DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

14 krajów afrykańskich nadal płaci francuski podatek kolonialny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Źródło: tg

Czternaście krajów afrykańskich wciąż musi płacić francuskim instytucjom podatkowym za niewolnictwo i kolonizację.

Osiem z dziesięciu krajów o najniższych wskaźnikach umiejętności czytania i pisania wśród dorosłych znajduje się w Afryce francuskojęzycznej. Mianowicie: Benin (40%), Burkina Faso (26%), Czad (34%), Wybrzeże Kości Słoniowej (49%), Gwinea (29%), Mali (23%), Niger (29%) i Senegal (42%).

Ten „niesamowity” wynik został osiągnięty po ponad 150 latach kolonizacji francuskiej! Przez prawie 200 lat francuskiej kolonizacji w Afryce i Azji Francja zbudowała tylko jeden uniwersytet w swoich koloniach. Po 150 latach kolonizacji francuskiej w Republice Środkowoafrykańskiej obroniono tylko jeden doktorat, kiedy kraj uzyskał niepodległość w 1960 r.

Jednak Francja nadal pobiera czynsze za budynki kolonialne pozostawione w tych krajach. Francuzi wciąż zmuszają czternaście krajów afrykańskich do płacenia podatku kolonialnego za „korzyści” wynikające z niewolnictwa i kolonizacji. Wyobraźmy sobie, że Stany Zjednoczone nadal płacą Brytyjczykom za wynajem Białego Domu.

zmianynaziemi
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: