DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jakie są plany Covid-19 od głównych właścicieli? Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił stan wyjątkowy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wieczorem 7 marca 2020 r. Ze Stanów Zjednoczonych nadeszły dość szokujące wieści :   gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił stan wyjątkowy. Wiadomość ta bardzo pobudziła ameroblogodrome i są ku temu wszystkie powody. 

W odczuciu ludzi, którzy mieszkali przez pewien czas w ZSRR, „stan wyjątkowy” jest przedstawiany jako coś strasznego i okropnego, gdy czołgi zaczynają jeździć po ulicach, ale w Stanach Zjednoczonych sytuacja wygląda nieco inaczej. 

Na początku jest to bardziej formalny akt, dający gubernatorowi nieco więcej władzy i nikt nie skonfiskuje obywatelom pojazdów, żywności i ogólnie wszystkiego, co spodoba się waszemu ukochanemu państwu. Niemniej jednak dekret pana Cuomo wyraźnie pokazuje, dokąd zmierza sytuacja. I idzie do tego, co stan wyjątkowy został zrozumiany w ZSRR.

Wydaje się, że we Włoszech ten stan wyjątkowy już nadszedł. Według włoskich mediów dzisiaj, 8 marca, rząd zamierza poddać kwarantannie północny region Lombardii, gdzie 10 milionów ludzi i centrum finansowe Włoch, Mediolan, są poddane kwarantannie . Dołączy do nich kolejne 11 prowincji, co daje łącznie 16 milionów ludzi. Tak więc nawet we Włoszech, gdzie wszystko jest w porządku z medycyną, Covid-19 wymyka się spod kontroli.

W drugim epicentrum choroby w Iranie wirus od dawna wymknął się spod kontroli: 

Mohammad Mozafari@mohmd_mozafari

وضعیت در استان گیلان _رشت بحرانی است.
سرفه‌های مرگبار بیمار کرونایی در مقابل درب بیمارستان رسول اکرم رشت و نداشتن تخت خالی برای پذیرش این بیمار.

جمهوری اسلامی به صورت عمد ویروس کرونا را در ایران گسترش داد و جان میلیون‌ها ایرانی را به خطر انداخت.#AyatollahsSpreadCOVID19

Osadzony film

Nie dajemy wielu filmów z upadłymi ludźmi, ponieważ po ostatniej selekcji powiedziano nam w komentarzach, że to alkoholicy. Więc teraz jest tylko jeden pijany na wideo. Oczywiście pił, przyszedł skandalować do szpitala, a potem upadł i umarł przed izbą przyjęć. 

Co więcej, wybór z Hollywood: przeklęte zło i nienawidzący wielkich irańsko-amerykańskich syjonistów wykopali Stanleya Kubricka, a teraz w pawilonie za latanie na Księżyc kręci sceniczne sceny z irańskimi astronautami:

کیومرث مظفری Keyumars Mozafari@__MOZAFARI__

دفن اجساد بیماران مبتلا بە #کرونا در باغ رضوان ارومیە، حکومت بی‌کفایت و ناکارآمد جمهوری اسلامی با پنهانکاری و دروغ پراکنی ایران را به فاجعه ای بزرگ پیش می برد.

Osadzony film

Mypersia@Myiran10

دفن شبانە و دزدکی بیماران کرونایی در تاکستان! بە مردم ھم گفتە بودند ھیچ بیمار کرونایی در تاکستان وجود ندارد. این دروغ پراکنی در انتشار ویروس بسیار موثر بودە. جمهوری اسلامی کفایت مدیریت بحران کرونا را ندارد.#IranCoVidTruth #irancoronavirus

Osadzony film

_yas_@el_yaas

استان گیلان(جاده ماسوله)
لعنت بهت خامنه ایی
لعنت به جمهوری اسلامی
چرا از سازمان ملل درخواست کمک نمیکنین
دارین نسل کشی میکنین تو ایران ،و به طور وحشتناکی تو گیلان
Help us#IranCoVidTruth#AyatollahsSpreadCOVID19

Osadzony film

Następny film to zdecydowanie nie Hollywood, ale, że tak powiem, prawda o życiu. Prawda jest taka, że ​​skuteczni irańscy menedżerowie średniego szczebla wpadli na taczkę i poszli albo zamknąć rynek, albo opodatkować sprzedawców nowym podatkiem od walki z koronawirusem. Oto, co z tego wynikło:

Homa :Aria@ariasima184

اینجا سنندج است – امروز ماموران شهرداری اومدن بساط دستفروش بیچاره رو جمع کنن ‌وحمایت مردم باغیرت …. کاش همه جای ایران اینجوری بود …

Osadzony film

I to są Chiny, gdzie oczywiście robią film o Gwiezdnych Wojnach: 

曾錚 Jennifer Zeng@jenniferatntd

Is this really? Seriously?這是真的嗎?有點不真實的感覺,像在看電影。
Click here for more 更多视频: http://bit.ly/2uBfJPr #COVID2019 #Coronavirus #CoronavirusOutbreak #coronaviruschina #Coronavirustruth #武汉肺炎 #新冠肺炎 #新冠病毒

Osadzony film

Także Chiny, jakaś fabryka. Wypełniając dekret rodzimej Partii Komunistycznej, ludzie zaczęli wkładać ludzi do maszyny, ale dlaczego padli albo bezpośrednio w fabryce, albo w drodze do pracy:

唐嫣@blue500000

惠州TCL
员工在产线边突然倒地。

Osadzony film

唐嫣@blue500000

梁平县中心车站
一男子突然倒地,原因不明。

Osadzony film

Niemniej chińskie kierownictwo zmaga się z takimi filmami i pozwala strzelać tylko ptakom. Ptaki nad chińskim miastem Dandong, w pobliżu KRLD:

丹东 东 港 , 夜 鸦。pic.twitter.com/Y5VeNfGQWM

– 唐 嫣 (@ blue500000) 8 marca 2020 r

W następnym filmie z rybami mogą oni także robić zdjęcia:

唐嫣@blue500000

广东湛江
大量鱼群涌向海岸边。

Osadzony film

 jak widać, znów dzieje się coś w rodzaju szaleństwa i zaczęto je wrzucać tonami na wybrzeże Morza Południowochińskiego, gdzie szczęśliwi mieszkańcy zaczęli je zbierać. Nikt nie wie, z czym to się wiąże, ale sytuacja nie wróży dobrze, zwłaszcza, że ​​krewetki postanowiły zabić się po rybie:

唐嫣@blue500000

大连。
大量泸沽虾被冲到岸边

Osadzony film

Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku Covid-19 wszystko jest bardzo jasne: epidemia się rozwija, wszystko wymyka się spod kontroli, a w tej chwili analizy ograniczają się do obliczania daty upadku globalnej gospodarki, a Dow spadnie co dwa razy. Pytanie nie dotyczy ekonomii, lecz czystej praktyki, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zaraz po upadku giełd nastąpi wojna światowa. Najbliższy możliwy termin tego wydarzenia przypada w poniedziałek, 9 marca, o którym już rozmawialiśmy, więc teraz chcielibyśmy zauważyć kilka słów na ten temat. 

Kiedy opowiadamy o tych lub tych globalnych wydarzeniach, a zwłaszcza o globalnej pandemii, niektórzy komentatorzy, którzy piszą do nas, piszą do nas, że „wypełniamy zamówienie”, że „chwalimy USA”, że „obrażamy wielki Iran” i tak dalej. Oczywiście nie mamy czasu na dyskusje z tymi obywatelami, jednak sytuacja z tym Covid-19 jest taka, że ​​nasi czytelnicy powinni w przybliżeniu przedstawić ogólny plan, czyli cały obraz tego, co się dzieje. To zdjęcie doskonale pokazuje słynna seria „Colony”, którą wielu widziało, a kto go nie widział, zdecydowanie zalecamy jego obejrzenie.  

Istota tej serii sprowadza się do faktu, że Ziemia jest kontrolowana przez niektórych „Marsjan”, których tylko kilkadziesiąt osób z najwyższych szczebli władzy planetarnej widziało bezpośrednio. Dla wygody zarządzania „Marsjanie” podzielili świat na tak zwane „czerwone” i „zielone” strefy. W „zielonej strefie” życie jest mniej lub bardziej cywilizowane: istnieje pewien rodzaj marionetkowego rządu, przestrzegane są tam pewne prawa, a życie jest całkiem tolerowane. Reszta świata to „czerwona strefa”, gdzie niektórzy lokalni dowódcy polowi kontrolują stada i stamtąd ludzie są stłoczeni w ścianach „zielonej strefy”.

Jeśli ten film zostanie nałożony na sytuację na Ziemi, możemy łatwo zgadnąć w amerykańskiej „zielonej strefie” i niektórych krajach europejskich, podczas gdy wszystkie pozostałe wyraźnie wpadną w „czerwoną strefę”. Z tej analogii teoretycy spisku interpretują sytuację globalną. Wybitny ajatollah może uważać się za wielkiego najwyższego przywódcę, ale to prawda – jest tylko małym dowódcą polowym, kontrolowanym przez menedżerów w najbliższej „zielonej strefie”, kontrolowanym przez globalne kierownictwo świata, podlegającym bezpośrednio właścicielom na orbicie. 

Oto taka prosta i oczywista koncepcja urządzenia globalnego świata, który obecnie zmaga się z problemem Covid-19. I stąd pojawia się pytanie: jakie są plany właścicieli dotyczące „zielonej strefy” i „czerwonej strefy”? Tak długo, jak zaraza idzie tam i tam, a śmiertelnicy walczący z zarażeniem stają się nudni na każdym kroku mniej więcej tak samo. W przypadku Iranu, Chin i innych wielkich krajów jest to ogólnie zrozumiałe, ale nie mniej dziwne rzeczy dzieją się w Europie i USA. 

Jak wszyscy już dobrze wiemy, wraz z rozwojem epidemii prace linii lotniczych zostały zatrzymane: lotniska są puste. Ku wielkiemu zaskoczeniu dziennikarzy The Times samoloty latały i latały w tym samym trybie. Robią to nie w celu poparcia kwalifikacji pilotów, ale ponieważ globalna administracja lotnicza opracowała w odpowiednim czasie prawo, zgodnie z którym albo linia lotnicza będzie nadal prowadzić do połowy puste samoloty, gdy zmniejszy się przepływ pasażerów, lub urzędnicy podadzą swoje miejsce na trasie konkurentom. 

Kolejność urzędników jest prawdopodobnie prawidłowa i obowiązuje w normalnych czasach. Ale lotniska na całym świecie są już puste od dwóch tygodni, a samoloty-duchy zarówno latały, jak i latały, głupio spalając kilogramy paliwa i wydając zasoby. Oczywiste jest, że anulowanie wszystkich tych zasad wymaga czasu, ale dwa tygodnie zrujnują przewoźników lotniczych – czy to idiotyzm, czy jakiś sabotaż, czy co? A może głównym zadaniem linii lotniczej jest rozpylanie śladów chemicznych i zabieranie pasażerów do dodatków? 

A tymczasem dokładnie te same hordy bezmózgich, które zarządzają globalnym tematem lotnictwa, zarządzają innymi globalnymi tematami. Na przykład temat walki z Covid-19. Kiedy granice państw musiały zostać zamknięte? Granice musiały zostać zamknięte w styczniu. Już w styczniu konieczne było rozpoczęcie nitowania sprzętu ochronnego na całym świecie, rozmieszczenie szpitali polowych na stadionach, stworzenie zapasów żywności w megamiastach, produkcja pociągów i usługi do kwarantanny i tak dalej. Ale nikt tego nie zrobił. I to jest w „zielonej strefie”, gdzie właściciele mają wszystko pod kontrolą. 

Nasuwa się pytanie: czy gospodarze odlecieli, pozostawiając wybitnych menadżerów, którzy kierowali swoim umysłem z kurczaka? Czy też właściciele mają tak przebiegły plan czyszczenia i formatowania planety? A może Covid-19 jest bronią biologiczną przeciwko samym właścicielom, a teraz mają temperaturę, leżą w łóżku w swoich pepelatach, a mieszkańcy farmy właśnie padli ofiarą dystrybucji? 

Nie znamy jeszcze odpowiedzi na te pytania, ale wszystko pokaże rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: