DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Starcia na greckiej granicy. Turcy atakują. Uzbrajają imigrantów i przebierają ich za kobiety [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

 

Na Lesbos płonie kwatera szwajcarskich przemytników ludzi z organizacji przestępczej 'One Happy Family
Na Lesbos płonie kwatera szwajcarskich przemytników ludzi z organizacji przestępczej ‚One Happy Family”. Zdjęcie: EPA/STRATIS BALASKAS Dostawca: PAP/EPA.

Sytuacja na granicy Grecji i Turcji jest coraz groźniejsza. Turcy już otwarcie atakują grecką straż. Organizują też przerzut nielegalnych imigrantów przebierając ich za kobiety.

Greckie media donoszą o nowej taktyce greckich służb przerzucających nielegalnych imigrantów. Turcy przebierają ich, by wyglądali jak kobiety. To ma zmylić greckie patrole i przydaje się w prawdziwej wojnie propagandowej jaka rozpętała się pomiędzy dwoma krajami.

Damskie peruki i odzież znaleziono nad graniczną rzeką w okolicach Fres. Zdjęcia publikują greckie media. Wiadomo, że Turcy wyposażają też nielegalnych imigrantów w nożyce do cięcia zasieków. Uzbrajają ich też w granaty gazowe i dymne. Imigranci noszą też bransoletki z numerkami wręczone im przez Turków. To pozwala tureckim służbom identyfikować imigrantów i lepiej kierować ich przerzutem.

Turcy używają też dronów do lokalizowania greckich strażników granicznych i koordynują przedostawanie się imigrantów w niestrzeżonych miejscach.

Dochodzi tez do ataków na grecką straż. Turcy używają do tego granatów dymnych i gazowych.

Premier Grecji Kyriakos Mitsotakis powiedział, że umowa między Turcją a UE jest „martwa” – Turcja zdecydowała się całkowicie zerwać umowę. Turcja podejmuje świadomą próbę wykorzystania imigrantów i uchodźców jako pionków w swojej grze geopolitycznej i dla własnych interesów.

Jak stwierdził większość imigrantów próbujących nielegalnie przekroczyć granicę nie jest uchodźcami z Syrii, ale ludźmi, którzy od lat bezpiecznie mieszkają po drugiej stronie Bosforu.

W tureckich miastach dochodzi też do zorganizowanych ataków na imigrantów. Reżim Erdogana chce ich zmusić do opuszczenia Turcji.

W samej zaś Grecji coraz częściej atakowani są przemytnicy imigrantów z tzw. organizacji pozarządowych. Całkowice przepędzono ich już z Lesbos. Teraz wyganiani są z innych wysp i swoich kwater w pobliżu lądowej granicy Grecji i Turcji.

Grecy przepędzają przemytników imigrantów z Lesbos

 

 

Pożar kwatery szwajcarskich przemytników ludzi z przestępczej organizacji „‚One Happy Family” – „Jedna Szczęśliwa Rodzina”.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: