DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Włochy wkraczają w chaos koronawirusa po kwarantannie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ogromna kwarantanna koronawirusowa we Włoszech wywołuje panikę i zamieszki w więzieniach; zapasy slajdów
Holly Ellyatt
CNBC

KLUCZOWE PUNKTY
Premier Giuseppe Conte podpisał dekret nakładający ograniczenia na przemieszczanie się ludzi w regionie Lombardii i 14 innych prowincji północnych.
Środki dotyczą ponad 16 milionów ludzi, zakazując im wjazdu i wyjazdu z tych obszarów.
Pogłoski o wdrożeniu rozszerzonej kwarantanny w sobotni wieczór wywołały sceny paniki wśród mieszkańców próbujących wydostać się przed wejściem w życie ograniczeń.

Passengers get off the train arriving from Milan (Milan), at the Garibaldi central station train in Naples, southern Italy. The Italian authorities are taking all necessary measures to close the entire northern Italian region of Lombardy, which is home to around 16 million people, in an attempt to stop the COVID 19 coronavirus.
KONTROLAB

Rozszerzona kwarantanna we Włoszech, ograniczająca przepływ ludzi w przemysłowym północnym sercu, wywołała panikę wśród mieszkańców i uwypukliła podział kraju na północ i południe.

Premier Giuseppe Conte podpisał w niedzielę dekret nakładający ograniczenia na przemieszczanie się ludzi w północnym regionie Lombardii – epicentrum wybuchu epidemii we Włoszech – i 14 innych prowincjach na północy, do 3 kwietnia. Środki (przedłużenie wcześniejsza blokada 11 miast w Lombardii i Veneto) dotyka obecnie ponad 16 milionów ludzi, zakazując im wjazdu i wyjazdu z tych obszarów.

Publikacja projektu dekretu w sobotnie popołudnie przez gazetę ujawniającą nadchodzące, szersze środki kwarantanny wywołała panikę wśród mieszkańców próbujących wydostać się zanim ograniczenia wejdą w życie po północy.

Media donosiły, że bary i restauracje opróżniają się, a tysiące ludzi próbowało opuścić region w samochodach i pociągach, gdzie były doniesienia o popychaniu i pchaniu przez pasażerów.

W 27 włoskich więzieniach wybuchły gwałtowne protesty przeciwko ograniczeniom koronawirusa, a wielu więźniów prosiło o amnestię z powodu nagłego wirusa, agencja informacyjna ANSA podała w poniedziałek, powołując się na lokalne źródła.

Około 20 więźniów udało się wydostać z więzienia Foggia w Apulii podczas zamieszek w poniedziałek rano, ANSA podała, powołując się na lokalne źródła. Sklepowiczom w okolicy kazano zamknąć sklepy w pobliżu więzienia.

W niedzielę w Modenie wybuchły zamieszki w więzieniu po tym, jak więźniowie zostali poinformowani, że wizyty krewnych zostały zakazane, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji. Na południu krewni zatrzymanych w więzieniu Poggioreale w Neapolu starli się z policją przeciwko rządowemu zakazowi.

Relatives of the detainees in Poggioreale prison clash with the police to protest the government’s ban on visiting detainees to prevent infection with Coronavirus (COVID-19) in prisons.  –  KONTROLAB

(Italian stocks on the blue-chip FTSE MIB initially failed to open Monday along with other European markets. When the index did open, stocks were trading down around 2,290 points, or around 11% lower, and by late afternoon the index was down around 9.5%.

Italy now has 7,375 confirmed cases of the virus and 366 deaths. The outbreak has been concentrated in Italy’s wealthiest northern regions of Lombardy (where there are 3,372 confirmed cases), Emilia-Romagna (with 1,097 cases) and Veneto and has highlighted Italy’s north-south economic and cultural divide.)

Włoskie akcje na niebieskim chipie FTSE MIB początkowo nie otworzyły się w poniedziałek wraz z innymi rynkami europejskimi. Kiedy indeks się otworzył, akcje spadały o około 2290 punktów, czyli o około 11% mniej, a późnym popołudniem indeks spadł o około 9,5%.

Włochy mają obecnie 7375 potwierdzonych przypadków wirusa i 366 zgonów. Epidemia została skoncentrowana w najbogatszych regionach Włoch w Lombardii (gdzie jest 3337 potwierdzonych przypadków), Emilii-Romanii (z 1097 przypadków) i Veneto i podkreśliła podział gospodarczy i kulturowy Włoch z północy na południe.

„Nie przychodź tutaj”
Prezydenci południowych regionów Kampanii, Apulii i Kalabrii – które mają niewiele przypadków wirusa – błagali własnych mieszkańców studiujących lub pracujących na północy, aby nie sprowadzali wirusa z powrotem na południe, mówiąc ludziom: „nie przychodź Tu na dole.”

Profesor twierdzi, że system opieki zdrowotnej w północnych Włoszech „jest niewiarygodnie rozciągnięty”
Regiony te, jak również Basilicata i Molise, podpisały dekrety nakazujące każdemu, kto przybywa z dotkniętych regionów północnych, na narzuconą przez siebie kwarantannę na dwa tygodnie. Prezydent Puglii powiedział, że ci, którzy zignorowali rozkaz, popełnili przestępstwo i mogli zostać osądzeni.

(“I speak to you as if you were my children, my brothers, my nephews and nieces: Stop and go back,” Michele Emiliano, Puglia’s president, said on Facebook Saturday.)

„Mówię do was, jakbyście byli moimi dziećmi, moimi braćmi, moimi siostrzeńcami i siostrzenicami: Zatrzymajcie się i wracajcie” – powiedziała Michele Emiliano, prezydent Puglii w sobotę na Facebooku.

„Wysiąść na pierwszym dworcu kolejowym, nie łapać samolotów do Bari i Brindisi, zawrócić w samochodach, wysiąść z autobusu na następnym przystanku. Nie doprowadzaj do swojej Apulii epidemii, która dotknęła Lombardię, Veneto i Emilię-Romagnę – powiedział, apelując do mieszkańców regionu, którzy utknęli na dotkniętych obszarach.

Medical officers check the temperature of a traveler of a bus coming from several Italian cities in Salerno, Italy on March 8, 2020. – Anadolu Agency

Gazeta La Repubblica zacytowała Jole Santelli, gubernatora Kalabrii, mówiąc ludziom, że „powrót z północy w niekontrolowany sposób stwarza zagrożenie dla naszego kraju. … Nie rób tego, przestań! ”

„Rząd musi zablokować exodus do Kalabrii, który może spowodować katastrofalną bombę”, powiedziała Jole Santelli, prezydent Kalabrii.

Ekonomiści przewidują, że włoska gospodarka, słaba przed wybuchem, wejdzie w recesję, a rząd ogłosił już, że wyda miliardy euro na próby złagodzenia ekonomicznego wpływu wirusa na firmy i pomoc dla oblężonego systemu opieki zdrowotnej na północy .

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: