DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Koronawirus: Wielka Brytania przygotowuje się, by prosić nawet łagodnie chorych o pozostanie w domu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ludzie, którzy wykażą „nawet niewielkie” oznaki infekcji dróg oddechowych lub gorączkę, zostaną wkrótce poproszeni o samodzielną izolację w celu opanowania wybuchu koronawirusa.

Główny doradca medyczny brytyjskiego rządu powiedział, że zmiana porady może nastąpić w ciągu 10–14 dni.

Pięć osób zmarło teraz na koronawirusa w Wielkiej Brytanii.

Znalezione obrazy dla zapytania: premier anglii zdjecia

Pojawia się, gdy Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegło brytyjskich mieszkańców przed wszystkimi podróżami do Włoch poza niezbędnymi.

Włoskie władze rozszerzają ścisłe środki kwarantanny koronawirusa – w tym zakaz publicznych zgromadzeń – na cały kraj od wtorku.

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii powiedział, że każdy, kto przyjeżdża z Włoch we wtorek, powinien się izolować przez 14 dni.

We Włoszech stwierdzono ponad 9 100 potwierdzonych zakażeń, a ponad 460 osób zmarło.

W Wielkiej Brytanii odnotowano 319 potwierdzonych przypadków koronawirusa od godziny 09:00 GMT w poniedziałek, co stanowi wzrost o 46 od tego samego czasu w niedzielę.

Ludzie zostaną poproszeni o samodzielną izolację przez siedem dni po wykazaniu łagodnych objawów w ramach nowego podejścia, powiedział główny doradca medyczny Wielkiej Brytanii prof. Chris Whitty.

Powiedział, że wszyscy pacjenci intensywnej terapii zostaną przetestowani pod kątem wirusa, a także wszyscy w szpitalach z infekcją dróg oddechowych.

Nadchodzą kolejne dwie śmierci w Wielkiej Brytanii.

Obaj pacjenci – przebywający odpowiednio w szpitalu w Wolverhampton i Carshalton w południowym Londynie – mieli 70 lat i mieli schorzenia.

Podczas wspólnej konferencji prasowej z prof. Whitty na Downing Street premier Boris Johnson zasugerował również, że osoby starsze i bezbronne mogą zostać poproszone o pozostanie w domu w najbliższej przyszłości, a dalsze kroki zostaną określone „w najbliższych dniach i tygodniach”.

Powiedział, że im bardziej szczyt spreadu może być opóźniony w lato, „tym lepiej NHS będzie w stanie sobie poradzić”.

Obraz transparentu z napisem „więcej o koronawirusie”
Transparent

Tymczasem akcje globalne ucierpiały najgorsze od czasu kryzysu finansowego .

Dramatyczne spadki sprawiły, że nazwano go Czarnym poniedziałkiem, z prawie 8% spadkiem londyńskiego FTSE 100, który wycierał około 125 miliardów funtów z wartości największych brytyjskich firm.

W USA główne indeksy giełdowe spadły tak gwałtownie, gdy rynek się otworzył, że handel został wstrzymany na 15 minut, aby ograniczyć paniczną sprzedaż.

Mroczny kanclerz Labour John McDonnell wezwał kanclerza Rishi Sunaka do pilnego „uspokojenia opinii publicznej i rynków”.

McDonnell powiedział, że Sunak musi wykorzystać środowy budżet, aby wyjaśnić, że rząd zrobi „wszystko, co konieczne”, aby wesprzeć gospodarkę w miarę rozprzestrzeniania się wirusa.

„W tych okolicznościach musisz szybko wykazać, że istnieje jasny plan” – powiedział.

Tesco jest jednym ze sprzedawców detalicznych ograniczających sprzedaż artykułów takich jak papier toaletowyPrawa autorskie do zdjęćTILLY ROOVERS
Podpis podzdjęciem Tesco jest jednym ze sprzedawców detalicznych ograniczających sprzedaż artykułów takich jak papier toaletowy

Rząd ogłosił, że zamierza wydłużyć godziny dostawy w sklepach, aby zapewnić supermarketom podstawowe artykuły, w związku z obawami dotyczącymi zapasów.

Ekspert z Unii Europejskiej powiedział, że Wielka Brytania ma tylko „kilka dni” na wdrożenie środków zapobiegających epidemii takiej jak we Włoszech.

Podpis mediówChurston Ferrers Grammar School ponownie się otworzył – ale nie wszyscy uczniowie są tam osobiście.

Rory Stewart, kandydat na burmistrza Londynu, nazwał środki brytyjskiego rządu „bezmyślnymi”.

Stewart, były konserwatywny minister, powiedział, że Wielka Brytania powinna działać „o wiele bardziej agresywnie”, dodając: „Rząd popełnił dziś poważny błąd … szkoły powinny być teraz zamknięte”.

Ale premier powiedział, że rząd musi „podjąć właściwe decyzje we właściwym czasie”.

Tymczasem uniwersalni wierzyciele, którzy muszą się izolować, nie zostaną ukarani, potwierdził minister pracy i emerytur.


Co zostało anulowane?

Dwie kobiety robią selfie podczas Parady Dnia Świętego Patryka w Dublinie, Irlandia, 17 marca 2017 rPrawa autorskie do zdjęćEPA / AIDAN CRAWLEY
Podpis podzdjęciem Dublin odwołał coroczną paradę z okazji Dnia Świętego Patryka (zdjęcie pliku), aby powstrzymać wirusa

Wiele wydarzeń publicznych i sportowych zostało odwołanych lub przełożonych ze względu na obawy, że duże spotkania mogą jeszcze bardziej rozprzestrzenić wirusa.

  • Coroczna parada Dnia Świętego Patryka w Dublinie, największa na wyspie Irlandii, została odwołana w poniedziałek, ponieważ całkowita liczba pozytywnych przypadków w Republice wzrosła do 21
  • Mecz rugby France-Ireland Six Nations, który miał się odbyć w sobotę w Paryżu, został przełożony
  • Mecze Sześciu Narodów Anglii przeciwko Włochom w dniach 14 i 15 marca zostały przełożone – wpływając na rozgrywki mężczyzn, kobiet i osób poniżej 20 roku życia. Stało się to po tym, jak włoski rząd nakazał, aby wszystkie mecze sportowe były rozgrywane za zamkniętymi drzwiami do 3 kwietnia, aby powstrzymać wybuch
  • Irlandzkie spotkania Six Nations u siebie z Włochami 7 i 8 marca zostały przełożone w zeszłym tygodniu
  • Turniej tenisowy Indian Wells, jeden z najbardziej prestiżowych poza Wielkimi Szlemami, został odwołany, a niektórzy gracze przybyli już do Kalifornii na to wydarzenie
  • London Book Fair, jedna z największych imprez książkowych w Wielkiej Brytanii, została odwołana po wycofaniu się z niej wielu wydawców i agencji

Wielka Brytania znajduje się obecnie w pierwszej fazie – „powstrzymaniu” – czteroczęściowego planu rządu .

Johnson powiedział, że rząd przygotowuje się do przejścia do drugiej fazy – „opóźnienia” – która będzie dążyć do odsunięcia szczytu epidemii do lata, kiedy presja na NHS będzie mniejsza.

Profesor Whitty powiedział, że wprowadzenie środków „zbyt wcześnie” może stać się problematyczne, ponieważ „wszystko, co robimy, musimy być w stanie utrzymać”.


Pole analizy autorstwa Nicka Triggle'a, korespondenta ds. Zdrowia

Jest to bardzo pierwszy krok w stopniowym i etapowym podejściu do zmniejszenia wpływu koronawirusa w Wielkiej Brytanii.

Nadchodzi znaczący wybuch, ale rząd i jego doradcy uważają, że mogą ograniczyć jego wpływ, podejmując właściwe kroki we właściwym czasie.

Wiemy, że pierwszym krokiem jest skłonienie ludzi z nawet stosunkowo umiarkowanymi objawami grypopodobnymi do samodzielnego izolowania się. Do tej pory poproszono o to tylko tych, którzy byli w dotkniętym kraju lub mieli bliski kontakt z zarażoną osobą.

W dalszej części tego tygodnia zostaną przedstawione dalsze porady, które prawdopodobnie będą koncentrować się na ochronie najbardziej wrażliwych grup – osób starszych i osób z wcześniej istniejącymi chorobami. Częścią tego będzie ograniczenie kontaktów społecznych.

Ale drastyczne kroki, takie jak zamknięcie szkół i zakazanie zgromadzeń publicznych, nie nastąpią w najbliższej przyszłości.


Profesor Whitty powiedział, że równowaga się przewróci, aby więcej osób cierpiało na koronawirusa niż na zwykłą sezonową grypę lub inne infekcje dróg oddechowych.

„Oczekujemy, że liczby początkowo będą rosły dość powoli, ale naprawdę dość szybko po pewnym czasie i musimy je złapać, zanim zacznie się wzrost” – powiedział.

Rządowa naukowa grupa doradcza ds. Sytuacji kryzysowych (Sage) ma się spotkać we wtorek, a następnie kolejne spotkanie komitetu ratunkowego Cobra w środę.

Trzy obrazy z poradami rządowymi: umyj ręce, użyj chusteczki na kaszel, unikaj dotykania twarzy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że władze USA planują odlecieć do domu Brytyjczycy, którzy we wtorek byli na pokładzie statku wycieczkowego Grand Princess z wirusem.

Na statku było 142 Brytyjczyków, którzy spędzili pięć dni u wybrzeży Kalifornii.

Pasażerka Linda Stennett z Shrewsbury powiedziała BBC Radio Shropshire, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło w e-mailu, że wyślą samolot do repatriacji Brytyjczyków.

„Wiemy, kiedy dokujemy, że Amerykanie najpierw wysiądą i to potrwa, ich zdaniem, dwa do trzech dni, i myślę, że mamy nadzieję, że już po tym będziemy”.

Inna pasażerka, 77-letnia Margaret Bartlett z Burnley, Lancashire, powiedziała, że oszalała na pokładzie statku , który właśnie zacumował w Oakland.

zrodlo:bbc

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: