DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:” Israel Airports Authority dokonuje ogromnych cięć”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM (AP) – Najnowsze informacje o wybuchu koronawirusa (cały czas lokalne):

Wierny zegarek Papież Franciszek wygłasza modlitwę Anioł Pański na wielkim ekranie na Placu Świętego Piotra w Watykanie, niedziela, 8 marca 2020 r. Premier Włoch Giuseppe Conte ogłosił wczesną niedzielę kwarantannie koronawirusa, ograniczając ruch około jednej czwartej ludności kraju w celu ograniczenia zarazy w epicentrum wybuchu Europy. (AP Photo / Andrew Medichini)

13:20

Israel Airports Authority ogłosił poważne cięcia w odpowiedzi na niszczący wpływ koronawirusa na podróże lotnicze.

Władze oświadczyły, że w niedzielę 70% pracowników tymczasowych korzysta z bezpłatnego urlopu, a nadgodziny zostały anulowane dla wszystkich pracowników. Aby chronić osoby z rodzinami, postanowiono, że samotni pracownicy zostaną zwolnieni w pierwszej kolejności. Kierownictwo wyższego szczebla ogłosiło, że traci także 50% swoich bonusów.

Izrael potwierdził 25 przypadków wirusa, w tym 38-letniego mężczyznę, który był w poważnym stanie w niedzielę. Około 20 000 osób zostało objętych ochroną na 14-dniową kwarantannę domową. Lokalny sektor podróży pobił, ponieważ anulowano wiele lotów do iz kraju.

12:40

W nadzwyczajnym celu, który miał zniechęcić tłumy, papież Franciszek nie pojawił się w oknie watykańskiego palazzo, aby przekazać swoje niedzielne południe błogosławieństwu i uwagom Angelusa.

Zamiast tego wideo wiersza czytającego jego komentarze i odmawiającego modlitwy stojące przy pulpicie obok mikrofonu w bibliotece apostolskiej Watykanu było transmitowane na ekranach ustawionych na Placu Świętego Piotra.

Dzwony Bazyliki Świętego Piotra brzęknęły, gdy okno się otworzyło i Franciszek pojawił się na kilka sekund, aby pomachać do ludzi na placu. Ale nie skomentował z okna, po przedstawieniu uwag na temat transmisji.

Środek – ogłoszony w sobotę – miał na celu zniechęcić tłumy do gromadzenia się na placu, na którym w takie dni przy dobrej pogodzie, jak ta niedziela, może pojawić się nawet 40 000 osób, aby obserwować papieża w oknie. I tak wyszło kilka tysięcy turystów i wiernych, rozrzuconych po rozległym, brukowanym placu.

11:05

Włoska telewizja państwowa Rai twierdzi, że gubernator Piemontu w północnych Włoszech ma koronawirusa, najnowszego włoskiego gubernatora, który uzyskał pozytywny wynik testu.

W sobotę gubernator regionu Lacjum, w tym Rzym, ogłosił, że pozostaje w kwarantannie, ponieważ powiedziano mu, że jest pozytywny na wirusa.

Na początku wybuchu gubernator Lombardii, zaludnionego regionu północnego w samym środku wybuchu, ogłosił, że poddaje się kwarantannie, ponieważ bliski pomocnik był pozytywny.

10:40

Pierwszego dnia rozległej kwarantanny w północnych Włoszech nawet miejsca odkryte, takie jak rozległe ruiny Pompei, starożytne rzymskie miasto zniszczone przez erupcję wulkaniczną w 79 r., Zostały zamknięte dla turystów.

W Rzymie przebojowa wystawa „Raffaello”, będąca hołdem dla jednego z największych artystów renesansu, z okazji 500. rocznicy jego śmierci, została zamknięta w niedzielę, zaledwie trzy dni po jej otwarciu dla publiczności. Zawiadomienie na swojej stronie internetowej mówiło, że posiadacze biletów z wyprzedzeniem zostaną powiadomieni o zamknięciu, które trwa do 3 kwietnia.

Spektakl, który zgromadził 120 dzieł Rafaela w ramach, która została opisana jako okazja, by zobaczyć tak wiele jego obrazów i rysunków wypożyczonych z muzeów i prywatnych kolekcji na całym świecie, ma się zakończyć 2 czerwca. Kuratorzy powiedział, że przedłużenie go byłoby prawie niemożliwe, ponieważ niektóre dzieła wypożyczone z muzeów chciały je odzyskać.

Włochy ogłosiły kwarantannę wczesną niedzielą dla swoich północnych regionów, rozpalając chaos w podróży, ograniczając ruchy jednej czwartej ludności w celu powstrzymania nieustępliwego marszu koronawirusa w całej Europie.

10:40

Bułgaria ogłosiła pierwsze cztery przypadki koronawirusa.

Krajowa grupa zadaniowa ds. Koronawirusa potwierdziła w niedzielę, że 27-letni mężczyzna z północnego miasta Plewen i 75-letnia kobieta z centralnego miasta Gabrowo dali wynik pozytywny na obecność wirusa.

Główny inspektor stanu zdrowia Angel Kunchev powiedział, że ta dwójka nie podróżowała ani nie skontaktowała się z nikim, kto wrócił z kraju z epidemią koronawirusa.

Obaj byli hospitalizowani kilka dni temu z poważnymi problemami z oddychaniem.

Po tym, jak urzędnicy ds. Zdrowia przebadali łącznie 70 osób, które miały kontakt z dwojgiem zarażonych, ogłosili, że próbki 61-letniego mężczyzny z Pleven i pracowniczki z Gabrowa dały wynik pozytywny.

7-milionowy kraj bałkański, który jest jednym z ostatnich w regionie, w którym odnotowano przypadki koronawirusa, już teraz zmaga się z ogólnokrajową epidemią grypy, zamkniętymi szkołami i szpitalami wypełnionymi pacjentami.

10:40

Starożytny japoński sport sumo zmaga się z trudną rzeczywistością wybuchu koronawirusa.

Wiosenny turniej Grand Sumo rozpoczął się w niedzielę w Osace w Edion Arena bez widzów w ramach nadzwyczajnych wysiłków Japonii mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

Zapaśnicy przybyli w maskach na twarz i musieli użyć sprayu dezynfekującego przed wejściem na arenę. Musieli także zmierzyć swoje temperatury przed wejściem do podniesionego pierścienia. Jeśli zapaśnik ma temperaturę powyżej 37,5 stopnia Celsjusza (99,5 stopnia Fahrenheita) przez dwa lub więcej dni, będzie zmuszony do wygrania turnieju.

Urzędnicy sumo powiedzieli, że jeśli u zapaśnika zdiagnozowano koronawirusa, 15-dniowy turniej zostanie natychmiast przerwany.

___

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki od Wydziału Edukacji Naukowej Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: