NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Bezpieczeństwo wewnętrzne: zawieszenie podróży z Europy dotyczy cudzoziemców, a nie obywateli USA”

AKTUALIZACJA: W swoim przemówieniu w biurze owalnym prezydent Donald Trump ogłosił 30-dniowe zawieszenie podróży z Europy, z wyłączeniem Wielkiej Brytanii.

Zdjęcie Doug Mills / AP / Shutterstock (10580488a)

Ale nie podał dalszych szczegółów. Zawieszenie dotyczy 26 krajów europejskich: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii , Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii. Zakazuje wjazdu „wszystkim obcym, którzy byli fizycznie obecni” w tych krajach na 14 dni przed planowaną podróżą do USA

Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie dotyczy to legalnych stałych mieszkańców USA i ogólnie członków ich najbliższych rodzin.

Reguły zaczną obowiązywać w piątek o północy, powiedział Trump.

Powiedział, że ograniczenia dotyczą również handlu i ładunków, ale jego proklamacja realizująca zamówienie mówię, że „pozostaje zaangażowany w ułatwianie handlu między naszymi narodami”.

POPRZEDNIO: Prezydent Donald Trump powiedział, że USA wstrzymają wszystkie podróże z Europy do Stanów Zjednoczonych na następne 30 dni, co jest jednym z kilku środków, które nakreślił, starając się złagodzić wpływ koronawirusa .

„Dzisiejsze inteligentne działania zapobiegną jutrzejszemu rozprzestrzenianiu się wirusa” – powiedział Trump.

Można wprowadzić wyjątki od ograniczeń i nie będą one miały zastosowania do Wielkiej Brytanii. Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 30-dniowy zakaz dotyczy tylko cudzoziemców, a nie legalnych stałych mieszkańców USA i ogólnie członków ich najbliższych rodzin.

Trump próbuje uspokoić rynki i narastać obawy obywateli USA, gdy rośnie liczba przypadków koronawirusa i kraterów gospodarki.

Bronił sposobu, w jaki jego administracja zareagowała na wirusa, twierdząc, że „reagujemy z wielką szybkością i profesjonalizmem”, jednocześnie zauważając, że ograniczył podróż do Chin w styczniu, gdy wybuchła epidemia w tym kraju.

W swoim przemówieniu do Biura Owalnego Trump powiedział: „Gromadzimy pełną władzę rządu federalnego i sektora prywatnego w celu ochrony narodu amerykańskiego. To najbardziej agresywny i wszechstronny wysiłek w walce z obcym wirusem we współczesnej historii. ”

Nazwał go także „obcym wirusem”, obwiniając inne kraje za to, że nie zapobiegły jego rozprzestrzenianiu się.

Ale krytycy, w tym wielu pracowników służby zdrowia, powiedzieli, że USA nie przygotowały się odpowiednio od tygodni, opóźniając się w rozwoju zestawów testowych.

Trump zdawał się lekceważyć zagrożenie w ostatnich tygodniach. Jeszcze w poniedziałek wysłał tweeta, który porównał go do zwykłej grypy, pisząc: „W ubiegłym roku 37 000 Amerykanów zmarło na zwykłą grypę. Średnio wynosi od 27 000 do 70 000 rocznie. Nic nie jest zamknięte, życie i gospodarka trwają. W tej chwili potwierdzono 546 przypadków wirusa CoronaVirus, w tym 22 zgony. Pomyśl o tym!” We wtorek powiedział dziennikarzom, że koronawirus „zniknie”.

W swoim przemówieniu nie tylko zaproponował ograniczenia w podróżowaniu, ale ostrzegał przed zagrożeniami dla osób starszych. Powiedział także, że podejmie działania w nagłych wypadkach, aby zapewnić ulgę pracownikom z boku lub zmuszonym do pozostania w domu z powodu wirusa. Powiedział, że będzie on skierowany do pracowników chorych, poddanych kwarantannie lub opiekujących się innymi.

Trump wezwał również Kongres do zatwierdzenia 50 miliardów dolarów na „ulgę ekonomiczną”, aby przeciwdziałać wpływowi wirusa na małe firmy, i nakreślił starania o udzielenie małym odsetkom pożyczek małym firmom oraz zapewnienie kapitału i płynności. Powiedział, że zleci Ministerstwu Skarbu USA odroczenie płatności podatkowych dla „niektórych osób fizycznych i przedsiębiorstw”.

„To nie jest kryzys finansowy. To tylko chwilowa chwila, którą wspólnie pokonamy jako naród i jako świat – powiedział.

Sekretarz prasowy Stephanie Grisham ogłosiła również, że Trump anuluje zaplanowane wydarzenia w Kolorado i Nevadzie. Kampanie Joe Biden i Bernie Sanders również anulowały wydarzenia z kampanii.

CSPAN

@cspan

View image on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: