DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Węgry: Władze ogłosiły stan zagrożenia w związku z koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W związku z epidemią koronawirusa węgierskie władze zdecydowały o wprowadzeniu stanu zagrożenia, który ma obowiązywać do odwołania – poinformował w środę szef kancelarii premiera Gergely Gulyas.

Gulyas powiedział, że wśród najważniejszych posunięć jest zakaz wjazdu dla osób przybywających z Włoch, Chin, Korei Południowej i Iranu. „Nikt z tych krajów nie może dostać się na terytorium Węgier, o ile nie jest obywatelem Węgier” – powiedział. W przypadku obywateli Węgier będzie w takich wypadkach obowiązywać dwutygodniowa kwarantanna domowa lub – w razie potrzeby – szpitalna.

Drugim istotnym posunięciem będzie zakaz wstępu do uniwersytetów. Nauczanie uniwersyteckie będzie się odbywać tylko na odległość, a gmachy uczelni zostaną zamknięte. Minister zaznaczył, że dziewięć spośród 13 osób, u których stwierdzono na Węgrzech koronawirusa, to cudzoziemcy, a na uniwersytetach studiuje bardzo dużo osób z zagranicy.

Gulyas dodał, że rząd nie widzi na razie potrzeby zamknięcia szkół, ale jeśli stanie się to zasadne z uwagi na ochronę zdrowia, to zostaną podjęte odpowiednie decyzje.

Kontrole graniczne, zakaz zgromadzeń

Minister oznajmił też, że na granicy ze Słowenią i Austrią, a więc na granicach strefy Schengen, należy wprowadzić kontrole graniczne. Dojdzie do tego tak szybko, jak to możliwe.

Ponadto zakazano zgromadzeń w pomieszczeniach zamkniętych powyżej 100 osób i na świeżym powietrzu powyżej 500 osób. Nie dotyczy to fabryk, biur, centrów handlowych czy restauracji, ale już na przykład miejsc rozrywki takich jak teatry czy kina – tak. Nie będzie wolno także wysyłać dzieci na obozy zagraniczne.

Pytany o niedostatek środków ochronnych dla lekarzy i ludności, zaznaczył, że obecnie brakuje ich na całym świecie, ale na Węgrzech jest do dyspozycji ponad 60 tys. specjalnych masek dla lekarzy i zostaną one zapewnione wszystkim, którzy pracują w szpitalach leczących przypuszczalnych chorych na koronawirusa. O zapewnienie odpowiednich środków ochronnych zaapelowała w środę do rządu Węgierska Izba Lekarska.

Jak podkreślił Gulyas, wprowadzenia stanu zagrożenia pozwala poszerzyć kompetencje władz państwowych w celu skutecznej ochrony przed koronawirusem. W następnych godzinach i dniach będą wydawane dekrety rządy, w których zostaną podane szczegóły.

Dodał, że epidemia koronawirusa będzie trwała raczej miesiące niż dni, i będzie miała poważne skutki gospodarcze.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: