DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sprzedaż amunicji rośnie w odpowiedzi na panikę wywołaną przez koronawirusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Jeden detalista online obserwuje gwałtowny wzrost sprzedaży amunicji, gdy COVID-19 uderza w USA

HARVEY, La. , 6 marca 2020 r. / PRNewswire / – Gdy koronawirus (COVID-19) uderza w USA, z półek lecą nie tylko środki dezynfekujące ręce i grypę. Podczas gdy Walmartowi i Targetowi brakuje niezbędnych artykułów i „obecnie niedostępne” pojawia się podczas różnych wyszukiwań w Amazon, pośpiech, który należy przygotować, dotarł również do przemysłu amunicji.Sprzedaż amunicji rośnie w odpowiedzi na panikę wywołaną wirusem Coronavirus

Ostatnia analiza pokazuje, że internetowy sprzedawca amunicji, Ammo.com, odnotował znaczny wzrost konwersji i sprzedaży od 23 lutego 2020 r . Firma informuje, że wzrost ten odpowiada obawom społecznym dotyczącym wirusa COVID-19. Według Google Trends , począwszy od 23 lutego , zainteresowanie Amerykanów terminem „koronawirus” z upływem czasu czterokrotnie wzrosło z 22 do 100.

W porównaniu do 11 dni przed 23 lutego ( od 12 do 22 lutego ), w 11 dni po ( od 23 lutego do 4 marca ) liczba transakcji Ammo.com wzrosła o 68%, a firma odnotowała wzrost wskaźnika rozmów o 45% .

Alex Horsman , kierownik ds. Marketingu w Ammo.com, powiedział o gwałtownym wzroście: „Wiemy, że pewne rzeczy wpływają na sprzedaż amunicji, głównie wydarzenia polityczne lub niestabilność gospodarcza, kiedy ludzie czują, że ich prawa mogą zostać naruszone, ale to nasze pierwsze doświadczenie z wirusem co prowadzi do takiego wzrostu sprzedaży ”. Horsman kontynuował: „Ale to ma sens. Wielu naszych klientów lubi być przygotowanych. A dla wielu z nich to nie tylko maski twarzy i TheraFlu. Wie, że bez względu na to, co się stanie, mogą zapewnić sobie i swoim rodzinom bezpieczeństwo”.

Jeśli chodzi o rzeczywistą sprzedaż, wzrost Ammo.com był różny w zależności od kalibrów i marek. Kalibry, które odnotowały największy wzrost, obejmują:

Największe wzrosty sprzedaży marek poszły do amunicji MBI  ze wzrostem o 179% i amunicji federalnej  o 176%. Inne znaczące wzrosty obejmowały:

Sprzedaż również różniła się w zależności od stanu, przy  czym największy wzrost odnotowano w Karolinie Północnej  i Gruzji (odpowiednio 179% i 169%). Tuż za nimi uplasowały się Pensylwania  (140%) i Teksas  (128%). Inne stany, w których nastąpił wielki boom, to: 

Firma wspomniała również, że cena złota zaczęła rosnąć (5,35% w ciągu ostatnich 30 dni), co zwykle koreluje ze wzrostem sprzedaży amunicji. Zainteresowane strony mogą dowiedzieć się więcej o połączeniu za pomocą infografiki firmy: Czy Guns i Ammo są nowym złotem? , badanie danych z 2011 r.

O AMMO

Ammo  to amerykański sklep detaliczny z amunicją, który oferuje świetne ceny, szybką wysyłkę i amerykańską obsługę klienta na żywo. Korzysta również z systemu zarządzania zapasami w czasie rzeczywistym, dzięki któremu strona jest stale na bieżąco w magazynie, dzięki czemu nie ma niespodzianek przy kasie.

Firma udostępnia szereg informacji i zasobów w bibliotece Resistance Library . 

Misją Ammo jest uzbrojenie Amerykanów, zarówno pod względem fizycznym, jak i filozoficznym, w celu wypełnienia intencji Ojców Założycieli za pomocą Drugiej Poprawki, aby chronić kraj przed rządem poprzez utrzymywanie kontroli nad stanem. 

ŹRÓDŁO Ammo.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: