DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Królewskie pożegnanie: Harry, Meghan na ostatniej służbie przed nowym życiem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (AP) – To zdecydowanie pożegnanie. Ale czy to będzie miłe?Książę Harry i jego żona Meghan, księżna Sussex, spełnią swoje ostateczne zobowiązanie królewskie, gdy pojawią się w poniedziałek podczas dorocznej Służby Wspólnoty Narodów w opactwie Westminster w Londynie. To ostatni raz, kiedy będą widziane w pracy z całym królewskim klanem Windsor, zanim odlecą na wygnanie z własnej woli w Ameryce Północnej.

Ta usługa kończy koniec dwumiesięcznego dramatu, który rozpoczął się, gdy para ogłosiła plany odejścia z ról starszych członków królewskiej rodziny brytyjskiej i wkroczenia do świata, w którym będą musieli zarabiać na życie, płacić po swojemu, a nawet otwórzcie sobie drzwi.

To niezbadane terytorium dla Domu Windsor, nawet gdy rodzina stara się zmniejszyć.

 

„Myślę, że to cios, ponieważ nie sądzę, że (Windsors) przewidzieliby, że odchudzona monarchia oznaczałaby, że Meghan i Harry nie mieliby żadnej roli” – powiedziała Pauline Maclaran, współautorka „ Royal Fever: British Monarchy in Consumer Culture. ” „Mam na myśli, że naprawdę nadali nowy wymiar rodzinie królewskiej”.

To nie miało się tak stać.

Niecałe dwa lata temu Harry i Meghan byli postrzegani jako złota para, która pomogłaby rozszerzyć atrakcyjność rodziny królewskiej na nowe pokolenie. Wesele 19 maja 2018 r. Połączyło wnuka 93-letniej królowej Elżbiety II z byłą Meghan Markle, bi rasową amerykańską aktorką, która przez siedem lat występowała w amerykańskim serialu telewizyjnym „Garnitury”. George Clooney, Serena Williams i Elton John wzięli udział w ślubie w zamku Windsor, który zakończył się małżeństwem królewskim całującym się z machającymi flagami fanami i jadącym po ulicach powozem konnym.

Ale konie ledwo wróciły do stajni, zanim narastała presja na parę, która w dniu ślubu została księciem i księżną Sussex.

Jeszcze przed ceremonią brytyjskie gazety tabloidowe opowiadały historie o rozłamie między Meghan a jej ojcem. Kiedy Meghan zaszła w ciążę, niektórzy komentatorzy skrytykowali ją za to, że wyleciała do Nowego Jorku na baby shower, co jest dziwną amerykańską tradycją dla wielu w Wielkiej Brytanii. Inni podważali politycznie poprawne oświadczenia Meghan dotyczące środowiska i praw kobiet.

Zwolennicy Meghan widzieli rasizm w pracy. Harry publicznie bronił swojej żony i skierował swój gniew na natrętne media, których nienawidził przez całe życie z powodu roli paparazzi w ściganiu jego matki, księżnej Diany, w nocy w 1997 roku, kiedy zmarła w wypadku samochodowym w Paryżu.

Sam książę został ukąszony doniesieniami medialnymi o rozłamie między nim a jego starszym bratem, księciem Williamem. Myśl, że bracia i ich urocze żony będą królewskim „Fab Four” na miarę XXI wieku, zaczęła zanikać.

„Dla mnie i dla mojej żony oczywiście boli wiele rzeczy, zwłaszcza gdy większość z nich jest nieprawdziwa”, 35-letni Harry powiedział ITV News zeszłej jesieni. „Nie będę dręczony graniem w grę, która zabiła moją mamę. ″

W styczniu para wywołała kryzys królewski, gdy ujawnili, że zamierzają wycofać się ze swoich obowiązków jako starszych członków rodziny królewskiej. Ruch nastąpił po wydaniu zdjęć królowej wraz z synem księciem Karolem, wnukiem księciem Williamem i prawnukiem księciem Jerzym. Przyszłość została zobrazowana i Harry nie był jej częścią.

W osobistym oświadczeniu Harry i Meghan ujawnili, że zamierzali stać się „finansowo niezależni” i „zrównoważyć” swój czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal honorując królową i służąc jej. Chcieli w istocie być członkami rodziny w niepełnym wymiarze godzin.

Kilka godzin później Pałac Buckingham wydał oświadczenie wskazujące, że to pojęcie w niepełnym wymiarze czasu zaskoczyło niektórych w królewskim domu. Mówiono, że rozmowy z księciem i księżną były „na wczesnym etapie”.

Z rudymi włosami, krótko przyciętą brodą i łatwym sposobem bycia, Harry stał się jednym z najpopularniejszych członków rodziny królewskiej po tym, jak rzucił ciężko imprezujący wizerunek swojej młodości. Najmłodszy syn Karola i zmarłej księżnej Diany, Harry jest szósty w kolejce do tronu, po jego ojcu, troje dzieci Williama i Williama. Co ważniejsze, on i William byli postrzegani jako nowe pokolenie, które zmodernizuje członków rodziny królewskiej.

Ale nie ma precedensu w niepełnym wymiarze godzin w rodzinnej firmie House of Windsor. W końcu Edward VIII został w dużej mierze odrzucony przez rodzinę królewską po tym, jak abdykował tron, aby poślubić amerykańskiego rozwódka Wallisa Simpsona w 1936 roku.

Anguish podążył za ogłoszeniami pojedynków.

Poszkodowani podatnicy nalegali, aby Harry i Meghan spłacili 2,4 miliona funtów (3,1 miliona dolarów) publicznych pieniędzy wydanych na remont domu w Windsor, w którym planowali mieszkać. Kanały mediów społecznościowych, zwykle pełne emotikonów w kształcie serca, zostały zalane niestosownym komentarzem na temat ich decyzji o opuszczeniu Wielkiej Brytanii.

Szczyt rodzina starała się hash out sposób do przodu.

W końcu wkroczyła królowa: Harry i Meghan przestali wykonywać królewskie obowiązki w marcu, spłaciliby koszty remontu i nie otrzymaliby żadnych publicznych pieniędzy po odejściu na bok. Chociaż Harry i Meghan zawsze byliby częścią rodziny królewskiej, nie wolno im używać słowa „królewski”, aby zarabiać na życie.

Oznaczało to, że para musiała porzucić plany używania marki „SussexRoyal” , którą starali się znakować .

Co teraz?

Na początek nie będą używać swoich królewskich tytułów.

Pozostają jednak inne kwestie: w jaki sposób Harry i Meghan zarobią na życie i kto zapłaci za ich bezpieczeństwo, które do tej pory było finansowane przez brytyjskich podatników? Rząd Kanady powiedział, że nie będzie.

Oczekuje się, że para zarabia na utrzymanie przynajmniej częściowo dzięki rozmowom – tak jak Obamowie. Mówili już na konferencji inwestycyjnej JPMorgan w zeszłym miesiącu na Florydzie, ale nie wiadomo, czy zostali opłaceni.

Simon Morgan, były oficer ochrony królewskiej, szacuje koszty ochrony na „kilka milionów funtów” rocznie.

„Kiedy patrzysz na rodzinę królewską, ich pakiet bezpieczeństwa jest bardzo zbudowany na modelu od kołyski po grób” – powiedział Morgan, dyrektor operacyjny i szkolenia dla firmy ochroniarskiej Trojan Consultancy. „Opiera się na elementach relacji i zaufania … kiedy mówimy o kosztach, początkowa konfiguracja tego zespołu będzie bardzo ważna”.

Ale wielu obserwatorów królewskich jest bardziej zainteresowanych tym, co spowodowało to przesunięcie sejsmiczne w monarchii brytyjskiej. Niektórzy obwiniają Meghan, która przyznała w zeszłym roku, że przystosowanie się do życia królewskiego było trudne.

38-letnia urodzona w Los Angeles absolwentka Northwestern University i zrobiła karierę w filmach i telewizji na długo zanim poznała Harry’ego. Pierwsze dziecko pary, Archie, urodziło się w maju 2019 r.

Umowa Harry’ego i Meghan z królową wzywa do ponownego podjęcia decyzji za rok. Mogą zdecydować się na powrót do obowiązków na pierwszej linii, gdzie ich status super-celebrytki pozwala im podkreślić swoje ulubione przyczyny.

Ale czy to przegapią? Harry nawiązywał do własnej więzi z brytyjskim wojskiem podczas przemówienia wspierającego Fundusz Endeavour, który pomaga rannym pracownikom służby w uprawianiu sportu w celu wyleczenia się z odniesionych obrażeń.

„Wielu z was dzisiaj powiedziało mi, że macie moje plecy”, powiedział zawoalowanym odniesieniem do swoich królewskich zmagań. „Cóż, jestem tu również, aby ci powiedzieć, że zawsze mam twój”.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: