DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. Dwa przypadki zakażeń wśród epidemiologów na lotnisku w Los Angeles

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dwóch pracowników służby sanitarno-epidemiologicznej, których obowiązkiem było sprawdzanie na lotnisku w Los Angeles temperatury u pasażerów przylatujących z Chin pod kątem obecności SARS-CoV-2, jest zakażonych wirusem – poinformowała w sobotę agencja Reutera.

Pasażerowie na lotnisku w Los Angeles /FREDERIC J. BROWN /AFP
Pasażerowie na lotnisku w Los Angeles /FREDERIC J. BROWN /AFP

Z komunikatu, jaki drogą elektroniczną rozesłano do pracowników lotniska, wynika, że grupa pracowników Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), która w ostatnim okresie monitorowała pasażerów pod kątem symptomów COVID-19, została skierowana na przymusową kwarantannę. Potrwa ona do 17 marca.

„Na obecnym etapie nie możemy podać, gdzie dokładnie i w jakich okolicznościach mogło dojść do zakażenia” – napisano w liście podpisanym przez przedstawiciela kierownictwa CDC. Urzędnik zapewnił, że dwaj koledzy, którzy narazili zdrowie, „będą cały czas w naszych myślach”.

O możliwości zakażenia się koronawirusem przynajmniej jednego pracownika służb sanitarno-epidemiologicznych, który pełnił obowiązki na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles – największym na zachodnim wybrzeżu USA, poinformował w środę departament spraw wewnętrznych USA. Wiadomość nie została dotychczas oficjalnie potwierdzona przez CDC – pisze Reuters, który zwrócił się do Centrum Kontroli i Prewencji Chorób z prośbą o komentarz.

17 zgonów w USA

Do soboty rano liczba wszystkich zgonów z powodu koronawirusa w Stanach Zjednoczonych wyniosła 17. W kraju odnotowano ponad 280 przypadków zakażenia wirusem COVID-19. Wszystkie przypadki śmiertelne, oprócz jednego w Kalifornii i dwóch na Florydzie, dotyczą stanu Waszyngton na północnym zachodzie USA.

Amerykańskie media podkreślają, że najwięcej zakażeń SARS-CoV-2 w USA odnotowano na wybrzeżu Oceanu Spokojnego. Wśród najnowszych wykrytych przypadków jest m.in. 21 z 46 przebadanych pasażerów i członków załogi wycieczkowca Grand Princess, który w środę zakotwiczył w San Francisco.

SARS-CoV-2 na świecie

Przypadki zakażenia SARS-CoV-2 odnotowano w 88 krajach świata. Na całym świecie zarejestrowano ponad 100 tys. zakażeń, z czego 3,4 tys. zakażonych zmarło.

Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w Chinach kontynentalnych wzrosła w sobotę do 3070 – poinformowała w sobotę chińska Narodowa Komisja Zdrowia. W ostatnich 24 godzinach bilans ten zwiększył się o 28 zgonów. Odnotowano też 99 nowych przypadków zakażenia. Tym samym liczba osób zainfekowanych w Chinach wzrosła do 80 651.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: