DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„PRAWO MEDYCZNE: Czy w ten sposób planują zablokować planetę Ziemię?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Globaliści stawiają globalizm
na super-sterydy z
Inscenizacja pandemii koronawirusa
Państwo narodu

Co jeszcze należy powiedzieć o tej transparentnej pandemii ?!
Oczywiście w tej konspiracyjnej układance jest wiele elementów, ale wszystkie one prowadzą do tego samego rezultatu – niezrównanego zablokowania planety Ziemia.
Naprawdę, czy jest jakikolwiek inny sposób na uwięzienie ludzkości tak szybko i skutecznie niż poprzez ustanowienie Prawa Marszałka Medycznego?

Znalezione obrazy dla zapytania: NWO zdjecia

Pretekst medyczny marszałek stanu
Istnieje kilka bardzo oczywistych powodów, dla których globalistyczna kabała Nowego Ładu Światowego podejmuje bardzo poważną misję, aby każdy naród ogłosił Prawo Marszałka Medycznego.

Nie w określonej kolejności są tylko niektóre inicjatywy NWO, w których pandemia koronawirusa zostanie wykorzystana jako pretekst do przeprowadzenia działań legislacyjnych / prawnych. Prawo marszałkowskie może z łatwością zapewnić ochronę przed następującymi dyktatorskimi przedsięwzięciami; pozwoliłoby to również rządom na przeniesienie na siebie władzy, której nie posiadają.

• Wdrożenie zestawu drakońskich ograniczeń korzystania z Internetu w celu ograniczenia wolności słowa
• Egzekwowanie obowiązkowych programów szczepień przeciw grypie i harmonogramów szczepień dziecięcych
• Bezproblemowe rozszerzenie globalnych operacji geoinżynierii chemicznej
• Przekształć światową społeczność narodów w cyfrową walutę bezgotówkową
• Dokończ wojskowe rozmieszczenie 5G na całym świecie bez protestów
• Przyspiesz rozbudowę Internetu przedmiotów wszędzie tam, gdzie działa 5G
• Budowa inteligentnych miast wszędzie tam, gdzie 5G i Internet Rzeczy są wystarczająco rozwinięte
• Wdrożenie cyfrowej identyfikacji każdego człowieka za pomocą mikroczipów
• Reguluj wszystkie narzędzia mediów społecznościowych i platformy blogowe, aby znacznie ograniczyć rozpowszechnianie prawdy
Teraz dochodzimy do niektórych z głównych powodów tego bardzo ambitnego planu NWO, aby stworzyć pełnoprawną Globalną Matrycę Kontroli, wykorzystując śmiertelną pandemię jako pretekst. Ponownie, nie są one prezentowane w żadnej kolejności, a niektóre z nich mogą być znacznie zdeprioryzowane lub całkowicie wyeliminowane.

(1) Narzuć jednemu rządowi światowemu Światową Wspólnotę Narodów
(2) Przyspieszenie inauguracji Izraela jako światowej stolicy światowej władzy uciekającej z Jerozolimy
(3) Opracuj pretekst do kontrolowanego wyburzenia globalnego systemu ekonomiczno-finansowego
(4) Sprzyjanie sprzyjającemu środowisku na gorącą fazę III wojny światowej i wydarzenie wyzwalające konflikt zbrojny
(5) Odciągnij ludzkość od szalejącej globalistycznej korupcji i przestępczości
(6) Rozszerzenie i wzmocnienie uprawnień ONZ przyznanych Światowej Organizacji Zdrowia w kierunku globalnej tyranii medycznej
(7) Dokonaj ludobójstwa w Chinach, a także globalnego wydarzenia wyludnienia grożącego, że stanie się wydarzeniem na poziomie wymierania
(8) Postęp w projekcie Greater Israel poprzez wyłączenie chińskiego, rosyjskiego i indyjskiego wsparcia dla Iranu
(9) Zainfekuj całą globalną populację koronawirusem, aby przyszłe epidemie mogły zostać wywołane za pomocą szczepionek, 5G, chemtrails itp.
(10) Egzekwowanie ogólnoświatowego zakazu podyktowanego fałszywą narracją o globalnych zmianach klimatu

Wniosek
Operacja Pandemia wirusa koronawirusa wydaje się rażąco błędnie obliczona przez The Powers That Be. Odzwierciedla to także ich desperacką desperację uwięzienia globalnej populacji.

Tak, to zawsze był ich plan… ale miał to być powolny i niedostrzegalny proces uwięzienia; tak powolne i dobrze rozstawione, że ludzie wszędzie domagaliby się własnego więzienia.

Ale dlaczego?
Dlaczego zabójcy globalistów są skazani na przedwczesne przekształcenie całej cywilizacji planetarnej w stałe więzienie planetarne… gdzie wszyscy tak naprawdę wiedzą, że są w globalnym więzieniu?

Ponieważ zostali wyrzuceni – WIELKI CZAS!
Dlatego.
A gdy Internet działa w pełni, każdy może łatwo dowiedzieć się o swojej wielomiesięcznej szaleństwa przestępstw, które ukrył i nadal dopuszcza się do dnia dzisiejszego.

Jaki jest sens?
Moce, które nie są już bezpieczne, ponieważ nie są.

W końcu wiemy, kim oni są.

Dzięki Internetowi wiemy, kim są wszyscy.

Nawet tych sprawców, których nazwiska nie pojawiły się jeszcze w cyberprzestrzeni, można znaleźć po prostu podążając za pieniędzmi. Ponieważ każda międzynarodowa fala przestępczości wymaga dużo pieniędzy, ich odciski palców są wszędzie na miejscu przestępstwa koronawirusa.

Tak, najbardziej wrogie osoby podejmujące decyzje na samym szczycie struktury władzy są nadal dobrze ukryte, ale nie potrwa to długo po tym, jak każdy Amerykanin dowie się, kto naprawdę zrobił 11 września, a zwłaszcza pandemia wirusa koronawirusa.

Konkluzja: Kiedy obywatele na całym świecie zaczną zapalać pochodnie i podnosić widły, elita władzy będzie wzniosła toast – DOSKONAŁO! Jednak nawet zanim to nastąpi, kiedy wszyscy ich pośrednicy, których my, Lud, obserwujemy, zdradzają nas każdego dnia, budzą się ranni ze strachu przed ludnością, wszystko zmienia się W DZIEŃ I NOC. Innymi słowy, kiedy wybrani przedstawiciele, urzędnicy rządowi i polityczni kandydaci obawiają się My Ludu bardziej niż ich zwierzchnicy Illuminati, istniejące mechanizmy kontrolne się zepsują. W końcu ich sąsiedni sąsiedzi będą dla nich strzelać, jeśli jeszcze nie otoczyli budynku z pętlami w ręku.

Państwo narodu
7 marca 2020 r

Notka autora

W celu dokładniejszego potraktowania tych ważnych kwestii, zapoznaj się z następującą kompilacją eksponatów koronawirusa: BIOENGINEERED i 5Ged CORONAVIRUS PANDEMIC: Co każdy musi wiedzieć.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: