DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Iran uderza USA w atak biologiczny !!!!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

OnOronawirus może być produktem amerykańskiego „ataku biologicznego” wymierzonego w Iran i Chiny, twierdzą główni IRGC
USA mogą być głównym winowajcą wybuchu Covid-2019, który uderzył w Chiny, a następnie Iran, jak twierdzi szef elitarnej Gwardii Rewolucyjnej, grożąc, że wirus zostanie w końcu skierowany przeciwko tym, którzy go uwolnili.

A medical team sanitizes a shrine in Mashhad, Iran February 27, 2020. © WANA via REUTERS

„Możliwe, że wirus ten jest produktem biologicznego ataku Ameryki, który początkowo rozprzestrzenił się na Chiny, a następnie na Iran i resztę świata”, powiedział Hossein Salami w czwartek.

Przyrzekł, że Iran „zwalczy” wirusa i ostrzegł, że choroba „powróci” do Stanów Zjednoczonych, jeśli Waszyngton rzeczywiście był odpowiedzialny za wybuch epidemii.

Chociaż takie teorie spiskowe krążą już od jakiegoś czasu, wciąż nie ma oficjalnego dowodu, że może to być prawda.

Szef irańskiej Organizacji Obrony Cywilnej, generał Gholam Reza Jalali, powiedział we wtorek wcześniej, że media obawiające się strachu przed nowym korornawirusem w kraju wzmacniają twierdzenie, że wirus jest biologicznym atakiem na Chiny i Iran. Powiedział, że niektóre raporty wskazują, że może to być stan wrogi, ale dodał, że jego podejrzenie wymaga badań laboratoryjnych i badania genomu wirusa.

Iran był jednym z krajów najbardziej dotkniętych przez Covid-19 poza Chinami kontynentalnymi, z których pochodzi. W czwartek Islamska Republika zgłosiła 3513 potwierdzonych przypadków i 107 zgonów przypisanych wirusowi. Według irańskiego ministra zdrowia Saeeda Namakiego około 15 osób, które uległy koronawirusowi, zmarło w ciągu ostatnich 24 godzin.

Kraj zamknął wszystkie szkoły i uniwersytety do końca roku kalendarzowego 20 marca, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

We wtorek media państwowe ogłosiły, że szef irańskiej służby ratunkowej jest leczony z powodu koronawirusa. Wielu irańskich urzędników wysokiego szczebla zachorowało na wirusa. Ostatnio 23 prawodawców pozytywnie oceniło chorobę w Islamskiej Republice.

Mohammad Mirmohammadi, członek rady doradzającej najwyższemu przywódcy, zmarł po zachorowaniu na tę chorobę. Jego śmierć następuje po śmierci dwóch innych głośnych Irańczyków, którzy zachorowali na wirusa – byłego ambasadora i nowo wybranego członka parlamentu.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “” Iran uderza USA w atak biologiczny !!!!!!!!”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: