DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

11 marca 2020 roku przejdzie do historii wraz z zatrzymaniem się Ziemi.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wieczorem 11 marca 2020 r. Podczas specjalnej odprawy Światowej Organizacji Zdrowia Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła epidemię Covid-19 jako pandemię.

Pandemia to greckie słowo określające „cały naród”, więc kiedy epidemia staje się pandemią, zakłada się, że Covid-19 zachoruje, wszyscy lub wszyscy, lub bardzo wielu.

Wcześniej we wtorek, 10 marca, na zamkniętym spotkaniu z przywódcami Senatu maszynie, dr Brian Monahan, urzędowy lekarz Kongresu USA, powiedział  „Powinniśmy przygotować się na najgorsze” . Szacuje, że do 150 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych zostanie zarażonych koronawirusem.

Według innych szacunków liczba ta będzie nieco wyższa zarówno w USA, jak i na całym świecie – 60% światowej populacji zostanie zainfekowane koronawirusem.

Dobrą wiadomością od dr Monahan jest to, że około 80% osób zarażonych koronawirusem ostatecznie będzie w porządku i zachoruje prawie bezobjawowo, ale pojawiają się solidne złe wieści.

Jeśli więc 60% z 7,5 miliarda ludzi na Ziemi zachoruje, to liczbowo będzie to co najmniej 4 miliardy. Trzy miliardy ludzi będą bezobjawowe, ale około miliard będzie poważnie chory i będzie wymagał hospitalizacji. Na planecie nie ma tylu łóżek, dlatego bardzo niewielu będzie leczonych.

Drugą złą wiadomością są rynki. Jeśli w nadchodzących miesiącach na świecie zachoruje co najmniej jedna czwarta ludzi, produkcja zostanie zatrzymana, po czym rynki najprawdopodobniej upadną, a następnie wszystkie waluty światowe.

Następnie rozpoczną się globalne zakłócenia w łańcuchach dostaw, w tym żywności i artykułów podstawowych. Jeśli dodasz do tego upadek światowego systemu bankowego, wszelkiego rodzaju kwarantanny i inne „wymuszone twarde środki” – wszędzie zaczną się zamieszki.

Trzecią złą wiadomością jest to, że oświadczenie WHO jest zasadniczo formalnością – epidemią, która trwa od tak dawna i nie dba o opinię szefów siedzących na dużych stołkach. Ale faktem jest, że PANDEMIA jest nie tylko koncepcją medyczną, ale także prawną, a we współczesnym świecie jest to praktycznie koncepcja prawna.

Na przykład strona taka jak Reguły i przepisy, które mogą obowiązywać podczas pandemii 

Przepisy i prawa, które mogą obowiązywać podczas pandemii

Podczas pandemii mogą obowiązywać pewne zewnętrzneorgany prawne , zasady i regulacje, które mogą służyć jako podstawa do udzielenia odpowiedzi przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS).

Ustawa o publicznej służbie zdrowia

Ustawa o publicznej służbie zdrowia (PHS) stanowi podstawę władzy prawnej HHS w zakresie reagowania na sytuacje kryzysowe w społeczeństwie, upoważniając Sekretarza HHS do podjęcia kluczowych działań, takich jak kierowanie wszystkimi federalnymi działaniami w zakresie zdrowia publicznego i reakcji medycznej, ogłaszanie stanu zagrożenia zdrowia publicznego, pomoc stwierdza, że ​​w sytuacjach kryzysowych związanych ze zdrowiem utrzymuje strategiczny krajowy zapas i kontroluje choroby zakaźne. Ustawa PHS został zmieniony ustawą pandemii i All-Zagrożenia gotowości (PAHPA) z 2006 Zewnętrzne i pandemii i All-zagrożeń Reauthorization ustawy (PAHPRA) z 2013 Zewnętrzne .

Wydawanie deklaracji

Zgodnie z zewnętrznąustawą Roberta T. Stafforda o klęskach żywiołowych i pomocy w sytuacjach nadzwyczajnych prezydent może ogłosić stan wyjątkowy na wniosek gubernatora dotkniętego państwa lub dyrektora naczelnego plemienia Indian. Prezydent może również ogłosić stan wyjątkowy bez prośby Gubernatora, jeżeli główna odpowiedzialność za reakcję spoczywa na rządzie federalnym w celu zapewnienia niezbędnej szybkiej pomocy i wsparcia federalnego.

Sekretarz HHS może, zgodnie z sekcją 319 ustawy PHS External, ustalić, że choroba lub zaburzenie stanowi zagrożenie zdrowia publicznego; lub że istnieje stan wyjątkowy dotyczący zdrowia publicznego, w tym znaczące wybuchy chorób zakaźnych lub ataki bioterrorystyczne. Zgodnie z oświadczeniem zawartym w sekcji 319 Sekretarz może podejmować wiele działań podczas pandemii grypy, w tym udzielać dotacji; zawieranie umów; oraz prowadzenie i wspieranie dochodzeń w sprawie przyczyny, leczenia lub zapobiegania chorobie lub zaburzeniu, a także rezygnacja lub modyfikacja niektórych wymagań Medicare, Medicaid, Programu Ubezpieczeń Zdrowotnych dla Dzieci (CHIP) i Ustawy o odpowiedzialności za przenoszenie ubezpieczeń zdrowotnych (HIPAA). Te zwolnienia lub modyfikacje są dozwolone na mocySekcja 1135 ustawy o zabezpieczeniu społecznym Zewnętrzna w celu zapewnienia wystarczającej liczby produktów i usług opieki zdrowotnej podczas nagłego zagrożenia zdrowia publicznego.

Pod Gotowości Publicznego i awaryjne gotowości ustawy (PREP ustawy) Zewnętrzne ustawy PHS, Sekretarz HHS jest również upoważniony do wystawienia deklaracji PREP ustawę, która zapewnia zwolnienie z odpowiedzialności (za wyjątkiem umyślnego) dla roszczeń straty spowodowane, wynikające z , odnoszące się do, lub wynikające z administrowania lub stosowania środków zaradczych w stosunku do chorób, zagrożeń i stanów określonych przez Sekretarza jako stanowiące obecne lub wiarygodne ryzyko przyszłego zagrożenia zdrowia publicznego dla podmiotów i osób zaangażowanych w rozwój, produkcję, testowanie, dystrybucję , administracja i stosowanie takich środków zaradczych. Deklaracja Ustawy PREP różni się i nie jest zależna od innych deklaracji awaryjnych.

Odwiedź witrynę HHS Sekretarza Asystenta Sekretarza ds. Przygotowania i Reagowania (ASPR), aby uzyskać kompleksowy przegląd organów prawnych, polityk i komitetów HHS Zewnętrznych w celu reagowania na sytuacje kryzysowe związane ze zdrowiem publicznym. Przeczytaj „ Public Health awaryjne Deklaracje Q & A Zewnętrzne ” oraz „Przygotowanie Act Najczęściej zadawane pytania” External Więcej informacji na temat organów prawnych Sekretarz HHS.

Federalna ustawa o żywności, lekach i kosmetykach

Federalna ustawa o żywności, lekach i kosmetykach (FD&C) stanowi podstawę władzy i odpowiedzialności Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) w zakresie ochrony i promowania zdrowia publicznego, między innymi poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności leków ludzkich i weterynaryjnych, biologicznych produkty i urządzenia medyczne; oraz zapewnienie bezpieczeństwa i zaopatrzenia naszego kraju w żywność. Sekcja 564 Ustawy FD & C, upoważnia Sekretarz HHS zadeklarować awaryjne uzasadniające dopuszczenie do użytku na wypadek awarii (EUA) Zewnętrznamedycznych środków zaradczych (MCM) w sytuacjach zagrożenia zdrowia publicznego. Po ogłoszeniu EUA komisarz FDA może zezwolić (a) na użycie niezatwierdzonego produktu medycznego (np. Leku, szczepionki lub urządzenia diagnostycznego) lub (b) na niezatwierdzone użycie zatwierdzonego produktu medycznego w nagłych przypadkach w celu zdiagnozowania , leczyć lub zapobiegać poważnej lub zagrażającej życiu choroby lub stanu spowodowanego przez czynnik chemiczny, biologiczny, radiologiczny lub jądrowy (CBRN). Na przykład podczas pandemii grypy H1N1 w 2009 r. FDA zatwierdziła nadzwyczajne stosowanie leków przeciwwirusowych u niektórych pacjentów i ustawienia opieki zdrowotnej Zewnętrzne .

Deklaracja EUA może zostać złożona tylko wtedy, gdy spełnione są określone kryteria prawne i dostępne są dowody naukowe potwierdzające stosowanie w nagłych przypadkach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następujące strony internetowe Food and Drug Administration.

Izolacja i kwarantanna

Zgodnie z sekcją 361 ustawy o PHS sekretarz HHS jest upoważniony do podjęcia środków zapobiegających wjazdowi i rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych z zagranicy do Stanów Zjednoczonych i między stanami. Uprawnienia do codziennego wykonywania tych funkcji są przekazywane do Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), Wydziału Globalnej Migracji i Kwarantanny. Więcej informacji na temat organów prawnych odpowiedzialnych za izolację i kwarantannę można znaleźć na stronie internetowej CDC Quarantine and Isolation.

zawiesza się na stronie internetowej rządu USA . Czytamy, co tam jest napisane:

Zgodnie z ustawą Roberta T. Stafforda o klęskach żywiołowych i pomocy doraźnej prezydent może ogłosić sytuację nadzwyczajną na wniosek gubernatora państwa dotkniętego katastrofą. Prezydent może również ogłosić stan wyjątkowy, nie pytając gubernatora, czy główna odpowiedzialność za reakcję spoczywa na rządzie federalnym w celu zapewnienia szybkiej pomocy federalnej i niezbędnego wsparcia.

Zgodnie z sekcją 361 ustawy o zdrowiu publicznym Sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych jest upoważniony do podjęcia środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się i rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych z zagranicy do Stanów Zjednoczonych i między stanami. Uprawnienia do wykonywania tych funkcji są codziennie przekazywane do Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC). Więcej informacji na temat organów prawnych odpowiedzialnych za izolację i kwarantannę można znaleźć na stronie CDC poświęconej kwarantannie i izolacji.

Wciąż istnieje wiele różnych hiperłączy do innych aktów, ale ogólna istota jest jasna: władza wykonawcza Stanów Zjednoczonych jest wyposażona w dodatkowe uprawnienia, w szczególności w uprawnienia do alokacji zasobów i uprawnienia do kwarantanny obywateli. Cześć, FEMA z przejściem na NWO (New World Order).

Oczywiście wszystkie te akty prawne dotyczą wyłącznie Stanów Zjednoczonych, ale w innych krajach są one zapisane na obrazie i na podobieństwo, a nawet w kopii. Nikt nigdy tego nie czytał, więc kiedy wszyscy będą czytać, ludzie będą oczekiwać wielu cudownych odkryć. Chociaż – niektóre odkrycia leżą bezpośrednio na powierzchni.

Gdy zwróciliśmy uwagę naszych czytelników już 3 stycznia, rosyjskie Ministerstwo ds. Sytuacji Kryzysowych opracowało poprawki do ustawy federalnej „O ochronie ludności i terytoriów przed klęskami żywiołowymi i katastrofami spowodowanymi przez człowieka”, wprowadzając obowiązkową ewakuację obywateli ze stref awaryjnych. Cytat: 

„Biorąc pod uwagę powszechną praktykę reagowania na sytuacje kryzysowe natury naturalnej i spowodowanej przez człowieka, w celu zachowania życia i zdrowia obywateli, a także szybkość przeprowadzania <…> środków ewakuacyjnych <…> obowiązek obywateli ewakuacji ze strefy zagrożenia od momentu otrzymania informacji o środki ewakuacyjne lub na wniosek urzędnika przeprowadzającego środki ewakuacyjne ”.

Po prostu zbiegło się to w czasie z tym, że dokument został opracowany, kiedy epidemia Wuhan właśnie się pojawiła, a dokument wszedł w życie w kwietniu 2020 r., To znaczy, kiedy najmniejsza rzecz na świecie zaczyna się od Covid-19.

I chociaż wszystkie te trzy wymienione wiadomości są złe, jest czwarta wiadomość, która oczywiście będzie już bardzo, bardzo zła.

Ta czwarta wiadomość jest znana wszystkim rodzicom, którzy wiedzą, że jeśli dziecko płacze, należy oderwać go od płaczu. Dlatego, oczywiście, kiedy świat zacznie pogrążać się w chaosie, narody również w jakiś sposób odciągną uwagę od Covid-19. A co może odwrócić uwagę od sytuacji, miliard ludzi wpadnie w warstwę kodu? Jedynym silniejszym czynnikiem drażniącym jest wojna nuklearna, więc śledzimy wydarzenia.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: