DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus we Wrocławiu: Amerykanin, który zarażał leciał samolotem. Z kim? Nie wiadomo!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Pawel Relikowski / Polska Press

Mężczyzna z USA, który podczas krótkiego pobytu we Wrocławiu zaraził koronawirusem swoich bliskich z Wrocławia do USA poleciał samolotem. Z kim? Nie wiadomo. Sanepid nie szukał innych pasażerów, bo formalnie podczas pobytu w Polsce Amerykanin był zdrowy. Sam koronawirusem zaraził się wcześniej podczas szkolenia we Włoszech.

Koronawirusa mają już trójka wrocławian z bliskiego otoczenia mężczyzny. Sanepid i lekarze nie zdradzają, jakie dokładnie są ich powiązania. Od piątku w szpitalu w ciężkim stanie leży 73-letni krewny Amerykanina, mężczyzna wciąż nie oddycha samodzielnie. W niedzielę do szpitala w poważnym stanie trafiła kolejna 73-letnia krewna, we wtorek wirusa potwierdzono u kolejnej osoby z rodziny.

Z kim jeszcze widział się mężczyzna z USA podczas wizyty we Wrocławiu? Jak przemieszczał się po mieście? Z kim leciał samolotem? Nie wiadomo. Sanepid tego nie sprawdzał. Dlaczego? Magdalena Odrowąż – Mieszkowska z dolnośląskiego sanepidu w rozmowie z portalem GazetaWroclawska.pl przekonuje, że nie zrobiono tego, bo dla sanepidu „ten mężczyzna przyleciał do nas zdrowy i zdrowy wyleciał”.

Jak to zdrowy, skoro zaraził swoich członków rodziny? Na to pytanie sanepid nie odpowiada. Odsyła do USA, bo dopiero w Stanach Zjednoczonych ujawniono u mężczyzny koronawirusa i to tamtejsze służby powinny analizować jego kontakty. – Dla nas pierwszym chorym jest 73 – latek i to jego kontakty były analizowane. Dlatego kwarantanną objęto osoby z jego otoczenia – mówi Magdalena Odrowąż – Mieszkowska.

gazeta wroclawska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: