DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill Gates – wybawca z przypadku funduje zestawy testowe na koronawirusa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Polityka

Bill Gates, który od miesięcy przygotowuje się na pandemię, sponsorując rządowe symulacje pandemiczne, badania nad koronawirusami i filmy dokumentalne promujące go na wybawcę nadjeżdża na białym koniu, by wszystkich uratować.

Najnowszy dokument ze stycznia 2020 sponsorowany przez Gatesa:

Stany Zjednoczone będące najpotężniejszym krajem na świecie nie posiadają zestawów do sprawdzania kto ma koronawirusa z Wuhan. Okazuje się, że to nic straconego ponieważ akurat mogą się obecnie zgłosić do wybawcy, który „całkowicie przypadkowo” w ramach fundacji właśnie zaczyna wydawać takie zestawy.

Jak podała gazeta cnet.com „Podobno fundacja tytana biznesowego Billa Gatesa sfinansuje w Seattle w stanie Waszyngton zestawy do testów domowych dla tych, którzy myślą, że mogli zostać zarażeni koronawirusem. Zestaw pozwoli użytkownikowi pobrać próbkę z nosa i odesłać próbkę do urzędników zdrowia w celu analizy. Po dwóch dniach mieliby pozyskać wynik.

 

The Seattle Flu Study, finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gates, pracuje nad przygotowaniem środków do projektu. Zgodnie z niedzielnym raportem opublikowanym w The Seattle Times jeśli wynik będzie pozytywny to zainfekowani mogą wypełnić formularze online dotyczące ich ruchów i kontaktów, aby urzędnicy zdrowia mogli śledzić rozprzestrzenianie się wirusa. Scott Dowell, lider programu odpowiedzi na koronawirusa w fundacji, powiedział Timesowi, że jego celem jest wydanie tysięcy testów dziennie.”

Wcześniejsze propagandowe działania Billa Gatesa przygotowały grunt pod obecną sytuację, na której buduje swój wizerunek wybawcy. Podczas organizowanych przez niego symulacji Event 201 – rozprzestrzeniania koronawirusa na cały świat jego fundacja podjęła rolę koordynatora i twórcy globalnych procesów decyzyjnych pomiędzy biznesem, rządami i instytucjami międzynarodowymi.

Przez przypadek, zaledwie 4 miesiące po tych symulacjach jego Fundacja przejmuje wiodącą rolę w walce z koronawirusem. Przynajmniej w to karzą nam wierzyć media głównego nurtu.

 

Czy może to być przypadek, cudowny zbieg okoliczności, wygrana na loterii? Cóż, na to pytanie musicie sobie Państwo sami odpowiedzieć. Jedno jest pewne, że ten człowiek wiedział co nadchodzi i przygotowywał swoją organizację na dokładnie takie wydarzenie. 

  Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.  Bill Gates od miesięcy opłaca skoordynowaną akcję propagandową na temat nadchodzącej pandemii.   

Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej. 

  Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny. 

  Naukowcy potwierdzają, że koronawirus został stworzony przez człowieka… Zawiera sekwencję „pShuttle-SN” potwierdzającą laboratoryjne pochodzenie. 

  Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości. 

   Anglo-amerykański establishment buduje systemy wojskowe Chin. 

 Bill Gates od miesięcy opłaca skoordynowaną akcję propagandową na temat nadchodzącej pandemii.  

  Na życzenie Billa Gatesa: ”Choroba X” wybuchła w Chinach.

  Bill Gates: Największe zagrożenie dla świata to człowiek.

 Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna. 

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT. 

Projekt SCoPEx: Bill Gates realizuje plan ludobójstwa pod pretekstem powstrzymania „zmian klimatu”. 

Naukowcy stworzyli bojową wersję ptasiej grypy, a teraz rozważają opublikowanie wyników nt tej broni biologicznej, oraz zsekwencjonowali genom Czarnej Śmierci.

Analityk Fox News wzywa do zbudowania obozów kwarantanny w każdym amerykańskim mieście.

Film: Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim. Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce. 

pirsonplanet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: