DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Rada Ministrów Ukrainy opracowała plan działań zaradczych przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Denis  polecił personelowi medycznemu i pracownikom Państwowej Służby Granicznej wzmocnienie kontroli wszystkich osób przybywających na Ukrainę z zagranicy oraz przez punkty kontrolne wjazdu i wyjazdu z tymczasowo okupowanych terytoriów obwodów donieckiego i ługańskiego oraz Autonomicznej Republiki Krymu. Poinformowała o tym  po posiedzeniu rządowego sztabu antykryzysowego w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 na Ukrainie oraz zatwierdzonego przez rząd nadzwyczajnego antykryzysowego planu środków zapobiegawczych w celu zwalczania rozprzestrzeniania się wirusa.

Premier poinstruował ministrów i szefów centralnych organów wykonawczych o podjęciu szeregu działań, a zwłaszcza o zapewnieniu obsady ostrych dyżurów w szpitalach i stacjach ratunkowych. Szefowie odpowiednich departamentów powinni również przejrzeć zapasy rezerwy państwowej, aby zapewnić ludności środki ochrony indywidualnej na okres trzech miesięcy, i do 11 marca ustalić kwotę środków potrzebnych do uzupełnienia rezerwy państwowej.

Szef ukraińskiego rządu wydał też dyspozycje, aby przekazywać informacje o krajowych producentach środków ochrony indywidualnej i ustalić, czy są w stanie zaspokoić popyt i wyposażenie medyczne w sprzęt ochrony osobistej. Według tych wytycznych, szef Komitetu Antymonopolowego Ukrainy powinien zapewnić wdrożenie ustawy o konkurencji gospodarczej i ochronę praw pacjentów w handlu detalicznym sprzętem ochronnym. Również Ministerstwo Zdrowia otrzymało polecenie opracowania planu komunikacji w celu ustalenia algorytmów działania w przypadku wystąpienia koronawirusa i przekazania go do wiadomości władz lokalnych, a także opracowania kwestii utworzenia sieci centrów kontroli i zapobiegania chorobom. Do 11 marca Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Finansów muszą przedstawić propozycje zwiększenia finansowania zakupu przez centra laboratoryjne Ministerstwa Zdrowia urządzeń medycznych, osobistego wyposażenia ochronnego i materiałów diagnostycznych, a także systemów testowych do diagnozowania koronawirusa.

Opr. TB, https://www.kmu.gov.ua/fot. https://www.kmu.gov.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: