DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Statek wycieczkowy w stanie zawieszenia w stanie zagrożenia, gdy rozprzestrzeniają się programy antywirusowe”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIJING (AP) – urzędnicy amerykańscy decydowali, gdzie zadokować statek wycieczkowy w Kalifornii z 21 przypadkami wirusów na pokładzie, a cztery amerykańskie uniwersytety odwołały zajęcia osobiste, ponieważ szeroko zakrojone wysiłki mające na celu powstrzymanie wybuchu epidemii rozpoczętego w Chinach rozprzestrzeniły się na Zachód.

 

Wielka Księżniczka z 3500 osobami na pokładzie była pod koniec piątku na wodach międzynarodowych u wybrzeży San Francisco. Władze chcą, aby zadokował w niekomercyjnym porcie, aby wszyscy na pokładzie zostali przetestowani pośród dowodów, że statek był wylęgarnią śmiertelnej grupy 10 przypadków podczas wcześniejszej podróży.

„Te, które będą musiały zostać poddane kwarantannie, zostaną poddane kwarantannie. Ci, którzy będą potrzebować pomocy medycznej, ją otrzymają – powiedział wiceprezydent USA Mike Pence.

Prezydent Donald Trump, przemawiając w amerykańskich Centrach Kontroli i Zapobiegania Chorobom w Atlancie, powiedział, że wolałby nie pozwolić pasażerom wysiąść na amerykańską ziemię, ale zastosuje się do zaleceń ekspertów medycznych.

Globalna liczba ofiar śmiertelnych wzrosła powyżej 3400, przy czym zgłoszono ponad 100 000 przypadków.

Holandia zgłosiła pierwszą śmierć wirusa w piątek, podczas gdy Serbia, Słowacja, Peru, Togo, Kolumbia i Kamerun ogłosiły swoje pierwsze infekcje.

Również w piątek władze na Florydzie poinformowały o dwóch pierwszych zgonach w USA z dala od zachodniego wybrzeża. Powiedzieli, że dwaj pacjenci byli w wieku 70 lat, a jeden miał podstawowe problemy zdrowotne.

University of Washington i dwa inne uniwersytety podały, że kampusy w Seattle będą prowadzić zajęcia online zamiast osobiście. Uniwersytet Stanforda na południe od San Francisco ogłosił podobne plany.

Również w Seattle Starbucks ogłosił, że u pracownika jednej z kawiarni zdiagnozowano COVID-19, chorobę wywoływaną przez wirusa. Firma powiedziała, że sklep zostanie ponownie otwarty po „głębokim czyszczeniu”.

W sobotę urzędnicy z Korei Południowej powiedzieli, że stewardesa Korean Air, który był w Los Angeles w dniach 18-21 lutego, pozytywnie przetestował na obecność koronawirusa.

36-letnia kobieta zaczęła odczuwać gorączkę i bóle mięśniowe 27 lutego, powiedział burmistrz Baek Kun-ki z Yongin, miasta niedaleko Seulu, na Facebooku. Urzędnicy Korean Air nie odpowiadali na powtarzające się połączenia telefoniczne.

Kobieta w Yongin była drugą stewardesą Korean Air, która uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Wcześniej była to stewardesa, która pracowała nad lotem z Izraela do Korei Południowej w dniach 15-16 lutego.

Liczba 100 000 globalnych infekcji przewyższa inne poważne epidemie w ostatnich dziesięcioleciach, takie jak SARS, MERS i Ebola. Według Światowej Organizacji Zdrowia wirus jest nadal znacznie mniej rozpowszechniony niż coroczne epidemie grypy, które powodują do 5 milionów poważnych przypadków na całym świecie i od 290 000 do 650 000 zgonów rocznie.

Rządy zachodnie, naśladując środki wprowadzone w Chinach od sześciu tygodni temu, coraz częściej nakładają kontrole podróży, nakazując ludziom pracę z domu, jeśli to możliwe, i odkażając przestrzeń publiczną.

Rządy nałożyły ograniczenia na odwiedzających z Chin, Korei Południowej, Włoch i Iranu.

Serbia powiedziała, że może rozmieścić armię, aby powstrzymać wirusa. W Szwajcarii, która zgłosiła 210 nowych przypadków w piątek, wojsko było przygotowywane do świadczenia usług wsparcia w szpitalach.

Najwyższa urzędniczka ONZ ds. Zmian klimatu powiedziała, że jej agencja nie odbędzie spotkań osobiście do końca kwietnia.

Francuski minister zdrowia Olivier Veran powiedział, że dzieciom nie wolno odwiedzać pacjentów w szpitalach i innych placówkach medycznych w całym kraju, a pacjenci będą ograniczani do jednej wizyty osoby dorosłej na raz.

Hiszpańscy urzędnicy ogłosili miesięczne zamknięcie 200 ośrodków w Madrycie i wokół Madrytu, gdzie osoby starsze chodzą na dzienną opiekę i zajęcia.

Globalna gospodarka stoi w obliczu rosnących szkód spowodowanych kontrolami antywirusowymi, które zamykają znaczną część chińskiej gospodarki i zakłócają podróże i handel na całym świecie. Linie lotnicze, hotele, kina i inne firmy, które polegają na działalności publicznej, straciły potencjalne przychody w wysokości miliardów dolarów.

Chiny, największy handlowiec na świecie, poinformowały w sobotę, że ich eksport spadł o 17,2% w porównaniu z rokiem poprzednim w styczniu i lutym. Import spadł o 4%.

Decyzja Chin o przedłużeniu księżycowego święta Nowego Roku, aby utrzymać fabryki i biura zamknięte, wywołała falę uderzeniową w azjatyckich gospodarkach, które dostarczają komponenty i surowce producentom, którzy produkują światowe smartfony, zabawki i inne dobra konsumpcyjne.

Chińscy producenci otwierają się ponownie, ale według prognoz prognozy prawdopodobnie nie powrócą do normalnego poziomu produkcji do co najmniej kwietnia.

Największa niemiecka linia lotnicza, Lufthansa, powiedziała, że w ciągu kilku najbliższych tygodni zmniejszy do 50% lotów, w zależności od rozwoju epidemii wirusa. Stwierdzono, że odnotowano drastyczny spadek rezerwacji, który dotknął wszystkie regiony.

Również w sobotę Chiny zgłosiły 99 nowych przypadków, co stanowi pierwszy dzienny wzrost o mniej niż 100 od 20 stycznia. Rząd zgłosił 28 zgonów w ciągu 24 godzin do północy w piątek.

Ogółem Chiny leczą obecnie 22 177 pacjentów, a zwolniono 55 404 pacjentów.

Korea Południowa, najciężej dotknięty kraj poza Chinami, zgłosiła 174 nowe przypadki.

Liczba infekcji w Iranie wzrosła ponad 4700, przy 124 zgonach. Iran ustanowił punkty kontrolne w celu ograniczenia podróży i kazał strażakom rozpylić środek dezynfekujący na 18-kilometrowym odcinku najsłynniejszej alei Teheranu.

U wybrzeży Kalifornii pasażerowie Wielkiej Księżniczki byli otwarci w swoich kabinach, czekając na wieści o losie statku.

Statek płynął z Hawajów do San Francisco, kiedy rozkazano mu w środę zachować odległość od brzegu, aby przetestować 46 osób z możliwymi objawami koronawirusa.

W czwartek ekipa helikopterów wojskowych opuściła zestawy testowe liną na statek o długości 951 stóp (290 metrów), a następnie poleciała je do analizy w laboratorium państwowym. Urzędnicy ds. Zdrowia przystąpili do testów po zgłoszeniu, że pasażer w poprzedniej podróży statku, w lutym, zmarł z powodu choroby.

Władze twierdzą, że co najmniej 10 innych osób odbywających tę samą podróż również zostało zainfekowanych. Niektórzy pasażerowie tej podróży pozostali na pokładzie podczas obecnej podróży, co zwiększyło narażenie członków załogi na wirusa.

„Wiemy, że koronawirus objawił się u poprzednich pasażerów” – powiedział Pence. „Przewidujemy, że zostaną poddani kwarantannie na statku. Nie będą musieli wysiadać. ”

Również w piątek Tajlandia w piątek zablokowała oddzielny statek wycieczkowy od dokowania, martwiąc się, ponieważ przewoził on dziesiątki pasażerów z Włoch, które przy 197 zgonach wirusów stanowią centrum epidemii Europy.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: