DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONOWIRUS – Przekazuję informacje od czeskich przyjaciół !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Przekazuję informacje od czeskich przyjaciół, pochodzą one od lekarza, który pracuje w szpitalu w Shenzhen.

Brał udział w badaniu wirusowego zapalenia płuc w Wu-chan.

Zapalenie płuc koronawirusowe objawia się suchym kaszlem bez przeziębienia! To najłatwiej zidentyfikować.

Wirus Wuhan nie jest odporny na ciepło, ginie przy temperaturze 26-27 stopni C.

Dlatego pij więcej ciepłej wody. Jeśli to nie pomoże, to chociaż nie boli. Chodźcie częściej na słońce, pijcie ciepłą wodę. Nie jest to lekarstwem, ale przydatne, nie obciąża organizmu. Picie ciepłej wody jest skuteczne wobec wielu wirusów.

Unikaj picia zimnych napojów, lodu, nie jedz lodów…

Zalecenie lekarza dotyczące koronawirusa:

1. Średnica komórek wirusowych wynosi około 400-500 nm, więc każda maska może ją filtrować nie tylko model N95. Jeśli zainfekowana osoba kicha, wirus rozprzestrzeni się na odległość około 3 metrów zanim spadnie na ziemię i tam pozostanie.

2. Gdy już znajduje się na powierzchni metalu, żyje co najmniej 12 godzin. Pamiętajcie, bo jeśli dotykacie jakiejkolwiek metalowej powierzchni (klamki, klawiatury, przyciski w windzie trzeba dokładnie umyć ręce mydłem.

3. Wirus może pozostać aktywny na tkance, ubraniu przez 6 do 12 godzin. Normalne pranie powinno zabić wirusa. Co do zimowej odzieży, której nie można często prać, zaleca się wystawić ją na słońcu, aby zabić wirusy.

Nowy koronawirus NCP w organizmie przez wiele dni nie musi wykazywać oznak infekcji, więc skąd wiedzieć, czy dana osoba jest zarażona?

Według najnowszych danych okres inkubacji może potrwać do 28 dni w przypadku COVID 19. Tajwańscy eksperci zapewniają prosty auto-test, który możemy wykonywać każdego ranka. Weź głęboki oddech i wstrzymaj oddech dłużej niż 10 sekund.

Jeśli pomyślnie zakończysz badanie bez kaszlu, bez dyskomfortu, zatłoczenia, napięcia itp., udowodnione jest, że w płucach nie ma mukowiscydozy, co w zasadzie oznacza brak infekcji. W krytycznych czasach proszę codziennie rano wychodzić na świeże powietrze.

Każdy powinien zadbać o to, aby jego usta i szyja  były mokre.

Pij kilka łyków wody co 15 minut.

Dlaczego?

Nawet jeśli wirus wchodzi do jamy ustnej pita woda lub inne płyny spłukują ją do przełyku i żołądka. Jak już tam będzie, kwas w żołądku wirusa zabije.

Jeśli nie pijesz wystarczająco dużo wody, wirus może przebić się przez drogi oddechowe i wejść do płuc. To bardzo niebezpieczne.

Prosimy o wysłanie SMS o koronawirusie innym i udostępnianie go rodzinie, znajomym i wszystkim. (Tłumaczenie z czeskiego)

Kilka słów o koronawirusie…

Przyslala moja dobra znajoma z Monachium, która pracuje w klinice. Mieli profesjonalne szkolenie.

Przesyłam dalej bo jest ciekawe.

związku z tym, że w pracy mamy bezpośredni kontakt zarówno z osobami potencjalnie zakażonymi, jak i z próbkami osób zakażonych, przesyłanymi z innych ośrodków, jesteśmy regularnie informowani/szkoleni w tym temacie.

oto najważniejsze fakty zeszklenia w klinice.

FAKTY:

– koronawirus jest zmutowanym wirusem odzwierzęcym (tu nosicielami były nietoperze) i w gruncie rzeczy jest tym samym, czym był SARS, tyle, że tu jest większa patogenność, czyli zdolność dopasowywania się i wywoływania choroby

– zagrożenie epidemiologiczne na Niemcy zmienione zostało wczoraj z małego na małe do umiarkowane ze względu na kolejne przypadki zachorowań

– lekarze nie mają złudzeń – wirus będzie się rozprzestrzeniał w Europie i jest to proces nie do zatrzymania ALE najgorsze co można zrobić, to wpadać w panikę, bo ponad 90% osób przechodzi to jak normalną grypę, a przypadki śmiertelne to zaledwie 0,7 do 3% i tyczą się one głównie osób starszych, z chorobami przewlekłymi, bądź też osób w zaawansowanym stadium nowotworu, które przyjmują bardzo silną chemię i mają znacznie niższą odporność. Więc przeciętny, w miarę zdrowy człowiek, nawet jak zachoruje, wyjdze z tego bez szwanku.

– badania nad lekami trwają i są na dobrej drodze. Monachijscy lekarze są w stałym kontakcie z lekarzami z Wuhan i kilka razy dziennie uzupełniają wzajemnie swoje badania. Środki, które potencjalnie mogą pomóc we wstrzymaniu rozwoju choroby są w Niemczech dostępne w bardzo dużej ilości, muszą tylko do końca przejść fazę testu.

– osoby z podejrzeniem wirusa nie są z automatu zatrzymywane w szpitalu. Wykonywane jest proste badanie wymazu z gardła i wynik dostępny jest po kilku lub kilkunastu godzinach. Dopiero jeśli wynik jest pozytywny, to konsylium decyduje co dalej. W przypadku łagodnego przebiegu, będzie to po prostu kwarantanna domowa. Do tej pory osoby chore były zatrzymywane w celu przyjrzenia się wirusowi. Nie dlatego, że coś się z nimi działo.

MITY:

– maseczki: te ogólnodostępne nie uchronią nikogo przed wirusem. One działają tylko u osoby zakażonej, żeby nie przenosiła go dalej. W drugą stronę potrzebne są całkiem inne. Nie dajcie się nabrać! Tak samo z płynami do dezynfekcji. Wystarczy zwykły. Te z dopiskami, że zabijają wirusy to zwykła ściema i nabijanie kasy.

– szepionka: nie ma i teraz nie będzie. Aby taka weszła w obieg, muszą minąć przynajmniej 2 lata testów.

CO MOŻNA TERAZ ROBIĆ? Myć często ręce, dezynfekować, odsuwać się na 1-2m jeśli ktoś kaszle lub kicha, unikać dużych skupisk ludzi, dbać o siebie i wychodzić kiedy tylko się da na słońce, bo wirus ten bardzo nie lubi ciepła i promieni UV. I sprawdzać informacje u źródeł, np. na stronie Robert Koch institut rki.de, a nie na Pudelkach. 😉

Wszyscy kiedyś umrzemy, ale zdecydowanie nie na koronavirusa. 🙂

 

Autor Gabriela Nowak/ za Facebook

cz 1

cz 2

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: