DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Bezpieczeństwo wewnętrzne: zawieszenie podróży z Europy dotyczy cudzoziemców, a nie obywateli USA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

AKTUALIZACJA: W swoim przemówieniu w biurze owalnym prezydent Donald Trump ogłosił 30-dniowe zawieszenie podróży z Europy, z wyłączeniem Wielkiej Brytanii.

Zdjęcie Doug Mills / AP / Shutterstock (10580488a)

Ale nie podał dalszych szczegółów. Zawieszenie dotyczy 26 krajów europejskich: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii , Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii. Zakazuje wjazdu „wszystkim obcym, którzy byli fizycznie obecni” w tych krajach na 14 dni przed planowaną podróżą do USA

Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie dotyczy to legalnych stałych mieszkańców USA i ogólnie członków ich najbliższych rodzin.

Reguły zaczną obowiązywać w piątek o północy, powiedział Trump.

Powiedział, że ograniczenia dotyczą również handlu i ładunków, ale jego proklamacja realizująca zamówienie mówię, że „pozostaje zaangażowany w ułatwianie handlu między naszymi narodami”.

POPRZEDNIO: Prezydent Donald Trump powiedział, że USA wstrzymają wszystkie podróże z Europy do Stanów Zjednoczonych na następne 30 dni, co jest jednym z kilku środków, które nakreślił, starając się złagodzić wpływ koronawirusa .

„Dzisiejsze inteligentne działania zapobiegną jutrzejszemu rozprzestrzenianiu się wirusa” – powiedział Trump.

Można wprowadzić wyjątki od ograniczeń i nie będą one miały zastosowania do Wielkiej Brytanii. Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 30-dniowy zakaz dotyczy tylko cudzoziemców, a nie legalnych stałych mieszkańców USA i ogólnie członków ich najbliższych rodzin.

Trump próbuje uspokoić rynki i narastać obawy obywateli USA, gdy rośnie liczba przypadków koronawirusa i kraterów gospodarki.

Bronił sposobu, w jaki jego administracja zareagowała na wirusa, twierdząc, że „reagujemy z wielką szybkością i profesjonalizmem”, jednocześnie zauważając, że ograniczył podróż do Chin w styczniu, gdy wybuchła epidemia w tym kraju.

W swoim przemówieniu do Biura Owalnego Trump powiedział: „Gromadzimy pełną władzę rządu federalnego i sektora prywatnego w celu ochrony narodu amerykańskiego. To najbardziej agresywny i wszechstronny wysiłek w walce z obcym wirusem we współczesnej historii. ”

Nazwał go także „obcym wirusem”, obwiniając inne kraje za to, że nie zapobiegły jego rozprzestrzenianiu się.

Ale krytycy, w tym wielu pracowników służby zdrowia, powiedzieli, że USA nie przygotowały się odpowiednio od tygodni, opóźniając się w rozwoju zestawów testowych.

Trump zdawał się lekceważyć zagrożenie w ostatnich tygodniach. Jeszcze w poniedziałek wysłał tweeta, który porównał go do zwykłej grypy, pisząc: „W ubiegłym roku 37 000 Amerykanów zmarło na zwykłą grypę. Średnio wynosi od 27 000 do 70 000 rocznie. Nic nie jest zamknięte, życie i gospodarka trwają. W tej chwili potwierdzono 546 przypadków wirusa CoronaVirus, w tym 22 zgony. Pomyśl o tym!” We wtorek powiedział dziennikarzom, że koronawirus „zniknie”.

W swoim przemówieniu nie tylko zaproponował ograniczenia w podróżowaniu, ale ostrzegał przed zagrożeniami dla osób starszych. Powiedział także, że podejmie działania w nagłych wypadkach, aby zapewnić ulgę pracownikom z boku lub zmuszonym do pozostania w domu z powodu wirusa. Powiedział, że będzie on skierowany do pracowników chorych, poddanych kwarantannie lub opiekujących się innymi.

Trump wezwał również Kongres do zatwierdzenia 50 miliardów dolarów na „ulgę ekonomiczną”, aby przeciwdziałać wpływowi wirusa na małe firmy, i nakreślił starania o udzielenie małym odsetkom pożyczek małym firmom oraz zapewnienie kapitału i płynności. Powiedział, że zleci Ministerstwu Skarbu USA odroczenie płatności podatkowych dla „niektórych osób fizycznych i przedsiębiorstw”.

„To nie jest kryzys finansowy. To tylko chwilowa chwila, którą wspólnie pokonamy jako naród i jako świat – powiedział.

Sekretarz prasowy Stephanie Grisham ogłosiła również, że Trump anuluje zaplanowane wydarzenia w Kolorado i Nevadzie. Kampanie Joe Biden i Bernie Sanders również anulowały wydarzenia z kampanii.

CSPAN

@cspan

View image on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: