DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„„Poszedłem do wielkich facetów za pieniądze, byłem gotowy na prostytucję” – Joe Biden

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Joe Biden powiedział kiedyś: „Poszedłem do wielkich facetów po pieniądze, byłem gotowy na prostytucję”78-letni Biden powiedział, że został odrzucony, ponieważ nie ukończył jeszcze 40 lat

Znalezione obrazy dla zapytania: Joe Biden zdjecia
autor: Gabriel Keane
PLIK NARODOWY

Niedawno ukazany na nowo klip wideo pokazuje ówczesnego senatora i obecnego kandydata na prezydenta Josepha R. Bidena przechwalającego się „pójściem do wielkich facetów” po pieniądze dawcy z zamiarem „prostytucji”, ale został odrzucony, ponieważ nie miał jeszcze 40 lat.
Były wiceprezydent Biden, 78, pytany jest: „Jestem pewien, że zgodziłbyś się, że twoja służba w Senacie nie odzwierciedla żadnej szczególnej troski o większych uczestników”.

Biden przesuwa się na krześle i mówi: „Całe szczęście, że nie miałem żadnych dużych współpracowników, a jedynym powodem, dla którego widzę, poszedłem do dużych facetów po pieniądze, byłem gotowy prostytuować się w sposób, w jaki o tym mówiłem, ale chodziło o to, że powiedzieli „wróć, gdy będziesz 40-letnim synem”.

Nie udało się zabezpieczyć datków od „dużych facetów” – choć nie z braku próby – Biden mówi, że musiał wyjść i poszukać datków od mniejszych współpracowników.

Klip jest szczególnie dziwny, ponieważ Biden zdaje się sugerować, że chętnie „prostytuowałby się” przed dużymi dawcami, gdyby jego wiek nie był dyskwalifikatorem.

Biden ma teraz 78 lat, co oznacza, że od 38 lat może brać pieniądze od „wielkich facetów”.

Jednym z głównych zarzutów postawionych Bidenowi zarówno przez lewicowych postępowców, jak i prawicowych konserwatystów jest oskarżenie, że jest marionetką wielkich lobbystów i korporacyjnych lobbystów.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„„Poszedłem do wielkich facetów za pieniądze, byłem gotowy na prostytucję” – Joe Biden

  1. coz za jebany eufemizm ,,lobbysci” przeciez to zydy wymyslily, i za blokade ,,lobby” kenediego zabili.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: