Przez Spiro Skouras

W tym raporcie Spiro Skouras podsumowuje wydarzenia, które doprowadziły do ​​obecnej globalnej epidemii koronawirusa, jednocześnie patrząc na nadchodzący kryzys finansowy i sposób, w jaki wirus będzie prawdopodobnie obwiniony, zapewniając ochronę przed przestępstwami popełnionymi przez bankierów centralnych.

Spiro analizuje również potencjalne wyniki obecnej sytuacji, która obejmuje znaczny krok w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego i globalnego zarządzania, ponieważ obecny kryzys wydaje się być w rękach bankierów centralnych i Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Cyfrowy bankowy wyścig zbrojeń

Screenshot_4

W dzisiejszym współczesnym świecie informacje poruszają się z prędkością światła. Ludzie mogą komunikować się natychmiast, nawet twarzą w twarz za naciśnięciem jednego przycisku. Ale nawet mając świat na wyciągnięcie ręki, bardzo nieliczni rozumieją, a nawet starają się zrozumieć, jak naprawdę działa świat, nawet na własną szkodę.

Od pokoleń dolar amerykański jest globalną walutą rezerwową, która pomaga napędzać Stany Zjednoczone do uzyskania największej supermocarstwa, jaką świat kiedykolwiek widział. Zbyt wiele osób po prostu akceptuje to tak, jak jest. W końcu możemy ufać rządowi, prawda?

Ten raport dokumentuje, gdzie jesteśmy dzisiaj, jak się tu dostaliśmy i dokąd zmierzamy. Obecny globalny system monetarny ma się zmienić na zawsze, a światowe instytucje finansowe przygotowują się od lat, czy jesteście gotowi?

ONZ i banki centralne: zamach Rockefellera i Rothschilda

Screenshot_5

Banki centralne mają ostatnio obsesję na punkcie dwóch rzeczy. Jak zauważa Zero Hedge , jednym z tych celów jest zmiana klimatu. Druga to technologia blockchain i cyfryzacja waluty.

Ale dlaczego globalne banki centralne miałyby nagle mieć obsesję na punkcie zmian klimatu i blockchaina? Czy nie powinni natomiast przejmować się długiem i niewypłacalnością? W tym raporcie osiągamy szczyt za kurtyną, badając związki między ONZ, bankami centralnymi i ich współpracę w celu wprowadzenia nowego zrównoważonego globalnego systemu finansowego.

Zamiast debatować nad nauką stojącą za zmianami klimatu, podążajmy za pieniędzmi i zobaczmy, kto może zyskać. Bogaci i potężni miliarderzy, tacy jak Rockefellers, Rotszyldowie, Bill Gates i George Soros, rzucili swoją wagę i pieniądze za ten globalny program, który, jeśli odniesie sukces, na zawsze zmieni świat, jaki znamy.

Czy Bill Gates i Światowe Forum Ekonomiczne przewidziały epidemię koronawirusa? Wygląd wewnątrz może Cię zaskoczyć!

Screenshot_6

W tym raporcie przyglądamy się wydarzeniu 201, które odbyło się w Nowym Jorku w dniu 18 października 2019 r. Wydarzenie 201 jest pandemią na wysokim poziomie, organizowaną przez Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins we współpracy z World Economic Forum i Billem i Melinda Gates Foundation.

Jest to niezwykle fascynujące, ponieważ ta pandemiczna symulacja koronawirusa odbyła się około 6 tygodni przed faktyczną pierwszą chorobą wywołaną przez koronawirusa w Wuhan w Chinach. To piekielny zbieg okoliczności, jeśli wierzysz w takie rzeczy. Innym fascynującym związkiem jest fakt, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów nie tylko uczestniczyła i pomogła w stworzeniu pandemicznej symulacji wybuchu koronawirusa, ale tak się składa, że ​​sfinansowała grupę, która jest właścicielem patentu na śmiertelny koronawirus i już jest pracując nad szczepionką w celu rozwiązania obecnego kryzysu. Ponownie niesamowity zbieg okoliczności…

W tym raporcie zobaczysz materiał wideo z imprezy wydany przez członków rady epidemii w tej symulacji składającej się z przedstawicieli głównych banków, ONZ, Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Johnsona i Johnsona, elektrowni logistycznych, a także mediów jako urzędnicy z CDC z Chin i Ameryki, żeby wymienić tylko kilku. Ta symulacja obejmuje również raporty informacyjne, które zostały sfabrykowane tylko na potrzeby tego ćwiczenia – pamiętaj o tym, ponieważ są niesamowicie podobne do raportów, które obecnie widzimy w związku z epidemią koronawirusa w świecie rzeczywistym.

US Biowarfare Act Autor: Badania potwierdzają, że koronawirus został uzbrojony

W tym wywiadzie autor amerykańskiej ustawy o biowarfare, profesor Francis Boyle, odkrywa cztery oddzielne badania, które, jak twierdzi, potwierdzają jako dowód „palącego pistoletu”, dowody na to, że koronawirus Wuhana, obecnie znany jako COVID-19, był faktycznie uzbrojony.

Profesor Boyle ujawnia także, gdzie według niego pochodzi prawdziwe pochodzenie wirusa oraz zakres zaangażowania rządu USA.

To wywiad, który trzeba zobaczyć, ponieważ profesor Boyle ujawnia także nigdy wcześniej nie ujawnione informacje.

Oddziały ONZ biorące udział w Światowych Igrzyskach Wojskowych w Wuhan Chiny na tygodnie przed wybuchem wirusa koronawirusa

Screenshot_7

Spiro ma zaplanować wywiad z Infowars.com na temat tego raportu i nie tylko, dzisiaj, 21 lutego o 13:30 EST – link wideo TUTAJ .

W tym raporcie przyjrzymy się bliżej ceremonii otwarcia Światowych Igrzysk Wojskowych, która odbyła się w Chinach w Wuhan na tygodnie przed wybuchem koronawirusa.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że pandemiczna symulacja globalnej epidemii koronawirusa, której tematem była ONZ, odbyła się tego samego dnia, co ceremonie otwarcia ONZ w Wuhan, zero miejsca dla wybuchu epidemii?

Badamy również, który naród wypełni pustkę, gdy największa gospodarka świata została okaleczona przez wybuch.

Prawie 10 tys. Personelu wojskowego ze 110 krajów w Wuhan w Chinach na kilka tygodni przed wybuchem koronawirusa!

Screenshot_8

Ważna aktualizacja dotycząca Wuhan w Chinach, która jest zerowa dla wybuchu wirusa koronawirusa / Covid-19, obecnie ma zasięg globalny, ponieważ chiński rząd zakazał teraz mieszkańcom Wuhan całkowitego opuszczenia domu.

Jednym z bardzo interesujących i szeroko omówionych aspektów jest Wydarzenie 201. Ćwiczenie symulujące globalną pandemię koronawirusa odbyło się 18 października 2019 r., Zaledwie 6 tygodni przed zgłoszeniem pierwszego przypadku wirusa w Wuhan w Chinach.

Niewiele osób mówi o tym, że dokładnie tego samego dnia, 18 października, odbyły się ceremonie otwarcia Światowych Igrzysk Wojskowych 2019, po których odbył się męski mecz piłki nożnej mężczyzn w Wuhan w Chinach, zero zera od wybuchu!

Ten raport bada możliwość tajnej operacji, która mogła się zbiegać z tym wydarzeniem, wykorzystując to wydarzenie jako ochronę w celu uzyskania dostępu do Chin, ponieważ prawie 10 000 personelu wojskowego ze 110 krajów przebywało w Wuhan w Chinach w tym samym czasie, zaledwie kilka tygodni wcześniej wybuchł wybuch.

Screenshot_9

Czy kryptowaluta może stać się pieniędzmi przyszłości ONZ

 

ONZ może nie być najbardziej innowacyjną instytucją, ale z zaskakującą częstotliwością eksperymentuje z nowymi technologiami i rozwiązaniami. W ostatnich latach podjęto inicjatywy, które obejmują sztuczną inteligencję, rzeczywistość wirtualną i technologię blockchain .

Projekty te często pozostają ograniczone do dziedziny eksperymentów. Ale ostatnie przedsięwzięcie UNICEF, agencji ONZ, której zadaniem jest udzielanie pomocy dzieciom na całym świecie, oferuje teraz coś, co może być przebłyskiem przyszłości: Fundusz Kryptowalut , który zbiera wkłady w kryptowaluty, a następnie wydobywa te darowizny w ten sam sposób waluta. Nie wymaga wymiany.

Fundusz kryptograficzny jest zagnieżdżony w innym przedsięwzięciu UNICEF, funduszu innowacyjnym , który zapewnia finansowanie zalążkowe firmom opartym na blockchain, opracowującym produkty lub usługi, które potencjalnie mogą być przydatne w środowisku społecznym i rozwojowym.

Od października 2019 r. UNICEF jest wyposażony w urządzenia do otrzymywania darowizn w dwóch kryptowalutach – bitcoin i eter – a pierwsza darowizna pochodzi od Fundacji Ethereum, organizacji, która stworzyła eter. Do tej pory trzy organizacje otrzymały finansowanie z funduszu kryptograficznego UNICEF.

Podobnie jak w innych ustawieniach, kryptowaluta stwarza możliwości i wyzwania dla UNICEF i, szerzej, dla całego systemu ONZ. Kryptowaluty są niestabilne i podatne na oszustwa i pranie pieniędzy. Ale są również bardzo identyfikowalne i, jeśli chodzi o ONZ, mogą pewnego dnia zapewnić organizacji międzynarodowej większą niezależność od krajów, które tworzą jej członkowie.

Dobroczynność, ale uczyń to krypto

Funduszem innowacji i częścią funduszu kryptograficznego zarządza biuro w UNICEF, które obsługuje projekty obejmujące takie technologie, jak drony, uczenie maszynowe, blockchain i inne udoskonalenia. Do tej pory Fundusz Innowacji – w wysokości 25 milionów USD – wsparł ponad 20 firm pieniędzmi początkowymi, do 100 000 USD na inwestycję.

Finansowane projekty różnią się – od cyfrowych usług na receptę, przez dostarczanie leków, po sieci komórkowe. Aby otrzymać finansowanie, projekt musi opierać się na tak zwanych rynkach wschodzących lub rozwijających się, pracować w dziedzinie o kapitalizacji rynkowej wynoszącej 1 miliard dolarów oraz pracować z technologią open source. Nie ma jednak żadnych ograniczeń w dziedzinie, w której działa firma, ani nie może zapewniać bezpośredniego dobra społecznego. Na przykład Atix Labs , argentyński programista blockchain i odbiorca funduszy, świadczy usługi dla znanych klientów, takich jak Nestlé i Honda.

Od czasu otwarcia funduszu kryptowalutowego część inwestycji funduszu innowacyjnego jest teraz dokonywana w krypto-walucie. Darowizny wpłacane na fundusz kryptowalutowy nie są zamieniane na walutę fiducjarną, ale przekazywane w tej samej krypto-walucie, w której zostały otrzymane, więc odbiorcy muszą znać technologię blockchain i kryptowalutę.

Krok w kierunku przejrzystości

„Finanse cyfrowe zmienią się dość znacząco w tym, jak działamy jako organizacja” – powiedziała Quartz Sunita Grote, zarządzająca Funduszem Innowacji. „Konieczne było przygotowanie organizacji, aby była w stanie wykorzystać nowe technologie w tej dziedzinie, aby zwiększyć naszą wydajność”.

UNICEF to organizacja z rocznym budżetem w wysokości 7 miliardów dolarów, która dokonuje wielu transakcji finansowych. „Sama wielkość środków, które przenosimy, oznacza, że ​​każdy wzrost wydajności, każdy wzrost przejrzystości może mieć dość znaczący wpływ na to, jak działamy jako organizacja”, powiedział Grote.

Jako duża międzynarodowa organizacja z wieloma warstwami biurokracji, każda darowizna na rzecz i od UNICEF musi przejść kilka etapów, a cyfrowa waluta znacznie ułatwia śledzenie tego procesu – i znacznie szybciej. Według Grote transakcje, które mogą zająć miesiące, aby przejść przez wymagane poziomy autoryzacji, mogą się zdarzyć w ciągu kilku minut przy walutach opartych na blockchain, ponieważ wymagane uwierzytelnienia mogą nastąpić wykładniczo szybciej.

W tym sensie fundusz kryptograficzny jest sposobem na „smarowanie kół i wewnętrzną odbudowę pamięci mięśniowej”, powiedział Grote. „Możemy sobie wyobrazić, że kilka lat później będziemy dokonywać większej liczby transakcji w walutach cyfrowych przy większym wolumenie”.

Chociaż jest niewielki i prawdopodobnie pozostanie taki w dającej się przewidzieć przyszłości (Grote odrzucił pomysł, że może być przyszłość, w której ONZ będzie działał wyłącznie w walucie cyfrowej), potencjał wydaje się znaczny, w szczególności biorąc pod uwagę fakt, że fundusz nie przelicza z powrotem na inne waluty. Oznacza to, że tam, gdzie dzisiaj otrzymana darowizna kryptowaluty jest przekazywana bezpośrednio do firmy zajmującej się rozwojem technologii blockchain, w odległej przyszłości odbiorcą może być pracownik otrzymujący pensję.

UNICEF uruchamia Fundusz Kryptowaluty

Agencja ONZ ds. Dzieci staje się pierwszą organizacją ONZ, która przechowuje i dokonuje transakcji w krypto-walucie

08 października 2019 r

NOWY JORK, 9 października 2019 r. – UNICEF będzie mógł teraz otrzymywać, przechowywać i wypłacać darowizny eteru kryptowalutowego i bitcoinów za pośrednictwem nowo utworzonego funduszu kryptowalutowego UNICEF. Po raz pierwszy dla organizacji Narodów Zjednoczonych UNICEF wykorzysta kryptowaluty do finansowania technologii open source z korzyścią dla dzieci i młodzieży na całym świecie. 

W ramach funduszu kryptowalutowego UNICEF wkłady będą przechowywane w ich krypto-walucie wkładu i przyznawane w tej samej krypto-walucie.     

„To nowe i ekscytujące przedsięwzięcie dla UNICEF”, powiedziała Henrietta Fore, dyrektor wykonawczy UNICEF. „Jeśli cyfrowe gospodarki i waluty mają potencjał kształtowania życia przyszłych pokoleń, ważne jest, abyśmy zbadali oferowane przez nie możliwości. Właśnie dlatego utworzenie naszego funduszu kryptowalut jest znaczącym i pożądanym krokiem naprzód w pracach humanitarnych i rozwojowych ”.

Pierwsze wkłady do funduszu kryptowalutowego UNICEF zostaną przekazane przez Fundację Ethereum i przyniosą korzyści trzem stypendystom funduszu innowacyjnego UNICEF – oraz projektowi koordynowanemu przez inicjatywę GIGA mającą na celu połączenie szkół z całego świata z Internetem.

„Fundacja Ethereum jest podekscytowana pokazaniem potęgi tego, co Ethereum i technologia blockchain mogą zrobić dla społeczności na całym świecie. Wspólnie z UNICEF podejmujemy działania z Cryptofund, aby poprawić dostęp do podstawowych potrzeb, praw i zasobów ”- powiedziała Aya Miyaguchi, dyrektor wykonawczy Fundacji Ethereum. „Naszym celem jest wspieranie badań i rozwoju platformy Ethereum oraz rozwijanie społeczności osób korzystających z technologii, która poprawi życie niezliczonych osób i branży w nadchodzących latach. Chcielibyśmy podziękować UNICEF i rodzinie komitetów krajowych UNICEF za ich przywództwo, ponieważ wspólnie tworzymy prawdziwy postęp ”.

NYSE ogłasza test odzyskiwania po awarii z powodu obaw przed wirusami

Screenshot_10

W dość szokująco brzmiącym posunięciu, biorąc pod uwagę ciągłe starania urzędników administracji, aby uspokoić obawy społeczne związane z rozprzestrzenianiem się Covid-19, giełda w Nowym Jorku ogłosiła, że ​​rozpocznie testy odzyskiwania po awarii w swoim centrum danych Cermak 7 marca wśród koronawirusa niepokój , informuje Fox Business w tweecie , powołując się na wymianę.

 Podczas tego testu NYSE ułatwi elektroniczne aukcje otwarte i zamykające, tak jakby parkiet handlowy 11 Wall Street był niedostępny”, mówi Fox.

Powtarzając, plan odzyskiwania po awarii ma na celu sprawdzenie procesu, który miałby miejsce, gdyby propozycje „publicznego dystansowania” Covid-19 weszły w życie i skutecznie zamknęły parkiet ?!

Home