DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KALIFORNIA UCIERPI  GDY BURZA NA PACYFIKU PRZYNIESIE SILNE OPADY DESZCZU NA ZACHODNIM WYBRZEŻU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pętla Prognoza NOAA od poniedziałku do środy

Mapa prognozy, wydana 9 marca, pokazuje dwa systemy pogodowe przynoszące duże opady deszczu

Południowa Kalifornia i inne części kraju zobaczą nadmierne opady późną wieczorem i jutro, co spowoduje gwałtowne powodzie.

Według prognozy krótkoterminowej National Weather Service (NWS), system pogodowy, który obecnie znajduje się nad Oceanem Spokojnym, będzie przesuwał się dziś na południe. Gdy zimny front zbliża się do zachodniego wybrzeża, prognozowany jest silniejszy deszcz – z możliwością burzy i błyskawic. Centrum Prognozy Pogody (WPC) wymienia „niewielkie ryzyko” jutrzejszych nadmiernych opadów.

Dalej na północ, do wybrzeża hrabstwa Curry w południowym Oregonie obowiązują wskazówki dotyczące zamarzania, które dotyczą miast takich jak Coos Bay, Reedsport, Bandon i Coquille.

NWS twierdzi, że temperatury mieszczą się w zakresie od 30 do 36 F, co spowoduje mroz.

Duże opady  dla Północnej Maine

Według NWS w kierunku środka kraju granica frontowa nad Równinami i Górnym Środkowym Zachodem nadal przesuwa się na południe i wschód od dzisiaj. Obecnie na środkowej części doliny Missisipi spada deszcz, a obszar niskiego ciśnienia dotyka dziś Kansas i Iowa, a jutro Michigan.

W przypadku Maine wschodnia część frontu będzie wytwarzać lekki lub umiarkowany śnieg z powodu zimniejszego powietrza, z niewielkimi opadami mieszanymi na południe do południowo-wschodniej części stanu. NWS przewidział również śliskie warunki.

Ostrzeżenia powodziowe na środkowym zachodzie i południowym wschodzie

Stany takie jak Południowa Dakota, Teksas i Alabama są ostrzeżone przed powodzią przez następne 24 godziny. Według NWS rzeki takie jak Mud Creek (SD), Sioux Falls (SD), Dobbins Creek (WI), Coosa River (GA) i Canoochee River (SC) podlegają ostrzeżeniom powodziowym, które obowiązują do odwołania.

W Południowej Dakocie NWS Aberdeen wydało ostrzeżenie dla Mud Creek w pobliżu Rauville ze względu na prognozowane opady w ciągu najbliższych 24 godzin.

 Zgodnie z ostrzeżeniem dzisiejszy etap o północy wynosił 9,1 stopy, a stopień powodzi – 9 stóp. Sixmile Creek w pobliżu Brookings jest również ostrzeżony przed powodzią – wczoraj o godzinie 22:00 czasu lokalnego scena została zarejestrowana wyżej niż powódź.

W Wisconsin odpływ z topniejącego śniegu powoduje gwałtowny wzrost Creek w Austin, z dodatkowym spływem spodziewanym do rana. Alert informuje, że jeśli ktoś mieszka w zagrożonym obszarze, takim jak ten, musi być czujny na wysokie lub podnoszące się wody i być gotowym na przejście na wyższy poziom, jeśli to konieczne. Ostrzeżenie obowiązuje do jutra rano – wczoraj o godzinie 21.30 etap miał 11,2 stopy, etap powodziowy 11,5 stóp, a oczekiwany poziom wzrośnie do 12,5 stóp do rana.

Rzeka Coosa w pobliżu Plant Hammond w stanie Georgia doświadcza niewielkich powodzi, które będą kontynuowane. Wczoraj wieczorem stan rzeki wynosił 571,5 stopy – stopień powodziowy to 570 stóp. Oczekuje się, że zgodnie z NWS niewielkie zalewanie będzie kontynuowane w lasach wraz ze wzrostem poziomu wody, wpływając na pola i pastwiska wzdłuż rzeki w górę i w dół rzeki. Niewielka część drogi dojazdowej w pobliżu i pod mostem Georgia Highway 100 będzie znajdować się poniżej 2 stóp wody.

W tym samym stanie obowiązuje ostrzeżenie powodziowe dla rzeki Little Ocmulgee w pobliżu Szkocji do odwołania. Według NWS, ostatnia noc odnotowano, że scena siedziała na wysokości 12,6 stóp zeszłej nocy, z niewielkimi powodziami występującymi już w zalesionych mokradłach w pobliżu autostrady 149 – stopień powodzi wynosi 12 stóp.

W Louisianna i Teksasie kilka rzek jest ostrzeżonych przed powodzią. Rzeka Atchafalaya w Morgan City przeszła fazę powodziową na wysokości 6 stóp i została ostatnio zarejestrowana na wysokości 7 stóp ostatniej nocy. Na tym poziomie budynki u podnóża Ann Street nad rzeką zapory zaleją, gdy woda zalewa dok Rio Oil Company, zgodnie z NWS. Budynki nad rzeką zapory Berwick będą również zalewać ściśle ograniczonymi ruchami rzecznymi. Istnieje również ryzyko powodzi zalewowych wpływających na obszary wokół jeziora Palourde i Stephensville.

Rzeka Sabine w pobliżu Deweyville zgłasza niewielkie powodzie, które są spodziewane na kilka następnych dni. Prognozuje się niewielkie powodzie nizinne. Rzeka Calcasieu w pobliżu Glenmora znajduje się obecnie tuż nad etapem powodziowym na wysokości 12,1 stóp, na podstawie nocnych prognoz NWS, z drogami w górę rzeki od Glenmora pokrytymi wodą i potencjalnie mogą zostać zamknięte. Przewiduje się również powódź zalesionych obszarów w pobliżu rzeki.

Oczekuje się, że Mobile River w Barry Steam Plant w Alabamie – wpływając na Baldwin i Mobile Counties – powodzi z powodu znacznych wzrostów wzdłuż rzeki z powodu silnych opadów. Chociaż obecnie nie ma powodzi, NWS ostrzega, że ​​jest to prognoza. Rzeka Tombigbee w śluzie i tamie Demopolis jest obecnie zalewana, ale spodziewana jest powolny opad w ciągu kolejnych kilku dni.

https://www.newsweek.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: