DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Warszawa. Zatrzymano pociąg na Centralnym. Pasażer miał atak kaszlu FOTO,VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zatrzymany na Dworcu Centralnym w Warszawie pociąg relacji Kołobrzeg-Kraków odjechał ze stacji z ponad dwugodzinnym opóźnieniem. Skład został zatrzymany w piątek przed południem po tym, jak jeden z podróżnych powiadomił załogę konduktorską o złym samopoczuciu współpasażerów.

W pociągu było około 300 osób.

Screenshot_8

Pociąg relacji Kołobrzeg-Kraków został zatrzymany na Dworcu Centralnym. Wcześniej jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o ataku kaszlu innego mężczyzny.

Pasażer pociągu Intercity relacji Kołobrzeg-Kraków powiadomił służby sanitarne oraz policję o tym, że jeden z mężczyzn jadących składem kaszle. Pociąg zatrzymał się na stacji Warszawa Centralna ok. 11:25. – Na peronie zaroiło się od służb, są policjanci, pracownicy Służby Ochrony Kolei, są też chyba pracownicy sanepidu. Część z nich weszła do Warsa. Na peronie widzę nawet SOK-istów z psem. Pasażerowie w wagonie są spokojni, nie ma jakiejś paniki, choć wszyscy są zaniepokojeni – mówiła jedna z pasażerek w rozmowie z Onetem. – Służby poleciły nam zatrzymanie tego pociągu, w związku z koniecznością interwencji – przekazała Katarzyna Grzduk, rzeczniczka PKP Intercity.

„Jakaś pani zadzwoniła po policję i służby sanitarne, gdyż uznała, że pewien mężczyzna o azjatyckich rysach twarzy ma . Ewentualny nosiciel podobno wysiadł na Centralnej, niemniej procedura w toku. Jesteśmy spisywani i informowani o krokach, jakie należy podjąć, jeśli się dostanie gorączki lub duszności” – napisał na swoim Facebooku pisarz Irek Grin.

– Czynności były związane z ustaleniem danych osób, które podróżowały pociągiem – mówił rzecznik stołecznej komendy Sylwester Marczak dodając, że było to pięćdziesiąt osób. – Działamy prewencyjnie i świadomie, nie doszukujmy się w tym paniki – dodał Marczak. Kontrola zakończyła się około godziny 13:30, a drzwi w wagonach zostały odblokowane. – Usłyszeliśmy, że pociąg rusza w dalszą drogę. Nie było jednak żadnej informacji, co się właściwie stało, czy ktoś został zatrzymany. Jak gdyby nic się wydarzyło – relacjonowała pasażerka. Według Irka Grina pociąg został zatrzymany na stacji Warszawa Zachodnia, a wszystkim pasażerom kazano wysiąść. Podobno podjedzie nowy skład dla nas. Nie wiem, czy wolno opuszczać peron – dodał.

kataryna @katarynaaa

Na Centralnym w zatrzymanym pociągu policja spisuje pasażerów bo pani zadzwoniła do sanepidu, że obcokrajowiec kaszlał. On sam podobno już wysiadł.

https://twitter.com/katarynaaa/status/1235906054699077633/photo/1

wprost.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Warszawa. Zatrzymano pociąg na Centralnym. Pasażer miał atak kaszlu FOTO,VIDEO

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: