DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus:”Boris Johnson organizuje nadzwyczajne spotkanie Cobry”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier przewodniczy później nadzwyczajnemu spotkaniu kobry, aby zdecydować, czy wprowadzić środki opóźniające rozprzestrzenianie się koronawirusa w Wielkiej Brytanii.

Podczas spotkania ma się zastanowić, czy należy wprowadzić środki „dystansu społecznego”.

Może to obejmować zakaz dużych imprez, zamykanie szkół i zachęcanie do pracy w domu.

Tłum w MurrayfieldPrawa autorskie do obrazuREUTERSPodpis podzdjęciem Sekretarz kultury twierdzi, że obecna rada mówi, że nie ma powodu, aby odwoływać duże wydarzenia

Wynika to z faktu, że mężczyzna w wieku 60 lat stał się trzecią śmiercią Wielkiej Brytanii związaną z wirusem Covid-19.

Ministrowie spotkają się również z organami sportowymi i brytyjskimi supermarketami, aby omówić ich reakcję na wybuch epidemii.

W niedzielę liczba potwierdzonych przypadków w Wielkiej Brytanii wzrosła do 278, z 209 w sobotę – największy jak dotąd wzrost.

Wielka Brytania znajduje się obecnie w pierwszej fazie – „powstrzymaniu” – czteroczęściowego rządowego planu walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Oczekuje się, że na spotkaniu Cobry zostanie rozważone, czy Wielka Brytania powinna oficjalnie przejść do fazy „opóźnienia”.

Rząd wcześniej powiedział, że środki „dystansowania społecznego” w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa mogą obejmować zakaz imprez sportowych i innych dużych spotkań oraz zachęcanie ludzi do pracy z domu zamiast korzystania z zatłoczonych pociągów i autobusów.

Taki krok wymagałby zgody głównego oficera medycznego prof. Chrisa Whitty’ego i głównego doradcy naukowego Sir Patricka Vallance’a, którzy mają być na spotkani :Wizualny przewodnik po epidemii

Ale sekretarz kultury, mediów i sportu Oliver Dowden powiedział BBC Breakfast, że wraz z premierem oglądali w sobotę mecz Anglia kontra Walia Sześciu Narodów w Twickenham, a obecna rada medyczna była taka, że nie było powodu, aby unikać lub odwoływać wydarzenia sportowe.

Powiedział: „Kierujemy się faktami i dowodami. W tej chwili rada jest jasna od dyrektora medycznego: nie ma potrzeby odwoływania takich wydarzeń”.

Organizacje sportowe spotkają się jednak z ministrami, aby omówić w przyszłości możliwość organizowania wydarzeń za zamkniętymi drzwiami.

Sekretarz środowiska George Eustice omówi również plany awaryjne z dyrektorami supermarketów, w tym propozycje dotyczące wsparcia wrażliwych grup, które mogą być zmuszone do izolacji.

Loty odwołane

Public Health England powiedział w niedzielę, że ostatnia osoba, która umarła – mężczyzna po sześćdziesiątce z poważnymi problemami zdrowotnymi – wrócił z Włoch.

Mężczyzna był leczony w specjalistycznym oddziale chorób zakaźnych w Szpitalu Generalnym w North Manchester po uzyskaniu pozytywnego wyniku na koronawirus.

Profesor Whitty powiedział, że urzędnicy służby zdrowia śledzili osoby, które mogły mieć kontakt z mężczyzną, gdy nosił wirusa.

Presentational grey line

„Kolejny etap walki z koronawirusem”

Analysis box by Nick Triggle, health correspondent

Wydaje się pewne, że prawdopodobnie przejdziemy do następnego etapu walki z koronawirusem, prawdopodobnie w tym tygodniu.

Będzie to wymagało przejścia od próby powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa do zaakceptowania transmisji społeczności i szukania sposobów na spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa.

Na stole jest wiele drastycznych opcji, od zamykania szkół po zabranianie publicznych zgromadzeń.

Ale urzędnicy zdrowia raczej nie zalecą ich natychmiast. Zamiast tego będzie to podejście bardziej stopniowe, etapowe.

Może to wymagać poproszenia ludzi o zastanowienie się, w jaki sposób wszyscy możemy ograniczyć nasze kontakty społeczne. Może to być praca w domu, opóźnianie dojazdu do pracy lub ograniczenie kontaktów towarzyskich.

Jasnym przesłaniem rządu będzie to, że wszyscy mamy do odegrania pewną rolę w rozwiązywaniu tego problemu – jako jednostki, jako pracodawcy i jako społeczności.

Presentational grey line

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegło Brytyjczyków, aby unikali dużej części północnych Włoch w ramach kwarantanny koronawirusa, chyba że ich podróż jest niezbędna.

Osobom podróżującym z zamkniętych obszarów zalecono również izolację, jeśli wrócili do Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 14 dni – nawet jeśli nie wykazali żadnych objawów.

Włochy mają obecnie najwyższą liczbę potwierdzonych przypadków poza Chinami – 7375, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła z 133 w niedzielę do 366 .

Obywatele brytyjscy nadal mogą opuszczać Włochy bez ograniczeń, ale niektóre linie lotnicze odwołały loty z dotkniętych obszarów.

Three images giving government advice: Wash your hands, Use a tissue for coughs, avoid touching your face

Wśród obaw, że fałszywe wiadomości o koronawirusie powodują zamieszanie, utworzono specjalistyczną jednostkę do walki z dezinformacją.

Zespoły z całego Whitehall zostały zebrane w celu identyfikacji i reagowania na dezinformację w celu ograniczenia jej rozprzestrzeniania się.

‚Fantastyczna praca’

Pracownicy NHS 111 wykonują „fantastyczną robotę” w zarządzaniu zwiększoną liczbą połączeń w związku z wybuchem, powiedział BBC News prof. Stephen Powis, dyrektor medyczny NHS.

Powiedział, że od momentu uruchomienia w ubiegłym tygodniu ponad milion osób korzystało z nowej usługi koronawirusa online .

Prof Powis powiedział, że usługa powinna być „pierwszym punktem dostępu” i była w stanie ustalić, czy użytkownik powinien przejść test wirusa.

North Manchester General HospitalPrawa autorskie do zdjęćPENNINE ACUTE HOSPITALS NHS TRUST
Podpis podzdjęciem Trzeci pacjent koronawirusa, który umarł w Wielkiej Brytanii, był mężczyzną po sześćdziesiątce

Od niedzieli w Wielkiej Brytanii przebadano 23 513 osób, przy czym 273 przypadki wykazały obecność wirusa.

W niedzielny wieczór ogłoszono pięć kolejnych przypadków w Irlandii Północnej, co zwiększyło liczbę osób w kraju do 12 i 278 w Wielkiej Brytanii.

W Walii dwie kolejne osoby uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa , zwiększając całkowitą liczbę do czterech.

Kanclerz Rishi Sunak obiecał, że przekaże NHS „wszelkie potrzebne zasoby”, aby poradzić sobie z epidemią koronawirusa przed środowym budżetem.

Sunak powiedział również, że szuka tymczasowych środków wsparcia dla osób, które mogą nie być w stanie iść do pracy lub firm, które mogą ucierpieć w wyniku tych środków.

Rząd przedstawił ustawodawstwo awaryjnego rozwiązania koronawirusa w weekend, w tym środków, aby umożliwić ludziom opuścić swoje miejsca pracy i ochotnika do opieki dla osób dotkniętych chorobą.

W innych opracowaniach:

  • Tesco powiedział, że zaczął racjonować niezbędne artykuły spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego w wyniku gromadzenia się koronawirusa
  • Grupa 30 Brytyjczyków i dwóch obywateli Irlandii została zwolniona z izolacji w szpitalu Arrowe Park Hospital w Wirral w niedzielę po powrocie z statku wycieczkowego Diamond Princess
  • Student z Oxford University uzyskał wynik pozytywny , ale uniwersytet stwierdził, że ryzyko dla innych studentów i pracowników jest bardzo niskie
  • Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło, że „intensywnie pracuje” z władzami USA, aby zorganizować lot dla obywateli brytyjskich na statku wycieczkowym Grand Princess, który został uszkodzony
  • Premier Boris Johnson powiedział, że porady medyczne nie wskazują na „potrzebę kupowania rzeczy” po doniesieniach o ludziach składujących towary
  • zrodlo:bbc
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: