DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy w ten sposób przeniosą USA do społeczeństwa bezgotówkowego????!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rezerwa Federalna na kwarantannę dolarów z Azji w sprawie problemów z transmisją Covid-19
Po raportach, że Pekin „poddał kwarantannie” brudną gotówkę, Rezerwa Federalna robi teraz to samo ze strachu, że dolary w Azji mogą zawierać Covid-19, poinformował Reuters.

Rzecznik Fed powiedział w piątek Reuterowi, że „rozpoczęto kwarantannę fizycznych dolarów, które repatriuje z Azji przed ponownym wprowadzeniem ich do amerykańskiego systemu finansowego”. Nowym „środkiem ostrożności” jest ograniczenie przenoszenia wirusa w Stanach Zjednoczonych.

Rzecznik powiedział, że system banków regionalnych Fed z 12 oddziałami w całym kraju pomoże w zarządzaniu podażą pieniędzy pochodzących z Azji i kwarantannie dolarów przez ponad dziesięć dni przed recyrkulacją.

Nie było żadnych szczegółów na temat sposobu dezynfekcji dolarów. Należy pamiętać, że nawet przed wybuchem Covid-19 w badaniu przeprowadzonym w 2014 r. Przez naukowców z New York University zidentyfikowano 3000 rodzajów bakterii na banknotach dolarowych ze względu na to, jak często i jak często zmieniają oni ręce.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzegła w poniedziałek, że wirus może przetrwać na banknotach, potencjalnie rozprzestrzeniając wirusa w społecznościach i na całym świecie. Aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się pieniędzmi, organizacja pozarządowa doradzała obywatelom w krajach walczących z epidemiami, by w miarę możliwości faworyzowali płatności cyfrowe.

Wcześniejsze badania wykazały, że Covid-19 może żyć na powierzchni nawet przez dziewięć dni.

***

Wygląda na to, że Chińczycy coś zaczęli…

Po doniesieniach, że Pekin „poddał kwarantannie” brudną gotówkę, WHO ostrzegła w poniedziałek, że wirus może przetrwać na banknotach, potencjalnie rozprzestrzeniając Covid-19 w społecznościach i na całym świecie. Daily Telegraph poinformował, że aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się pieniędzmi, organizacja pozarządowa doradzała obywatelom w krajach walczących z epidemiami, aby faworyzowali płatności cyfrowe, jeśli to możliwe.

To, że WHO mówi opinii publicznej, aby unikała pieniędzy, nie jest niespodzianką: badania wykazały, że koronawirusy żyją na powierzchni nawet przez 9 dni.

Podczas oświadczenia rzecznik WHO odniósł się do badania Bank of England, twierdząc, że banknoty „mogą przenosić bakterie lub wirusy” i wezwał ludzi do umycia rąk. Inne badania wykazały, że 90% rachunków za 1 USD zawiera bakterie, a jedno szwajcarskie badanie wykazało, że wirusy przetrwały na twarzach franków szwajcarskich od wielu dni.

The WHO’s warnings follow the People’s Bank of China last month started disinfecting currency deposited at Chinese banks using ultraviolet light, before quarantining the bills for a week before releasing them back into circulation.

Ostrzeżenia WHO po Chińskim Banku Ludowym w zeszłym miesiącu rozpoczęły dezynfekcję waluty zdeponowanej w chińskich bankach przy użyciu światła ultrafioletowego, przed poddaniem rachunków kwarantannie przez tydzień przed ponownym wprowadzeniem ich do obiegu.

Brytyjczycy i ich rodacy powinni być coraz bardziej ostrożni, gdy wirus rozprzestrzenia się w całej Europie, ostrzegła WHO za pośrednictwem Telegrafu:

„Wiemy, że pieniądze często zmieniają ręce i mogą zbierać wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy”, powiedział rzecznik Telegraph.

„Radzimy ludziom umyć ręce po pracy z banknotami i unikać dotykania ich twarzy. Tam, gdzie to możliwe, zaleca się również stosowanie płatności zbliżeniowych, aby zmniejszyć ryzyko transmisji. ”

Oczywiście to, że jedna z największych organizacji pozarządowych na świecie korzysta z okazji, by głosić zalety pieniądza „bez papieru”, nie jest zaskoczeniem: globalizacja dążenia do „społeczeństwa bezgotówkowego” trwa od lat, odnosząc największe sukcesy w Skandynawia. Szwecja przeszła praktycznie na „bezgotówkę”, a już w tak krótkim czasie musiała stawić czoła wielu wadom polegającym wyłącznie na pieniądzach cyfrowych.

they’ve already confronted the many drawbacks of relying exclusively on digital money.

we noted previously, here is what happens next:

Jak zauważyliśmy wcześniej, oto, co dzieje się dalej:

Wirus rozprzestrzenia się w USA i Europie, a rządy reagują w taki sam sposób, jak rząd Chin; stan wojenny i pełna kultura obozu koncentracyjnego. Doprowadziłoby to do wojny domowej w USA, ponieważ jesteśmy uzbrojeni, a wielu ludzi zastrzeli każdego, kto próbuje nas umieścić w obozach kwarantanny. Europa jest w większości zepsuta.

Następnie zakład sugeruje usunięcie papierowych pieniędzy z systemu, ponieważ jest on rozprzestrzeniaczem wirusów. Chiny już teraz naciskają na to rozwiązanie.

Magicznie znajdujemy się w społeczeństwie bezgotówkowym w ciągu roku lub dwóch; tego globaliści domagają się od lat. Wszystko staje się cyfrowe, a tym samym nawet lokalne gospodarki stają się całkowicie scentralizowane wraz ze śmiercią handlu prywatnego.

Epidemia wirusów stanowi poważne zagrożenie dla nas wszystkich, ale jeszcze większym zagrożeniem jest rzekome lekarstwo. Wymieniamy naszą wolność gospodarczą i społeczną w imię zatrzymania koronawirusa?

Bez względu na śmiertelny błąd, po prostu nie jest tego wart.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: