DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowy Jork jest przygotowywany do kwarantanny i zamówił DWA MILIONY torebek na ciała.

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

 Covid-19 rozprzestrzenia się gwałtownie w Stanach Zjednoczonych. W niedzielę gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo powiedział, że całkowita liczba potwierdzonych przypadków w stanie Nowy Jork wzrosła do 105. Jednocześnie ogłosił stan wyjątkowy w stanie poprzedniego dnia.

Źródła, które otrzymałem dziś rano, że burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio odbył połączenia konferencyjne poprzedniej nocy i spotkał się z urzędnikami MTA, przedstawicielami Gwardii Narodowej Nowego Jorku, urzędnikami CDC i gubernatorem Cuomo.

ODNIESIENIE: MTA – Metropolitan Transportation Authority, firma transportowa działająca w stanie Nowy Jork i kilka hrabstw Connecticut.

ODNIESIENIE: CDC – Centra kontroli i zapobiegania chorobom, czyli dosłownie „Centra kontroli i zapobiegania chorobom”. Jest to federalna agencja Departamentu Zdrowia USA.

A teraz, zgodnie z przekazanymi mi plotkami, na tej konferencji bardzo często wypowiadano straszne słowo „KWARANTANNA”. Również procedury zamknięcia wszystkich mostów i tuneli zostały wyraźnie omówione, aby ludzie nie mogli wejść do miasta ani go opuścić.

Wreszcie, moje źródła w City Hall twierdzą również, że miasto złożyło zamówienie na DWIE MILIONOWE TORBY NA CIAŁO. Producentem toreb będzie Medicalproducts LTD, a dostawa powinna rozpocząć się 2 kwietnia.

Co też jest bardzo dziwne, po spotkaniu „de Blasio szybko skończył spotkanie i szybko odjechał gdzieś w swojej limuzynie”. Nie wiem, gdzie się spieszył i dlaczego.

Komentarz redakcyjny The Big The One: Jakoś nie możemy potwierdzić lub odrzucić informacji o halturnerradioshow.com o dwóch milionach toreb, ponieważ nie ma wiadomości od innych osób w sieci. Załóżmy jednak, że przesłanie jest prawdziwe. O czym on mówi?

Mówi o przygotowaniach do epidemii Covid-19 w ostatniej turze, ponieważ populacja Nowego Jorku wynosi nie więcej niż 10 milionów, a cały obszar metropolitalny wynosi około 20 milionów. Jak dotąd nie ma informacji o śmiertelności w 10% Covid-19.

Ponadto, kilka tysięcy kilometrów od Nowego Jorku znajduje się wspaniała wyspa Puerto Rico, gdzie torby na ciała są przechowywane przez dziesięciolecia . Po co kupować, jeśli wszystko jest pod ręką? 

Poza torbami FEMA wdrożono sieć takich cmentarzy:

Kiedy ten film pojawił się w Internecie, teoretycy spiskowcy zastanawiali się – po co to jest? Beton jest cienki dla ciał skażonych promieniotwórczo, ale idealnie nadaje się do blokowania pewnego rodzaju infekcji w takich pochówkach.

Tak więc wszystko jest w porządku z torbami i trumnami FEMA: tyle, ile potrzeba, tyle przyniesie. Stąd pytanie: dlaczego dwa MILIONY więcej?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie dotyczy jakiejś sytuacji w mieście, po której natychmiast pojawi się milion zwłok. Sytuacje tutaj mogą być bardzo różne, w szczególności – fałszywa flaga, która sprawi, że Ameryka zapomni o Dow, o epidemii i o wszystkim na świecie, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

https://thebigtheone.com

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: