DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Rosjanie zamierzają przewieźć do Donbasu Ukraińca zarażonego koronawirusem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W najbliższym  zamierza przewieźć z rosyjskiego Nowoszachtyńska do szpitala na kontrolowanym przez siebie terytorium Donbasu mężczyznę, który niedawno wrócił z Chin i ma objawy zarażenia się koronawirusem COVID-19. Poinformowało o tym dowództwo operacji Połączonych Sił Armii Ukraińskiej.

Jego transport odbędzie się przez niekontrolowany odcinek granicy rosyjsko-ukraińskiej w pobliżu punktu kontrolnego „Dołżanskij”. Według ukraińskiego wywiadu to obywatel Ukrainy, ale wbrew ukraińskiemu prawu nielegalnie uzyskał rosyjski paszport. Ten dokument został mu wystawiony na terytorium Oddzielnych Rejonów Obwodów Donieckiego i Ługańskiego, stąd Rosjanie postanowili jak najszybciej przenieść go na okupowane terytorium, zamiast leczyć go w swoich placówkach medycznych.

Opr. TB, https://www.facebook.com/pressjfo.news/fot. vrndtp/vk.com

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: