DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Matryca? Tajny znak dla elit, czy Mandela na żywo?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rankiem 11 marca 2020 r. Na brytyjskim 24-godzinnym kanale Sky News pojawiło się bardzo dziwne wideo, które najpierw zakłóciło brytyjskiemu, a następnie całemu anglojęzycznemu Internetowi:

 

Fr Marc Lyden-Smith@frlydensmith

Dear @SkyNews, can you explain this? Watch the folder! Crazy! Will we see magic like that from him in the ?

Osadzony film

W filmie występuje pan Rishi Sunak, polityk z brytyjskiej Partii Konserwatywnej, który jest kanclerzem skarbu od lutego 2020 r. Mówimy o budżecie, którego projekt oczywiście znajdował się w folderze brytyjskiego parlamentu.

Folder z budżetem po wyjściu z parlamentu był czerwony. Jednak gdy ten Rishi Sunak szedł ze swoim folderem za samochodem, folder nagle zmienił kolor na zielony. Jak to mozliwe

Indie zawsze były znane ze swoich fakirów, które sprawiły, że nawet kobra tańczyła i pokazywała magiczne sztuczki, ale pan Sunak wydaje się być poważną osobą, brytyjskim politykiem – dlaczego miałby pokazywać magiczne sztuczki na żywo?

Z drugiej strony firma telewizyjna może wykazać się tą sztuczką, ponieważ wideo zostało nagrane, a sprzęt i oprogramowanie pozwalają na tworzenie dowolnego obrazu na podstawie obrazu.

Sky News to 24-godzinny kanał informacyjny telewizji w Wielkiej Brytanii. Jest częścią grupy kanałów Sky, która z kolei jest częścią Comcast Corporation. Kanał nadaje w formacie cyfrowym przez sieć odbiorników satelitarnych i jest jednym z trzech kanałów BSkyB dostępnych w systemie transmisji telewizyjnej Freeview [en] (pozostałe dwa to Pick [en] i Challenge [en]).

Publiczność Sky News znajduje się głównie w Wielkiej Brytanii, a także w innych częściach świata, gdzie można odbierać kanał (w tym w międzynarodowych sieciach hotelowych). Szacuje się, że publiczność liczy 150 milionów ludzi na całym świecie. Sky News rozpoczął nadawanie w lutym 1989 roku, stając się pierwszym brytyjskim kanałem informacyjnym 24 godziny na dobę … ..

Jak wynika z tej krótkiej notatki, Sky News to bardzo poważna firma telewizyjna, oczywiście należąca do niektórych bardzo poważnych osób. Dlaczego poważni ludzie powinni pokazywać takie sztuczki? Czy to nie jest podstęp, ale wszystko dzieje się w rzeczywistości?

Istnieje kilka wyjaśnień tego cudu:

a) Mamy do czynienia z pewnego rodzaju „efektem Mandeli”, ale tylko w wersji przyspieszonej: podstawienie pamięci następuje bezpośrednio przed widzami;

b) Żyjemy w Matrycy i teraz, oczywiście, jej programiści coś zmieniają. Możliwe jest również, że Matrix upadł z powodu epidemii Sovid-19. Koronawirus, oczywiście, nie ma nic wspólnego z komputerami, ale dzieje się tak w grach: jeśli wiele jednostek / użytkowników zostanie usuniętych z przestrzeni gry w tym samym czasie, wtedy cała gra zaczyna pękać w szwach przez chwilę, dopóki stacje robocze nie zostaną zaktualizowane z serwera Dane postaci

c) W rzeczywistości wszystko to jest manipulacją programistów Sky News, ale nie w celu zaimponowania widowni magicznymi sztuczkami za pomocą kolorów, ale w celu nadania tajnego znaku, który jest zrozumiały tylko dla jego odbiorców.

Oczywiście nie jesteśmy ostateczną prawdą i tego, czego tak naprawdę nie było, ale najnowsza wersja wydaje nam się najbardziej poprawna. Oznacza to, że zmiana koloru folderu jest rodzajem tajnej wiadomości, a wiadomość jest najwyraźniej bardzo ważna i pilna, jeśli nie czekali na wydanie nowego wydania The Economist, ale wysłali ją.

Ale czym jest ta wiadomość? Zespół ukrywający się w bunkrze w oczekiwaniu na zbliżającą się wojnę nuklearną? Sygnał zbliżającej się krachu na rynku? Informacje o epidemii Covid-19?

Oznaką zbliżania się do Ziemi Nibiru czy floty kosmitów?

 Nie znamy odpowiedzi na te pytania, więc pozostaje jedynie monitorowanie rozwoju wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: