KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

COVID-19: czego świat oczekuje w ciągu najbliższych dwóch tygodni?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

11 marca 2020 r. Z USA nadeszła „nieoczekiwana” wiadomość, zgodnie z którą, jak się okazuje, w kraju jest już ponad 1000 przypadków Covid-19 (od 10 marca czasu lokalnego).

Mike Baker

@ByMikeBaker

Total number of confirmed U.S. coronavirus cases at each Tuesday:
Jan. 14 — 0
Jan. 21 — 1
Jan. 28 — 5
Feb. 4 — 11
Feb. 11 — 14
Feb. 18 — 25
Feb. 25 — 59
Mar. 3 — 125
Mar. 10 — 1,004

https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/coronavirus-us-cases.html 

U.S. Coronavirus Cases Surpass 1,000: Full Map

Maps show the extent of the coronavirus outbreak and the number of cases and deaths by state.

Wiadomość była nieoczekiwana, ponieważ w przeddzień oficjalnie wyrażonych liczb rzędu kilkuset – a potem nagle pewnego dnia taki wzrost.

Całą tę niespodziankę należy jednak zacytować, ponieważ prosta logika rozprzestrzeniania się epidemii sugeruje, że w lutym w Stanach Zjednoczonych było już 1000 osób. Fakt ten potwierdzają doniesienia osób mających dostęp do informacji poufnych. Niemniej jednak wiadomości z USA bardzo się zmieniają podczas epidemii i zmienia się GLOBALNIE.

 Na początek ustalmy, jaka jest różnica między liczbami rzeczywistymi a oficjalnymi:

Jak widać na tym wykresie, krzywa wzrostu zapadalności Covid-19 dla Włoch gwałtownie wybija się z podobnych krzywych w innych krajach.

Ta sama sytuacja dotyczy śmiertelności:

Ponieważ mówimy o tym samym wirusie, różnicę tę można wyjaśnić tylko jednym: wszyscy kłamią, a Włosi przedstawiają mniej lub bardziej dokładne liczby. Początkowo Korea Południowa przedstawiła dokładne liczby, ale potem albo władze bały się tego, co się dzieje, albo globalne polecenie milczenia – w rezultacie koreański harmonogram zaczął idealnie pasować do chińskich.

W przyrodzie nie ma takich sztuczek, a tak naprawdę to, co dzieje się teraz we Włoszech lub dzieje się w innych miejscach, ale nie wiemy o tym, lub stanie się to w ciągu najbliższych dwóch tygodni:

Na fakt, że nie będzie żadnych wyjątków, wskazuje przyczyna epidemii we Włoszech. Prasa milczy na temat tego powodu, ale Włosi doskonale zdają sobie sprawę z tego powodu. Przykładem tego jest miasto Prato, około godziny jazdy samochodem od Florencji.

Prato to małe miasto z populacją mniejszą niż 200 tysięcy ludzi, ale w historii Włoch, a nawet w historii Europy zajmuje bardzo ważne miejsce, ponieważ przez kilka stuleci było głównym miastem tkaczy. Tak więc wszyscy wiedzą, że zbroja najlepszej jakości została wykonana w Mediolanie – tylko bardzo zamożni rycerze i królowie kupili zbroję mediolańską. A w Prato kupili tkaniny, ponieważ była najdroższa i najlepsza w Europie.

W XX wieku sytuacja się zmieniła – nauczyli się robić dobre tkaniny w innych miejscach, dlatego Prato skoncentrowała się na produkcji gotowych ubrań i tam zaczęło swoją działalność wiele znanych europejskich marek.

Jednak w latach 90. wszystko zmieniło się dramatycznie i Chiny przybyły do ​​miasta:

Taktyka chińskiej ekspansji jest dobrze znana: przychodzi się i kupuje sklep / fabrykę, zaczynając obniżać ceny przy pomocy finansowej chińskiego rządu. W rezultacie sąsiednie sklepy / fabryki bankrutują, a Chińczycy również je kupują, zatrudniając po drodze innych Chińczyków. W rezultacie ponad 30 lat włoskiego biznesu w mieście prawie nie ma, a są tylko azjatyccy mieszkańcy.

Z jakiegoś powodu papież nie jest jeszcze Chińczykiem, ale za namową władz włoskich wszystko poszło do tego – we Włoszech jest wielu Chińczyków. Dlatego, gdy tylko epidemia zaczęła się w Chinach, rozprzestrzeniła się na Włochy. Cóż, ponieważ podobna sytuacja z chińskimi migrantami na całym świecie jest podobna do epidemii. Tam, gdzie jest więcej Chińczyków, kontynuują cykl Covid-19, a tam, gdzie jest mniej Chińczyków, są nieco w tyle.

Trudno powiedzieć, jak daleko USA i Europa są za Włochami pod względem liczby Chińczyków na 1000 osób, ale sądząc po tym, co miejscowi ludzie piszą na blogach i forach, oddychają Włochom z tyłu głowy. Dlatego w przypadku epidemii wszystko będzie w przybliżeniu takie samo. Tak jak we Włoszech.

Według businessinsider amerykańscy lekarze już studiują pierwsze włoskie doświadczenia, co sugeruje, że nie należy już pomagać starszym i ciężko chorym pacjentom, preferując pacjentów w młodszym wieku. Nie ma wystarczającej liczby rozłożonych łóżek, a ponadto aparatów oddechowych dla wszystkich, więc amerykańscy lekarze stoją teraz przed trudnym dylematem: albo pomóc wybranym, albo śmiertelność będzie bardzo wysoka.

W krajach, w których walka ze światowym złem jest ideologią państwową, wybór ten jest prostszy – tylko wielcy najwyżsi przywódcy, wybitni posłowie i utalentowani menedżerowie stanowi pomogą i pomogą, bez względu na wiek. Co więcej, biorąc pod uwagę, że walka ze światowym złem przez wiele lat pozbawiła państwa ich siły – sytuacja jest taka, że ​​nie będzie wystarczającej liczby aparatów oddechowych i menedżerów.

Ogólnie jest to tak okrutna i smutna rzeczywistość. I ona nadchodzi.

Niemniej jednak istnieje również oficjalna rzeczywistość – to znaczy liczba chorych / zmarłych, którą ogłasza urzędnik. Te dźwięczne liczby są wspaniałe, co jest oczywiste na przykładzie każdego artykułu w gazecie o Covid-19.

Początkiem takiego artykułu jest zwykle jeden lub dwa akapity głównego komunikatu informacyjnego, na przykład wiadomość o stanie wyjątkowym wprowadzonym w następnym stanie w USA, a rząd rozważa możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego wkrótce w całym kraju.

Potem, gdy wiadomości się kończą, w następnych paragrafach gazeta przypomina, że ​​750 milionów ludzi przebywa w kwarantannie w Chinach, 60 milionów ludzi we Włoszech, prawie wszystko dzieje się tak samo, fabryki i porty są wszędzie, banki się zamykają i tak dalej. A potem, na samym końcu, gazeta pisze, że w świecie takim jak epidemia już 4000 osób zmarło.

Czy to nie wspaniałe? 4000 osób miesięcznie ginie w wypadkach drogowych tylko w danym kraju – i nikt nie otwiera szpitali na stadionach i nie zakazuje samochodów. W świecie 7 miliardów ludzi następujące statystyki:

▪Co 102 sekundy ktoś umiera podczas wojny.
▪Co 61 sekund ktoś umiera z rąk zabójców.
▪Co 39 sekund ktoś popełnia samobójstwo.
▪Co 26 sekund ktoś ginie w wypadku samochodowym.
▪Co 3 sekundy ktoś umiera z powodu głodu.
▪Co 3 sekundy umiera dziecko w wieku do 5 lat.

A potem ktoś poddaje kwarantannie całe kraje? Niemniej jednak wszystkie media od pokoju do pokoju wyraziły liczbę zarejestrowaną na suficie 4000 zabitych w wyniku epidemii Covid-19, chociaż według pośrednich znaków i dowodów od dawna szacuje się, że w środku epidemii Wuhan 4000 zmarło tam zaledwie w ciągu jednego dnia.

Ale bez względu na wszystko urzędnicy nadal okłamują wszystkich i powtarzają w prasie wspaniałe oficjalne postacie. A dzieje się tak, ponieważ po pierwsze, aby utrzymać indeksy giełdowe, a po drugie, aby zapobiec panice, ponieważ nie będzie wystarczającej liczby żołnierzy i policji dla wszystkich. Na początek ludzie rozbiją supermarkety, a potem różnica zacznie się wszystko z rzędu, co już zaczyna się we Włoszech:

BasedPoland@BasedPoland

The globalist government in is too weak & indecisive to handle the chaos in the country!

Prisoners are rioting because of the virus

Riots in 27 prisons
12 ppl killed
50+ prisoners have escaped and his tough measures are needed now more than ever!

Osadzony film

Ludzie pracujący na giełdach nie wierzą zbytnio w urzędników, więc indeksy giełdowe spadają od kilku tygodni. Władze walczą z tym najlepiej, jak potrafią: w ciągu dnia Dow spada o 1000 punktów (a czasem o 2000), po czym w nocy giełdy dokonują zastrzyków o wartości wielu miliardów dolarów (naraz 150-200 miliardów), futures rosną, po czym dzień zaczyna się i spada kontynuuje ponownie.

Nie może tak trwać wiecznie, więc jest zbyt wcześnie, aby pobierać zbyt późno, a wskaźniki upadną, po czym upadnie cała gospodarka. Już teraz zakłócenia są odczuwalne wszędzie z powodu zakłóceń w dostawach z regionów dotkniętych przez Covid-19. Ale gdy indeksy się załamią, wszystko całkowicie się zatrzyma i rozpocznie się hiperinflacja wszystkich walut, pogrążając świat w chaosie.

Jak wykazaliśmy powyżej, indeksy giełdowe zarządzają tym nurkowaniem. Oznacza to, że jak dotąd wskaźniki są w porządku – wszyscy pracują tak, jak oni. Ale gdy tylko spadną wskaźniki, zacznie się chaos.

A co z kolei kontroluje indeksy giełdowe? Indeksy giełdowe są kontrolowane przez oficjalne statystyki epidemiologiczne. Podczas gdy WHO będzie rozmawiać o 4000 ludzi, którzy zmarli, możliwe będzie zarządzanie wymianami. Ale kiedy wszyscy dowiedzą się, ile faktycznie umarło i ile umrze w najbliższej przyszłości, WSZYSTKO przyjdzie do światowej gospodarki.

Takie jest znaczenie oficjalnych danych. Nie odzwierciedlają dynamiki epidemii, ale są doskonałym wskaźnikiem wartości światowych walut, co zmusza nas do podążania za tymi liczbami. A teraz, jak informowaliśmy na początku tego artykułu, urzędnicy rozmawiają o ponad 1000 przypadków w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza teraz, że teraz Stany Zjednoczone, podobnie jak Włosi, publikują liczby rzeczywiste, czy tylko wyrównują statystyki, aby nie wyróżniać się zbytnio?

Jeśli druga opcja jest poprawna, gospodarka będzie jeszcze działać przez pewien czas. Wszędzie będzie odczuwalna stagnacja, ale podstawowe usługi nadal będą funkcjonować. Ale jeśli poprawna pierwsza opcja i Amerykanie zaczną publikować dane zbliżone do rzeczywistości, zespół przyszedł, aby pogrążyć świat w chaosie.

Dlatego jeśli po tygodniu i dwie amerykańskie liczby na Covid-19 będą odpowiadać dzisiejszemu włoskiemu, najprawdopodobniej nie będzie handlu giełdowego ze światem, po którym wszystko się załamie, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: