DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy nadszedł Czarny piątek, czy wszystko wydarzy się w poniedziałek?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W czwartek 5 marca wszystkie giełdy światowe znów były nieco gorączkowe. Dow Jones (jako najbardziej oczywisty wskaźnik) po niezrozumiałym szarpnięciu z miejsca powyżej +500 do końca dnia zatonął 1200 od początku handlu i zamknął na -970. Były też inne indeksy na czerwono, które skłoniły mnie do myślenia: następnego dnia, czyli 6 marca będzie „czarny piątek”. 

 I tak przyszedł długo oczekiwany 6 marca, a „Czarny piątek” pojawia się, jeśli jeszcze nie nadszedł:

„Kiedy masz dzień wzrostu 4,5% i dzień spadku 2% – co to oznacza?”, Pyta Catherine Kaminsky z Alpha Simplex Group w wywiadzie dla Bloomberg. A ona sama odpowiada: „To oznacza, że ​​po prostu nie wiemy, co się dzieje”.

Kilka tygodni temu Dow miał ponad 29 000, może nawet 30 000, nie pamiętamy dokładnych liczb. Potem sekwencyjnie zamknął się na – 1000, przełamując wczoraj psychologiczny kamień milowy 25 000. W sumie było pięć kropli z rzędu, co zerohedge.com ilustruje pięknym obrazem:

Odchylenie Dow od 120 lat jest zaznaczone na niebiesko – to znaczy w obszarze, w którym jechał podczas Wielkiego Kryzysu, kryzysu karaibskiego i dwóch wojen światowych. Wykres opiera się na procentowej reprezentacji spadku wskaźnika w stosunku do siebie, ponieważ wartość bezwzględna na przestrzeni lat wymiany zmieniała się i niewiele odzwierciedla. 

Kolor czarny jest tym, co dzieje się teraz, a raczej tym, co wydarzyło się wczoraj. Dlatego jeśli wczoraj cytowana obywatelka Katherine powiedziała, że ​​„nie wie, co się dzieje”, dziś prawdopodobnie powiedziałaby to samo, ale tylko innymi słowy. Lub wysłała na swoje miejsce, aby powiedzieć mężczyznę, ponieważ takie słowa pani nie mówią głośno. W każdym razie, panie przeprowadziły wywiad z Bloombergiem.

Mimo że Bloomberg nie przeprowadza z nami wywiadu, wiemy jednak wszystko, co dzieje się teraz, a co później, szczegółowo – o czym wie każdy, kto oglądał kreskówkę o kozie domowej:

Ponieważ Dow nigdy nie zwisał tak szybko jak teraz, najwyraźniej wkraczamy właśnie w ten sam MARKET CRASH, czyli katastrofalny, lawinowy upadek na rynkach, uwięziony w oczach postaci z kreskówki.

Następną rzeczą, zgodnie ze scenariuszem, jest bombardowanie określonego kultowego obiektu muzułmańskiego kilkoma nieznanymi kosmicznymi pepelatami w formie kompasu. Co to za przedmiot – do momentu zamachu nikt nie będzie wiedział.

Wersja nazywała się Meczet Al-Aksa, meczet w Iranie, a nawet meczet w Turcji. Opcje mogą się różnić w przypadku meczetu, ale wtedy rozpocznie się Trzecia Wojna Światowa – to już nie ma opcji. Zwiastunem tego będzie załamanie rynków, ponieważ w kreskówce wszystko jest w tej kolejności. 

Stąd niewiarygodna uwaga teoretyków spiskowych dla Dow, ponieważ prawdopodobnie będzie to kluczowa kwestia. Jak daleko jednak musi usiąść Dow przed startem bomby?

Czy Dow powinien osiągnąć 20 000? A może nawet zejść poniżej 10.000 i złamać dno? A może globaliści zaczekają na brokerów, w jaki sposób w 1929 r. Zostaną wyrzuceni z okien i kiedy nastąpi pierwszy inwestor, który wyskoczył z dachu, dotykając asfaltu na Wall Street? 

Niezrozumiały moment związany jest również z tempem spadku. Odnosi się to do tempa spadku indeksów, ponieważ znana jest prędkość lotu z okien. To znaczy, czy Dow zostanie obniżony w ramach obecnego trendu o około 1000 punktów na raz, czy też natychmiast spadnie do pożądanej liczby. Na przykład do 23 900, 9 230, 9 110, 6 666 czy coś takiego? 

Chociaż trend właśnie się rozpoczął i na pewno nie można nic powiedzieć, niemniej niektórzy ludzie z jajami na forach amerykańskich myślą, że nadszedł ten sam „Czarny piątek”, ponieważ 6 marca jest 66 dniem roku, a dla Czarnego piątku byłby bardzo symboliczny . A ponieważ dzień właśnie zaczął się w Ameryce, wszystko inne może być. 

Jak już zauważyliśmy powyżej, po załamaniu rynków ktoś może gdzieś zacząć bombardowanie, ale w przypadku BOBBLE zrzutu, czyli gdzieś za kilka tysięcy punktów, jest jeszcze jedna ponura perspektywa.

Teraz, gdy Dow spada gwałtownie, ale jeszcze nie szybko, wszystko to wyjaśnia koronawirus, oczekiwanie spowolnienia gospodarczego i innych nieszczęść. Ale aby indeks spadł o pięć tysięcy, potrzebujemy wiadomości, które to inicjują.

Na tej podstawie może nastąpić taki czynnik powodujący spadek wiadomości w nadchodzących godzinach. Dlatego, jak zwykle, śledzimy rozwój wydarzeń, ponieważ nawet jeśli w piątek nie pojawią się wiadomości na rynkach, to będzie poniedziałek, w którym gracze z wymiany lubią również malować na czarno. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: