DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy to początek stanu wojennego w stanie Nowy Jork?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Koronawirus: żołnierze wysłani do „strefy przechowawczej” w Nowym Jorku

BBC

EPA – Mieszkańcy New Rochelle podejmują środki ostrożności

Gubernator Nowego Jorku ogłosił, że żołnierze zostaną wysłani do miasta na północ od miasta w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Gwardia Narodowa dostarczy żywność osobom poddanym kwarantannie w New Rochelle, gdzie zostanie wprowadzona „strefa przechowawcza” o długości jednej mili (1,6 km).

Andrew Cuomo powiedział, że w obszarze tym odnotowano „największą grupę” spraw amerykańskich, ogłaszając środki we wtorek.

Do tej pory w USA znaleziono ponad 1000 potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Stan Nowy Jork ma 173 aktywne przypadki, najwięcej w Stanach Zjednoczonych, a 108 z nich znajduje się w hrabstwie Westchester, w którym znajduje się New Rochelle.

W Chinach, w których wirus został wykryty po raz pierwszy, odnotowano 80 754 potwierdzonych przypadków i 3 136 zgonów.  Ale we wtorek zanotowała najniższą liczbę nowych infekcji , zaledwie 19.

Co dzieje się w Nowym Jorku?

W Nowym Jorku odnotowano 36 potwierdzonych przypadków wirusa. Ale uważa się, że w New Rochelle, która liczy zaledwie 77 000 mieszkańców, jest co najmniej dwa razy więcej.

„[To] szczególny problem”, powiedział Cuomo. „To fenomen”.

Podobno synagoga znajduje się w centrum wybuchu New Rochelle, a około 1000 osób związanych ze świątynią znajduje się obecnie w kwarantannie.

Cuomo ogłosił we wtorek po południu szereg środków mających na celu stłumienie rozprzestrzeniania się wirusa w okolicy. Powiedział, że „dramatyczna akcja” była „sprawą życia i śmierci”.

Szkoły, miejsca spotkań i firmy znajdujące się w gorącym miejscu wirusa będą zamknięte przez dwa tygodnie. Urzędnicy utworzą także lokalny szpital do testowania koronawirusa.

Gwardia Narodowa zostanie rozmieszczona, aby pomóc w czyszczeniu szkół i przestrzeni publicznych, a także dostarczaniu żywności.

Ale Cuomo podkreślił, że w mieście nie będzie żadnych ograniczeń w podróżowaniu.

GETTY OBRAZY – gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo mówi, że podróżowanie nie jest ograniczone w mieście i poza nim

Kontynuuj czytanie na: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51826317

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: