DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

OD 09.03.2020 – PONIEDZIAŁEK ROZPOCZYNAJĄ SIĘ KONTROLE GRANICZNE – DO ODWOŁANIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od poniedziałku zostaną wprowadzone wyrywkowe kontrole sanitarne na drogowym przejściu granicznym w Jędrzychowicach – poinformował w sobotę wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski. Ma to być działanie prewencyjne w związku z koronawirusem.

W poniedziałek od godzin popołudniowych rozpocznie się wyrywkowa kontrola większości autobusów i busów wjeżdżających do Polski” – powiedział wojewoda. Jak wyjaśnił, jest to pewien wniosek jaki wyciągamy z pacjenta „zero”, który się w Polsce zdarzył.

Będzie kontrolowana temperatura ciała pasażerów, a w przypadku podejrzeń o zachorowanie będzie przygotowany transport sanitarny do szpitala” – powiedział Obremski. Kontrole będą przeprowadzane przez ratowników medycznych przez całą dobę.

Wojewoda pokreślił przy tym, że granica nie jest oczywiście zamknięta i normalnie funkcjonuje ruch samochodowy.

Ministerstwo Zdrowia od środy potwierdziło już łącznie sześć przypadków koronawirusa w Polsce. Wywołuje on chorobę układu oddechowego COVID-19, która charakteryzuje się wysoką gorączką, dusznościami, kaszlem, bólami mięśni i zmęczeniem.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “OD 09.03.2020 – PONIEDZIAŁEK ROZPOCZYNAJĄ SIĘ KONTROLE GRANICZNE – DO ODWOŁANIA

  1. „Od poniedziałku zostaną wprowadzone wyrywkowe kontrole sanitarne na drogowym przejściu granicznym w Jędrzychowicach – poinformował w sobotę wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski. Ma to być działanie prewencyjne w związku z koronawirusem.”

    Dlaczego nie w SKLEPACH?
    Dlaczego nie na światłach czerwonych (wyrywkowo, kierowców) i pieszych, na przejściach dla pieszych?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: