażonych przewidujemy na koniec przyszłego tygodnia, ewentualnie początek następnego” – mówił.

Wprowadzono szereg zaleceń, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa: zamknięto szkoły, kina i teatry, odwołano imprezy masowe. Czy jednak na pewno wszystkie procedury działają w odpowiedni sposób?

Zamykamy szkoły, sale treningowe, odwołujemy spotkania, także te małe, prywatne… Tymczasem wracam z krańca świata, a na lotnisku Okęcie nikt nie sprawdza podróżnych. Nikt. Przy wylocie na lotnisku w Akrze (ani jednego stwierdzonego przypadku COVID-19): mierzenie temperatury, obsługa w maskach, żele antybakteryjne za darmo do użytku dla każdego! W Warszawie kontroli brak, za to ludzie przestają na siebie patrzeć i rozmawiać…

– napisała 11 marca na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Nie jest to jedyny wpis o procedurach na Lotnisku Chopina, który w ostatnim czasie pojawił się w mediach społecznościowych. O swoich spostrzeżeniach na Instastories opowiedział też fotograf Mariusz Stachowiak, który na Instagramie występuje pod nickiem Oderwany. Stachowiak wrócił z Tajlandii (leciał przez Moskwę). „Nikt mnie nie spytał, skąd przyleciałem. Nie badali temperatury. Myślałem, że jakieś pytania będą. Nawet, szczerze mówiąc, przygotowywałem się do tego” – relacjonuje. Całej opowieści można posłuchać na jego profilu w zapisanej relacji „Koronawirus”.

embed

fot. screen z Instastories Mariusza Stachowiaka

Do naszej redakcji odezwała się również czytelniczka, która 11 marca wróciła z Monachium. Ona też przyznaje, że nikt nie kontrolował pasażerów na lotnisku. „Ani w Monachium, ani w Warszawie. Nie było nawet dozownika” – pisze.

Lotnisko Chopina: Kontrole dla wyznaczonych kierunków

Poprosiliśmy biuro prasowe Lotniska Chopina o wyjaśnienie, jak działają procedury bezpieczeństwa związane z koronawirusem.

„Służby lotniska działają zgodnie z wytycznymi polskich służb sanitarnych i realizują kontrole dla wyznaczonych kierunków oraz doraźnie dla wskazanych lotów” – pisze w mailu do nas rzecznik prasowy lotniska Piotr Rudzki.

Dodaje, że służby portu lotniczego pozostają w gotowości do działania, jeśli pojawią się niepokojące informacje odnośnie do osób przebywających na terminalu lub przylatujących do Polski. „Nasze działania są realizowane z pełnym poświęceniem służb zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pasażerom” – czytamy w odpowiedzi.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: