DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Wielkiej Brytanii 200 mobilnych kostnic usunięto z magazynu i potajemnie przetransportowano po całym kraju.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak powiedział thesun – reporterom, brytyjscy urzędnicy ds. zdrowia potajemnie usunęli 200 mobilnych kostnic, które mają być dystrybuowane w całym kraju. 

W związku z tym lokalne władze otrzymały pocztą elektroniczną informacje o dodatkowych opcjach przechowywania dla kolejnych 15 000 organów, aby pomóc regionalnym instytucjom medycznym poradzić sobie ze „szczytami popytu”.

Mobilne kostnice wraz z „wewnętrznymi regałami” i „wbudowanymi agregatami chłodniczymi” zostaną dostarczone do wyznaczonych regionów z miejsc długoterminowego przechowywania NHS.

Lokalne władze otrzymają wybór zamówień: jedna ruchoma kostnica na 48 ciał lub blok czterech modułów na 107 ciał. 

Urzędnicy rządowi nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli tej informacji, ale Sir Patrick Vallance, główny doradca naukowy rządu, potwierdził dziś, że wybuch koronawirusa dotarł do Wielkiej Brytanii, co jest strasznym znakiem, że śmiertelna pandemia wymknęła się spod kontroli .

Komentarz redakcyjny The Big The One: Ponieważ urzędnicy nie obalają informacji otrzymanych przez gazetę, informacje te są prawdziwe i najprawdopodobniej zostaną oficjalnie ujawnione. Dlatego urzędnicy boją się czegoś zaprzeczyć, ponieważ natychmiast postawią się w bardzo niewygodnej pozycji. 

Nie wiemy, co myślą urzędnicy medyczni w Wielkiej Brytanii, usuwając kostnice ze składów, ale najwyraźniej w ich byłej kolonii mądrzejsi ludzie zarządzają lekami. Rozpoczęli tam kostnice w styczniu lutego, zaczynając od tego, że lokalna prasa została poinstruowana, aby pisać o „dziesiątkach i setkach zgromadzonych zwłok”.

W jednym przypadku była to strzelanina bandytów, w innym niektórzy narkomani jednogłośnie przyjęli przedawkowanie, w trzecim miejscowa kostnica po prostu się pogorszyła i tak dalej. I już niejako odpowiedź na to wezwanie FEMA spełniła prośbę pracowników, wysyłając następujące przyczepy według stanu:

Jak widać od daty publikacji – wszystko zostało zrobione po cichu, bez paniki, w regionie 14 lutego, kiedy tylko najbardziej zaawansowani obywatele byli świadomi Covid-19. 

Jednak lekarze działali dobrze, źle, a nawet oceniali wszystko, sam fakt usunięcia kostnic z magazynu i dystrybucji w całym kraju jest ważny. 

Sugeruje to, że Wielka Brytania przygotowuje się na fakt, że koronawirus zabije 15 000 osób w pierwszej fali, czyli pięć razy więcej niż zabił w Chinach w ciągu trzech miesięcy od epidemii. 

Można podziwiać tylko wielką medycynę komunistyczną i śledzić rozwój wydarzeń.  

thebigtheone.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “W Wielkiej Brytanii 200 mobilnych kostnic usunięto z magazynu i potajemnie przetransportowano po całym kraju.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: