DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kłopoty marszałka Grodzkiego na lotnisku. Odmawiał wypełnienia procedur zw. z koronawirusem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Marszałek Grodzki jest lekarzem, profesor nauk medycznych (fot. PAP/Marcin Obara)

Screenshot_17
Reklama Klucz do nauki języków obcych!

Marszałek Tomasz Grodzki wrócił z zagranicznej podróży. Według nieoficjalnych informacji portalu tvp.info, marszałek Senatu po wylądowaniu na Lotnisku Chopina w Warszawie nie chciał wypełnić karty lokalizacji pasażera. Wypełnienie tego dokumentu w tej sytuacji było obowiązkowe ze względu na wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Marszałek Grodzki podróżował samolotem z Monachium do Warszawy. Tym samym lotem miała lecieć również osoba podróżująca z rejonu zagrożonego epidemią koronawirusa. Stąd obowiązek wypełnienia karty lokalizacji pasażera zgodnie z wytycznymi GIS, co marszałek jako lekarz, powinien zrozumieć. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info, marszałek Grodzki nie wykazał się takim zrozumieniem.

Tomasz Grodzki miał odmówić wypełnienia karty. Swoją decyzję miał tłumaczyć faktem, że jest osobą publiczną. Według informacji przekazanych portalowi tvp.info, doszło do dyskusji pomiędzy personelem medycznym a politykiem, w wyniku której marszałek Senatu ostatecznie zgodził się na wypełnienie dokumentu.

Samuel Pereira 🇵🇱

@SamPereira_

Nieoficjalnie: Marszałek Grodzki nie chciał wypełnić karty lokalizacji pasażera na Okęciu. Twierdził, że jako osoba publiczna nie musi. Po jakimś czasie medycy przemówili mu do rozsądku i się zgodził.

Próbowaliśmy uzyskać informacje dotyczące tego dziwnego, biorąc pod uwagę lekarskie wykształcenie i wysoką rangę polityka, zdarzenia. Skierowaliśmy do marszałka następujące pytanie: „Dobry wieczór Panie Marszałku, piszemy o tym, co się zdarzyło na Lotnisku Chopina w Warszawie, o odmowie wypełnienia KLP. Jaki jest pański komentarz w tej sprawie?”

Nie otrzymaliśmy na nie odpowiedzi.

TVP info

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: