DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Festiwal Coachella przełożony na koncert zmagający się z wirusem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Popularny festiwal muzyczny Coachella został przełożony ze zwykłego dwutygodniowego festiwalu w kwietniu na październik ze względu na obawy związane z rosnącym koronawirusem.

Producent festiwalu Goldenvoice ogłosił we wtorek, potwierdzając również, że festiwal muzyki country Stagecoach również zostanie przełożony. Coachella, która odbędzie się w Południowej Kalifornii, odbędzie się teraz w dniach 9-11 października i 16-18 października, a dyliżans odbędzie się w dniach 23-25 ​​października.

„Na polecenie hrabstwa Riverside i lokalnych władz ds. Zdrowia musimy niestety potwierdzić zmianę harmonogramu Coachelli i dyliżansu ze względu na obawy związane z COVID-19. Chociaż decyzja ta zapada w czasach powszechnej niepewności, bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa i zdrowia naszych gości, personelu i społeczności. Wzywamy wszystkich do przestrzegania wytycznych i protokołów przedstawionych przez urzędników zdrowia publicznego ”- powiedział w oświadczeniu Goldenvoice.

Firma poinformowała, że ​​wszystkie karnety w pierwotnych terminach zostaną uhonorowane w przypadku przełożonych koncertów, a klienci zostaną powiadomieni do piątku o tym, jak uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli nie będą mogli wziąć udziału.

Rage Against the Machine, Travis Scott i Frank Ocean zostali pierwotnie ogłoszeni jako headliners Coachelli; Goldenvoice nie powiedział, czy skład wydajności zmieni się czy pozostanie nienaruszony. Inni, którzy zapowiedzieli występ, to Calvin Harris, Lana Del Rey, Thom Yorke, 21 Savage, Disclosure, Summer Walker, Lil Uzi Vert i FKA.

Hrabstwo Riverside, które ma sześć przypadków koronawirusa, ogłosiło w niedzielę stan zagrożenia zdrowia publicznego.

„Bez wątpienia wpłynie to na wiele osób, ale moim najwyższym priorytetem jest ochrona zdrowia całej społeczności.” powiedział dr Cameron Kaiser, oficer zdrowia publicznego hrabstwa Riverside.

Dla większości ludzi nowy koronawirus powoduje jedynie łagodne lub umiarkowane objawy, takie jak gorączka i kaszel. W przypadku niektórych osób, zwłaszcza osób starszych i osób z istniejącymi problemami zdrowotnymi, może powodować cięższe choroby, w tym zapalenie płuc.

Zdecydowana większość ludzi wraca do zdrowia po nowym wirusie. Według Światowej Organizacji Zdrowia osoby z łagodną chorobą powracają do zdrowia po około dwóch tygodniach, a osoby z cięższą chorobą mogą potrzebować od trzech do sześciu tygodni. W Chinach kontynentalnych, gdzie pierwszy raz wybuchł wirus, zdiagnozowano ponad 80 000 osób, a do tej pory wyzdrowiało ponad 58 000 osób.

Przeprowadzka nastąpiła tego samego dnia, gdy Carlos Santana, Zac Brown Band i Pentatonix odwołali koncerty z powodu wybuchu koronawirusa.

Santana powiedział, że odwołał europejskie trasy swojej trasy koncertowej Miraculous 2020 World Tour i że zwroty będą dostępne w punkcie zakupu. Trasa miała się rozpocząć 17 marca w Polsce.

Pentatonix miał również rozpocząć światową trasę koncertową w Polsce – dzień przed koncertem Santany – ale opublikował oświadczenie, w którym stwierdził, że będzie musiał odwołać europejski etap trasy.

„Pomimo naszych najlepszych starań i intencji, po prostu nie jest już możliwe, aby wykonać tę trasę w taki sposób, w jaki chcemy: bezpiecznie, pewnie i całkowicie”, powiedziała nagrodzona grupa Grammy w oświadczeniu.

Zac Brown Band powiedział, że odkłada wiosenny etap The Owl Tour, który rozpocząłby się w czwartek w St. Louis.

„To była niezwykle trudna decyzja, ale dobro naszych fanów jest zawsze naszym najwyższym priorytetem” – powiedziała w oświadczeniu grupa krajowa. „Prosimy naszych fanów o zachowanie biletów, ponieważ zostaną uhonorowani w nowych terminach. W tym czasie nasze trasy koncertowe „Roar With The Lions” Summer 2020 (rozpoczynające się w maju) zostaną przeprowadzone zgodnie z planem. ”

Santana, Zac Brown Band i Pentatonix dołączają do długiej listy piosenkarzy, którzy anulowali lub przełożyli występy w Stanach Zjednoczonych i poza regionem, w tym Pearl Jam, Madonna, Ciara, BTS, Khalid, Mariah Carey, Green Day i inne. Festiwal South by Southwest w Austin w Teksasie został odwołany, a festiwal muzyki elektronicznej Ultra Electronic w Miami został przełożony.

___

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki z Departamentu Edukacji Naukowej Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: