DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„USA, europejscy dowódcy wojskowi prawdopodobnie narażeni na wirusy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – Po konferencji w amerykańskiej bazie wojskowej w Niemczech co najmniej dwóch czołowych europejskich dowódców wojskowych uzyskało pozytywny wynik testu na nowy koronawirus, a dowódca armii amerykańskiej Europy wyodrębnił się na wypadek, gdyby również został narażony, podali we wtorek urzędnicy.

Generał broni Christopher Cavoli i kilku członków personelu garnizonu amerykańskiego w niemieckim mieście Wiesbaden weszło w izolację „z powodu dużej ostrożności i przestrzegania zalecanych protokołów”, powiedział w poniedziałek sekretarz armii USA Ryan McCarthy.

Ewentualna ekspozycja miała miejsce podczas piątkowego spotkania na konferencji dowódcy sił lądowych, którą armia amerykańska USA gościła w Wiesbaden, potwierdził we wtorek rzecznik John Tomassi.

Tomassi nie powiedziałby, kto był nosicielem wirusa w czasie konferencji, ale od tego czasu dwóch uczestników stwierdziło, że dało to pozytywny wynik.

Infekcja była dowódcą polskich sił zbrojnych, gen. Jarosławem Miką, został znaleziony zarażony po powrocie do domu, podało polskie Ministerstwo Obrony.

Ministerstwo powiedział, że Mika, 57, czuje się dobrze i że wszyscy z nim podczas podróży do Wiesbaden zostali poddani kwarantannie.

W przypadku większości osób nowy koronawirus wywołuje jedynie łagodne lub umiarkowane objawy, chociaż u niektórych, zwłaszcza osób starszych i osób z istniejącymi problemami zdrowotnymi, może powodować cięższe choroby, w tym zapalenie płuc.

Według Światowej Organizacji Zdrowia osoby z łagodną chorobą COVID-19 wracają do zdrowia po około dwóch tygodniach, a osoby z cięższymi chorobami mogą wrócić do zdrowia przez trzy do sześciu tygodni, ale znaczna większość pacjentów wyzdrowieje.

Włoska telewizja RAI zacytowała szefa sztabu włoskiej armii Salvatore’a Fariny, mówiąc, że był również „w porządku” po pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa po powrocie z konferencji.

„Jestem w moim mieszkaniu w izolacji, zgodnie z dyrektywami wydanymi przez władze rządowe i protokołami zdrowia” – powiedziała Farina.

Powiedział, że władze starają się zidentyfikować osoby, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich kilku dni.

Tomassi powiedział, że wybuch koronawirusa nie był tematem corocznego spotkania w Niemczech, ale pojawił się w kontekście ochrony tysięcy Amerykanów i innych żołnierzy gromadzących się w Europie podczas ćwiczeń Defender Europe 20.

„Obecnie nie mamy wpływu na Defender 20, który ustaliliśmy” – powiedział. „Ale to może się zmienić każdego dnia, a my monitorujemy i kontynuujemy ocenę sytuacji”.

Konferencja zorganizowana przez armię amerykańską w Europie w Wiesbaden zgromadziła 24 wyższych przedstawicieli wojskowych z NATO, Unii Europejskiej, Belgii, Kanady, Czech, Danii, Estonii, Francji, Niemiec, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Włoch, Łotwy, Litwy , Holandii, Polski, Hiszpanii, Rumunii i Stanów Zjednoczonych.

_____

Monika Scisłowska w Polsce, Jan M. Olsen w Kopenhadze i Robert Burns w Waszyngtonie przyczynili się do tej historii.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: