NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koronawirus a psychoza strachu, czyli dlaczego warto myć ręce nie tylko teraz. I częściej się badać

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Niepotrzebnie pojawia się panika związana z koronawirusem w Polsce. To jest najgorszy doradca – mówi prof. Piotr Jankowski, kardiolog ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. I zwraca szczególną uwagę na profilaktykę, nie tylko przy okazji takich epidemii. – Wszyscy przejmują się infekcją z Wuhanu, a nie zastanawiają się, że co roku ponad 20 tys. ludzi umiera na raka płuc – przypomina dr Anna Prokop-Staszecka, wieloletnia dyrektor Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.

Gdyby opierać się tylko na liczbach, to większe zagrożenie w tej chwili niesie wirus grypy sezonowej. – Ale nie odbija się to takich echem, dlatego, że z grypą jesteśmy oswojeni. A koronawirus jest nowy – mówi prof. Jankowski.

Przypomnijmy, według Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, tylko w lutym z powodu powikłań pogrypowych zmarły 23 osoby. Prawie 800 tys. na nią zachorowało. W sumie w całym poprzednim sezonie jesienno-zimowym (2018/2019) grypa spowodowała śmierć 143 osób.

– I nikt z tego powodu nie panikuje – mówi obrazowo dr Mirosław Szura, onkolog. Jak twierdzi, teraz wszyscy mają psychozę w sprawie koronawirusa, tak jakby nie było innych chorób. – To jest oczywiście duży problem, ale jest wiele innych dziedzin, które wymagają uwagi. Plus jest taki, że ludzie zaczęli częściej myć ręce i stosować środki dezynfekcyjne, choć powinno się to robić regularnie, nie tylko z powodu koronawirusa – mówi dr Szura.

Wykupując wszystko, ludzie zaczynają głupieć. A dlaczego się nie badają?

Inny z lekarzy, który chce pozostać anonimowy, przypomina scenę z ostatnich dni. Jak mówi, był „przerażony”, gdy dowiedział się od innych pracowników szpitala, że wszyscy wykupują wszystko ze sklepów. – Rzeczywiście, w sklepie nie było ani papieru toaletowego, ani mydła. Ludzie w taki sposób zaczynają głupieć. To jest co najmniej tak samo niebezpieczne i niepotrzebne – mówi. Bo jednocześnie – jak podkreśla – nie wykonują podstawowych badań profilaktycznych. Albo robią to bardzo rzadko.

Dr Jankowski zwraca uwagę na jeszcze inną rzecz. W Polsce najczęstszą przyczyną śmierci nie są wirusy czy generalnie choroby zakaźne, ale choroby układu krążenia, które przyczyniają się do 43 proc. wszystkich zgonów. Na drugim miejscu są nowotwory (26 proc.). – To główne choroby, które zagrażają zdrowiu i życiu Polaków. Oczywiście, nie chodzi tutaj o zderzenie tych liczb z koronawirusem, bo to jest potencjalnie poważne zagrożenie, ale warto zdać sobie sprawę z przyczyn, które do tych chorób prowadzą. Niezdrowy tryb życia, nadwaga, palenie tytoniu – to są najważniejsze powody – przypomina.

Dlatego – jak mówi – atmosfera, która się pojawiła się w Polsce w przestrzeni publicznej w ostatnich dniach, jest przesadzona. – Niewątpliwie trzeba przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności. Uważać na osoby, które chodzą chore w przestrzeni publicznej, a najlepiej zostawać w domu, jeśli wychodzenie nie jest konieczne, często myć ręce, ale nie tylko teraz z powodu zagrożenia koronawirusem, unikać pocałunków na powitanie. Osoby, które mają jakąkolwiek infekcję, nawet zwykłe przeziębienie, są bardziej podatne na infekcję, więc lepiej zostać w domu – mówi, ale zaraz dodaje, że na co dzień przywiązujemy za małą wagę do profilaktyki. Do zdrowego odżywiania się, do diety bogatej w owoce i warzywa. – To jest zawsze wskazane i zalecane. Taka dieta, podobnie jak regularna aktywność fizyczna, zmniejsza ryzyko infekcji, ale też chorób serca czy nowotworów – przypomina.

„Co roku ponad 20 tysięcy ludzi umiera na raka płuc”

 – Całe życie walczyłam, jako pulmonolog, o to, aby ludzie zasłaniali się przy kaszleniu, kichaniu; żeby myli ręce. Tymczasem zdarzają się ciągle pacjenci, którym należy przypominać, żeby nie kasłali w naszą stronę. Pytają: A dlaczego? Ano dlatego, że obecność wirusa nie jest przecież wykluczona. To konkretna sytuacja, z którą miałam ostatnio do czynienia, kiedy już wiadomo było, że koronawirus jest bardzo blisko – mówi dr Anna Prokop-Staszecka, wieloletnia dyrektor Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.

Jak podkreśla, teraz jest kilka ważnych pytań: czy ten wirus będzie mutował, czy zostanie wynaleziona przeciwko niemu szczepionka, czy będzie się wyciszał, jak w przypadku poprzednich dużych epidemii? – Tego jeszcze nie wiemy, choć niektóre sygnały mogą być niepokojące. Jest też inne pytanie, tak samo ważne: wszyscy przejmują się infekcją z Wuhanu, a nie zastanawiają się, że co roku ponad 20 tys. ludzi umiera na raka płuc – przypomina.

Jednocześnie dr Prokop-Staszecka przestrzega przed lekceważeniem koronawirusa. – W tej chwili rzeczywiście nie ma ważniejszego problemu. Tym bardziej, że do końca nie wiemy, co się dzieje w Chinach. Jest ciągle za dużo niewiadomych, aby uzyskać końcowy wynik. Ale paniki boję się jeszcze bardziej. A masowe zakupy, jakby był koniec świata, właśnie zmierzają w tym kierunku. Nie lekceważmy zagrożenia, ale nie poddawajmy się panice i regularnie się badajmy – mówi wieloletnia dyrektor Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.

Palacze bardziej podatni na infekcje

Dr Prokop-Staszecka nie chce jednak w żaden sposób porównywać epidemii koronawirusa z innymi poważnymi problemami zdrowotnymi, np. ze śmiertelnością spowodowaną smogiem. – Dlatego, że ciągle mamy za mało danych i nie wiemy, czy to jest zagrożenie większe czy mniejsze. Dzisiaj najważniejsze jest to, aby zachować spokój, być ostrożnym i mieć świadomość, że profilaktyka jest jeszcze bardziej skuteczna – mówi.

– Wiemy, że osoby palące są bardziej podatne na infekcje układu oddechowego, ale najnowsze doniesienia z Chin wskazują, że również na koronawirusa – dodaje dr Jankowski.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: