DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed bolesnymi słowami, uszkodzonymi uczuciami w walce z koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Mężczyzna w masce ochronnej chodzi po parku Yu w Szanghaju 6 lutego 2020 r. - Liczba potwierdzonych infekcji spowodowanych śmiercionośnym wybuchem koronawirusa dotarła do ponad 28 000 w Chinach, a liczba ofiar śmiertelnych przekroczyła 560 w wybuchu, który zmienił się w spiralę globalny kryzys zdrowotny.  …
NOEL CELIS / AFP przez Getty Images

Używanie „niepoprawnych” słów i języka może mieć negatywne znaczenie i podsycać postawy wobec ofiar koronawirusa, ostrzegła w poniedziałek Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Dyrektor generalny agencji, Tedros Adhanom Ghebreyesus, wydał dokument, który ostrzegał tych, którzy kojarzą epidemię wirusów z „Chinami”, „Wuhan” lub „Azją”, w szczególności, aby byli bardziej świadomi ludzkich uczuć.

Powiedział, że „piętno” wokół koronawirusa jest „bardziej niebezpieczne niż sam wirus”.

World Health Organization (WHO)

@WHO

Osadzony film

Etiopczyk wskazał dziennikarzom i komentatorom na specjalny dokument WHO, w którym opisano wszystkie przyjęte protokoły ONZ dotyczące postępowania z komentarzem koronawirusa.

W szczególności nie należy stosować żadnego związku między koronawirusem a krajem i / lub miastem jego pochodzenia. Dokument mówi:

Nie dołączaj do choroby lokalizacji ani pochodzenia etnicznego, nie jest to „wirus Wuhan”, „wirus chiński” ani „wirus azjatycki”. Oficjalna nazwa choroby została celowo wybrana, aby uniknąć stygmatyzacji – „co” oznacza Corona, „vi” dla wirusa, a „d” dla choroby 19, ponieważ choroba pojawiła się w 2019 r.2 Wytyczne terminologiczne UNAIDS: od „ofiary AIDS” „osobom żyjącym z HIV”; od „walki z AIDS” po „reakcję na AIDS”.

WHO nie chce również, aby negatywne konotacje były utrzymywane wobec tych, którzy cierpią: Mówi:

Piętno społeczne w kontekście zdrowia to negatywne skojarzenie między osobą lub grupą osób, które mają pewne cechy i określoną chorobę. W przypadku wybuchu może to oznaczać, że ludzie są oznakowani, stereotypowani, dyskryminowani, leczeni osobno i / lub doświadczają utraty statusu z powodu zauważonego związku z chorobą. Takie leczenie może negatywnie wpłynąć na osoby z chorobą, a także ich opiekunów, rodzinę, przyjaciół i społeczności. Osoby, które nie chorują, ale mają inne cechy charakterystyczne dla tej grupy, mogą również cierpieć z powodu piętna. Obecny wybuch COVID-19 wywołał piętno społeczne i zachowania dyskryminacyjne wobec osób o określonym pochodzeniu etnicznym, a także osób uważanych za pozostające w kontakcie z wirusem.

Ostatecznie WHO chce podejścia pozbawionego jakichkolwiek negatywów, ale zamiast tego skupia się na pozytywach – jakkolwiek są smukłe:

Mówiąc o chorobie wieńcowej, niektóre słowa (np. Podejrzany przypadek, izolacja …) i język mogą mieć negatywne znaczenie dla ludzi i podsycać postawy stygmatyzujące. Mogą utrwalać istniejące negatywne stereotypy lub założenia, wzmacniać fałszywe powiązania między chorobą a innymi czynnikami, wywoływać powszechny strach lub odczłowieczać tych, którzy mają tę chorobę, co może zniechęcać ludzi do poddawania się badaniom przesiewowym, testom i kwarantannie. Zalecamy język „przede wszystkim ludzie”, który szanuje i wspiera ludzi we wszystkich kanałach komunikacji, w tym w mediach.

To nie pierwszy raz, gdy Tadros ostrzegł globalną społeczność przed postrzeganiem koronawirusa i ostrzegł, że język musi się zmienić.

Jak donosi Breitbart News , w ubiegłym miesiącu ciepło chwalił Chiny za reakcję na śmiertelny wybuch, mówiąc, że „kupił czas na świecie”, a inne narody powinny oglądać i uczyć się, zanim w pełni go wykorzystają.

Tedros wprost odrzucił twierdzenia, że ​​biurokratyczny paraliż Chin i zaniedbania instytucjonalne w jakikolwiek sposób przyczyniły się do globalnego rozprzestrzenienia się choroby.

Zamiast tego chce, aby Chiny służyły jako model wydajności i zaawansowanej opieki medycznej.

Wzmocnił to podejście, gdy wydał kolejne oświadczenie wychwalające Chiny, wyrażając zaufanie do środków podjętych w celu kontroli rozprzestrzeniania się zarazy, jak donosiła 

Breitbart News 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: