NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KALIFORNIA UCIERPI  GDY BURZA NA PACYFIKU PRZYNIESIE SILNE OPADY DESZCZU NA ZACHODNIM WYBRZEŻU

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pętla Prognoza NOAA od poniedziałku do środy

Mapa prognozy, wydana 9 marca, pokazuje dwa systemy pogodowe przynoszące duże opady deszczu

Południowa Kalifornia i inne części kraju zobaczą nadmierne opady późną wieczorem i jutro, co spowoduje gwałtowne powodzie.

Według prognozy krótkoterminowej National Weather Service (NWS), system pogodowy, który obecnie znajduje się nad Oceanem Spokojnym, będzie przesuwał się dziś na południe. Gdy zimny front zbliża się do zachodniego wybrzeża, prognozowany jest silniejszy deszcz – z możliwością burzy i błyskawic. Centrum Prognozy Pogody (WPC) wymienia „niewielkie ryzyko” jutrzejszych nadmiernych opadów.

Dalej na północ, do wybrzeża hrabstwa Curry w południowym Oregonie obowiązują wskazówki dotyczące zamarzania, które dotyczą miast takich jak Coos Bay, Reedsport, Bandon i Coquille.

NWS twierdzi, że temperatury mieszczą się w zakresie od 30 do 36 F, co spowoduje mroz.

Duże opady  dla Północnej Maine

Według NWS w kierunku środka kraju granica frontowa nad Równinami i Górnym Środkowym Zachodem nadal przesuwa się na południe i wschód od dzisiaj. Obecnie na środkowej części doliny Missisipi spada deszcz, a obszar niskiego ciśnienia dotyka dziś Kansas i Iowa, a jutro Michigan.

W przypadku Maine wschodnia część frontu będzie wytwarzać lekki lub umiarkowany śnieg z powodu zimniejszego powietrza, z niewielkimi opadami mieszanymi na południe do południowo-wschodniej części stanu. NWS przewidział również śliskie warunki.

Ostrzeżenia powodziowe na środkowym zachodzie i południowym wschodzie

Stany takie jak Południowa Dakota, Teksas i Alabama są ostrzeżone przed powodzią przez następne 24 godziny. Według NWS rzeki takie jak Mud Creek (SD), Sioux Falls (SD), Dobbins Creek (WI), Coosa River (GA) i Canoochee River (SC) podlegają ostrzeżeniom powodziowym, które obowiązują do odwołania.

W Południowej Dakocie NWS Aberdeen wydało ostrzeżenie dla Mud Creek w pobliżu Rauville ze względu na prognozowane opady w ciągu najbliższych 24 godzin.

 Zgodnie z ostrzeżeniem dzisiejszy etap o północy wynosił 9,1 stopy, a stopień powodzi – 9 stóp. Sixmile Creek w pobliżu Brookings jest również ostrzeżony przed powodzią – wczoraj o godzinie 22:00 czasu lokalnego scena została zarejestrowana wyżej niż powódź.

W Wisconsin odpływ z topniejącego śniegu powoduje gwałtowny wzrost Creek w Austin, z dodatkowym spływem spodziewanym do rana. Alert informuje, że jeśli ktoś mieszka w zagrożonym obszarze, takim jak ten, musi być czujny na wysokie lub podnoszące się wody i być gotowym na przejście na wyższy poziom, jeśli to konieczne. Ostrzeżenie obowiązuje do jutra rano – wczoraj o godzinie 21.30 etap miał 11,2 stopy, etap powodziowy 11,5 stóp, a oczekiwany poziom wzrośnie do 12,5 stóp do rana.

Rzeka Coosa w pobliżu Plant Hammond w stanie Georgia doświadcza niewielkich powodzi, które będą kontynuowane. Wczoraj wieczorem stan rzeki wynosił 571,5 stopy – stopień powodziowy to 570 stóp. Oczekuje się, że zgodnie z NWS niewielkie zalewanie będzie kontynuowane w lasach wraz ze wzrostem poziomu wody, wpływając na pola i pastwiska wzdłuż rzeki w górę i w dół rzeki. Niewielka część drogi dojazdowej w pobliżu i pod mostem Georgia Highway 100 będzie znajdować się poniżej 2 stóp wody.

W tym samym stanie obowiązuje ostrzeżenie powodziowe dla rzeki Little Ocmulgee w pobliżu Szkocji do odwołania. Według NWS, ostatnia noc odnotowano, że scena siedziała na wysokości 12,6 stóp zeszłej nocy, z niewielkimi powodziami występującymi już w zalesionych mokradłach w pobliżu autostrady 149 – stopień powodzi wynosi 12 stóp.

W Louisianna i Teksasie kilka rzek jest ostrzeżonych przed powodzią. Rzeka Atchafalaya w Morgan City przeszła fazę powodziową na wysokości 6 stóp i została ostatnio zarejestrowana na wysokości 7 stóp ostatniej nocy. Na tym poziomie budynki u podnóża Ann Street nad rzeką zapory zaleją, gdy woda zalewa dok Rio Oil Company, zgodnie z NWS. Budynki nad rzeką zapory Berwick będą również zalewać ściśle ograniczonymi ruchami rzecznymi. Istnieje również ryzyko powodzi zalewowych wpływających na obszary wokół jeziora Palourde i Stephensville.

Rzeka Sabine w pobliżu Deweyville zgłasza niewielkie powodzie, które są spodziewane na kilka następnych dni. Prognozuje się niewielkie powodzie nizinne. Rzeka Calcasieu w pobliżu Glenmora znajduje się obecnie tuż nad etapem powodziowym na wysokości 12,1 stóp, na podstawie nocnych prognoz NWS, z drogami w górę rzeki od Glenmora pokrytymi wodą i potencjalnie mogą zostać zamknięte. Przewiduje się również powódź zalesionych obszarów w pobliżu rzeki.

Oczekuje się, że Mobile River w Barry Steam Plant w Alabamie – wpływając na Baldwin i Mobile Counties – powodzi z powodu znacznych wzrostów wzdłuż rzeki z powodu silnych opadów. Chociaż obecnie nie ma powodzi, NWS ostrzega, że ​​jest to prognoza. Rzeka Tombigbee w śluzie i tamie Demopolis jest obecnie zalewana, ale spodziewana jest powolny opad w ciągu kolejnych kilku dni.

https://www.newsweek.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: