DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„MEDYCZNA MAFIA STAJE SIĘ SILA!!!!! Social Media rozpoczynają cenzurę koronawirusa!!!! „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WIĘCEJ CORONAVIRUS CENSORSHIP: SPOŁECZNE PRZEDSIĘBIORSTWA MEDIALNE PARTNEREM Z KIM INFORMACJĄ CENSOR
Mac Slavo
SHTFplan.com

Firmy mediów społecznościowych podjęły decyzję o współpracy z „organami ds. Zdrowia” (urzędnikami państwowymi, takimi jak ci, którzy pracują dla CDC) w celu zwalczania „dezinformacji” na temat koronawirusa. Wszyscy wiemy, co to oznacza. Pod pozornie niewinnymi słowami głównego nurtu mediów kryje się przypływ nowej cenzury.

Tylko oficjalna narracja Światowej Organizacji Zdrowia oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób będzie wkrótce dostępna w mediach społecznościowych. W ubiegłym tygodniu popularna wśród młodzieży i młodych osób aplikacja TikTok w mediach społecznościowych ogłosiła, że ​​będzie współpracować z WHO w celu rozpowszechnienia prawdziwych informacji na temat nowego koronawirusa lub COVID-19, oprócz najlepszych praktyk zdrowia publicznego.

Według raportu ABC News WHO opublikowało swój pierwszy TikTok w piątek.

„Wybuch COVID-19 spowodował ogromną„ infodemikę ”- nadmiar informacji – niektóre dokładne, a niektóre nie – co utrudnia ludziom znalezienie wiarygodnych źródeł i rzetelnych wskazówek, gdy tego potrzebują”, WHO powiedziała ABC News .

„Dlatego WHO współpracuje z różnymi platformami mediów społecznościowych, w tym TikTok, aby pomóc nam dotrzeć do właściwej grupy odbiorców (właściwa społeczność, odpowiednia grupa wiekowa itp.), A także wykryć rozprzestrzenianie się dezinformacji na temat nowego koronawirusa. Rozumiemy, że różne platformy mogą mieć określonych odbiorców, dlatego ważne jest, aby udostępniać wiarygodne informacje tam, gdzie ludzie ich szukają. ”

JAK PRZYGOTOWAĆ SWÓJ DOM (KWARANTANNĘ) NA PANDEMIĘ

Innymi słowy, WHO prosi TikTok, aby upewnić się, że ich narracja wpłynie na umysły młodych dorosłych i młodzieży, których przyciąga. Jedynie informacje WHO zostaną uznane za istotne dla tego wybuchu choroby. Cenzura wokół tego wirusa jest w toku, ale staje się oczywiste, że władze nadal mają problemy z ukończeniem totalitarnej walki z mową.

Koronawirus CENRZEŃSTWO: Całe media fałszywie twierdzą, że naukowiec ZeroHedge Doxxed nazwał go jako autora papieru

Chiny oceniają krytyków wirusa koronawirusa w Stanach Zjednoczonych

Chińczycy zaczęli używać siły, aby zapobiec wydostaniu się informacji. Facebook i Mark Zuckerberg wspierają „autorytet” w dziedzinie zdrowia i wbijają oficjalną narrację w gardła ludzi. „Koncentrujemy się na tym, aby każdy mógł uzyskać dostęp do wiarygodnych i dokładnych informacji”, powiedział dyrektor Facebooka Mark Zuckerberg w oświadczeniu z tego tygodnia. „Jeśli wyszukasz koronawirusa na Facebooku, zobaczysz wyskakujące okienko, które przekieruje Cię do Światowej Organizacji Zdrowia lub lokalnego urzędu zdrowia w celu uzyskania najnowszych informacji.”

Wszyscy wiemy, że to elitarne słowo „będziesz czytać i słyszeć to, co chcemy, abyś czytał i słyszał”.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: